Top 9 Plantronics headset Kabellos – Náhlavní sady a sluchátka pro PC

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Plantronics

#ad

Bezdrátová sluchátka a nabíjecí stanice Poly Voyager 5200 UC Plantronics – jednoušní Bluetooth headset mono s mikrofonem s potlačením hluku – spojení s mobilním telefonem/Mac/PC přes Bluetooth

#ad
Plantronics #ad - Jasná kvalita zvuku: díky šesti vrstvám exkluzivní technologie windSmart a čtyřem všesměrovým mikrofonům potlačujícím hluk můžete bez problémů vést zábavu i mimo kancelář. Obsažené komponenty: mono bluetooth sluchátka, bt700 Bluetooth USB A adaptér, cestovní/nabíjecí pouzdro a nabíjecí kabel USB.

DiskretnÍ a pŘenosnÝ: díky štíhlému designu přes uši se headset bez problémů vejde do každé kapsy. Kromě toho je opatřen vrstvou p2i – perfektní pro ochranu před vlhkostí a použití venku. Extra výkon: zůstaňte produktivní s dobou hovoru až 21 hodin až 7 hodin přes náhlavní soupravu a až 14 hodin přes nabíjecí stanici. Kompatibilita: funguje bez problémů s nejběžnějšími platformami pro videokonference jako Microsoft Teams, Zoom a mnoho dalších.

Připojení a mobilita: bezdrátové spojení s počítačem a volný pohyb doma nebo v kanceláři s dosahem až 30 m s dodávaným adaptérem BT700 USB-A Bluetooth a/nebo spojení s mobilním telefonem přes Bluetooth 5. 0; vylepšené hlasové varování informují o zbývající době hovoru, ztlumení a stavu připojení.
ZnačkaPlantronics #ad
VýrobcePlantronics #ad
Výška0.79
Délka3.94
Hmotnost0.04
Šířka1.97
Číslo dílu2-206110-333
Modelka2-206110-333

2. Plantronics

#ad

3 různé varianty nošení – připojení na stolní telefon – mikrofon s funkcí Noise Cancelling & dosah až 120 m, černá, Plantronics, CS540 DECT Headset – bezdrátová sluchátka s jedním uchem mono

#ad
Plantronics #ad - Ideální pro administrativní pracovníky a zaměstnance s telefony, kteří potřebují řešení otázek ze vzdálených pracovních míst. Celodenní mluvení s dobou hovoru až 7 hodin na jedno nabití.

Celosvětová záruka a způsob nošení 2 roky; monoaurální, lehký konvertibilní headset lze nosit buď přes ucho, nad hlavu nebo za hlavou. Audio výkon díky mikrofonu s potlačením šumu se zvuky na pozadí z vašeho hovoru vynechají. Před instalací hlavové opěrky odstraňte ucpávky do uší a ucho z headsetu. Pro optimální umístění náhlavní soupravy přitlačte ji dovnitř, jak je vyobrazeno, aby bylo možné náhlavní soupravu umístit tak, aby se mikrofon nacházel v blízkosti koutku úst.

Při otáčení ušního třmenu zjistíte odpor; to je normální. 1 narovnejte hlavovou ramínku tak, a připevněte hlavu. Otočte náhlavní soupravu nahoru. Doba hovoru a dosah roamingu lepší práce s dosahem roamingu až 120 m/400 ft.
ZnačkaPlantronics #ad
VýrobcePlantronics #ad
Výška4.53
Délka8.07
Hmotnost0.04
Šířka5.51
Číslo dílu84693-02
Modelka84693-02
ZárukaZáruka výrobce: 2 roky

3. Plantronics

#ad

Funguje s týmy certifikovaný, Zoom, Voyager Focus UC Poly, Bluetooth Dual-Ear Stereo headset s funkcí Boom Mic -USB-A Active Noise Cancelling, kompatibilní s PC/Mac, Plantronics

#ad
Plantronics #ad - Roaming až 30 metrů. Tři mikrofony s potlačením hluku zajišťují, že vás volající uslyší a ne vaše okolí. Spojení s: bezdrátově s pc/mac přes dodávaný adaptér usb-a bluetooth a/nebo s mobilním telefonem přes Bluetooth.

Certifikováno pro použití s microsoft Teams a kompatibilní s jinými předními platformami pro spolupráci a schůzky. Ideální pro: pracovníky, kteří pracují v rušivém prostředí doma nebo v kanceláři. Audio výkon: díky aktivnímu potlačení hluku anc se můžete soustředit na svého volajícího a ne na zvuky pozadí. Doba hovoru a dosah roamingu: až 12 hodin hovoru 10 h se zapnutým ANC a až 15 hodin poslechu 12 h se zapnutým ANC.
ZnačkaPlantronics #ad
VýrobcePlantronics #ad
Výška2.3
Délka8.4
Hmotnost0.05
Šířka7.3
Číslo dílu202652-104
Modelka202652-104
Záruka2 roky

4. Plantronics B2B

#ad

Plantronics CS540 bezdrátová sluchátka DECT s APS-11- jednoušními mono, černá, vyměnitelná 3 varianty nošení – připojení na stolní telefon – mikrofon s potlačením hluku

#ad
Plantronics B2B #ad - Zvukový výkon: pomocí mikrofonu s potlačením šumu udržíte hluk na pozadí daleko od hovoru. Ideální pro: zaměstnance v kanceláři a u psacích stolů, kteří používají stolní telefony a potřebují řešení pro odpovědi na dálku.

Globální záruka & způsob nošení: 2 roky; monoaurální, lehký konvertibilní který lze nosit buď nad uchem, nad hlavou nebo za hlavou. Spojení pro: stolní telefony přes dodaný kabel, APS-11. Doba hovoru a rozsah pohybu: lepší práce, hands-free, s dosahem až 120 m/400 ft. Mluvte celý den s až 7 hodinami hovoru na jedno nabití.
ZnačkaPlantronics B2B #ad
VýrobcePlantronics #ad
Výška1.34
Délka1.34
Hmotnost0.05
Šířka1.34
Číslo dílu38987-01
Modelka38987-01
ZárukaZáruka výrobce: 2 roky

5. Plantronics

#ad

Works with Teams Certified, Poly, Bluetooth Dual-Ear Stereo Headset with Boom Mic, Active Noise Canceling, Voyager Focus 2 UC USB-C Headset with Stand Plantronics, USB-C PC/Mac Compatible

#ad
Plantronics #ad - Komfort: lehká čelenka s poutkem a měkkými náušníky pro celodenní komfort při nošení. Inteligentní technologie: funkce dynamického vypnutí zvuku rozpozná, když mluvíte při aktivovaném vypnutí zvuku a informuje vás o tom.

Spojení s více zařízeními: připojte zařízení přes dodávaný adaptér BT700 USB-C k počítači a přes Bluetooth 5. 1 k mobilnímu telefonu. Technologie poly acoustic fence: pokročilé potlačení hluku pro více mikrofonů, aby volající slyšeli pouze vy a ne vaše okolí. Zvukový výkon: upravte úroveň potlačení hluku podle svých osobních preferencí a vyberte si ze tří možností Advanced Digital Hybrid Active Noise Canceling ANC: vysoká, nízká a možná.
ZnačkaPlantronics #ad
VýrobcePlantronics #ad
Výška2.8
Délka4
Hmotnost1.5
Šířka6
Číslo dílu214433-02
Modelka214433-02

6. Plantronics

#ad

Dlouhá výdrž baterie, spojení s PC/Mac/mobilním telefonem přes Bluetooth –, mikrofon s potlačením hluku, Bezdrátová náhlavní souprava Poly Voyager 4310 UC Plantronics – Mono Bluetooth sluchátka

#ad
Plantronics #ad - Obsah balení: headset, taška pro přepravu a praktické uložení, nabíjecí kabel, BT700 USB-A Bluetooth adaptér, 2-218470-333. Dlouhá výdrž baterie: zůstaňte produktivní na jedno nabití až 24 hodin bezdrátového hovoru; prodlužte dobu hovoru ještě dále tím, že přístroj použijete jako kabelový headset v režimu audio přes USB.

Pohodlné: jednoušní headset s nastavitelným polstrovaným hlavovým obloukem a polštářem do uší z paměťové pěny umožňuje po celý den snadné multitasking bez otlaků. Vyvinuto pro hybridní práci: ideální pro profesionály, kteří hledají cenově dostupné řešení doma, do kanceláře nebo obojí. Spojení a mobilita: navazujte bezdrátové spojení se dvěma zařízeními současně a můžete se volně pohybovat doma nebo kanceláří v dosahu až 50 metrů.

Jasná kvalita zvuku: mikrofon s potlačením hluku s technologií akustického plotu v flexibilním rameni mikrofonu potlačuje hluk pozadí, takže volající slyší jen vy. Kromě toho můžete pomocí tlačítka na rameni mikrofonu rychle ztlumit mikrofon a dynamické varování o vypnutí zvuku vás informuje, že jste ztlumeni. Spojení lze navázat pomocí bt700 usb bluetooth adaptéru USB-A nebo s mobilním telefonem s Bluetooth 5. 2.
ZnačkaPlantronics #ad
VýrobcePlantronics #ad
Výška8.94
Délka2.09
Hmotnost0.27
Šířka3.43
Číslo dílu2-218470-333
Modelka2-218470-333
ZárukaZáruka 2 roky

7. Plantronics

#ad

PC/Mac připojení přes USB-A Bluetooth adaptér, mobilní telefon přes Bluetooth, Plantronics Bluetooth headset Poly Voyager 4320 UC s třmenovým mikrofonem, černá

#ad
Plantronics #ad - Integrace: okamžité volání týmů microsoft díky plné zkušenosti nativního týmu se speciálním týmovým tlačítkem na headsetu. Bezdrátové použití s dodaným bluetooth adaptérem nebo jako kabelová náhlavní souprava s audio přes USB kabel.

Styl nošení: stereo headset s pasivní izolací hluku, abyste měli vždy správnou náladu. Konektivita a mobilita: spojení s počítačem přes bluetooth adaptér bt700 nebo s mobilním telefonem přes bluetooth 5. 2. Audio kvalita: volající uslyší vás – a ne vaše okolí – s duálním mikrofonem s potlačením hluku a technologií Acoustic Fence, která potlačuje hluk v pozadí v mikrofonu.

Díky pohodlnému a nastavitelnému polstrovanému hlavovému oblouku můžete headset nosit po celý den. Volně se pohybujte s bezdrátovým dosahem bluetooth až 50 m/164 ft s dodávaným adaptérem BT700 USB. Ideální pro: hybridní pracovníky, kteří potřebují dostupné řešení pro spojení doma a v kanceláři.
ZnačkaPlantronics #ad
VýrobcePlantronics #ad
Výška2.17
Délka8.27
Hmotnost0.36
Šířka7.32
Číslo dílu218475-02
Modelka218475-02
Záruka2 roky výrobce

8. Plantronics

#ad

Zoomem a dalšími,, Plantronics Bezdrátový headset Voyager 4310 UC od Poly s nabíjecí stanicí Plantronics – sluchátka s jedním uchem – USB A Bluetooth adaptér – kompatibilní s týmy certifikovaný

#ad
Plantronics #ad - Díky pohodlnému a nastavitelnému, polstrovanému hlavovému oblouku můžete headset nosit celý den. Konektivita a mobilita: připojte náhlavní soupravu přes adaptér bt700 bluetooth k počítači nebo přes bluetooth 5.

2 k mobilnímu telefonu. Varianta nošení: jednoušní headset pro multitasking. Integrace: využijte plně nativní zkušenosti týmů a otevřete týmy Microsoft přímo pomocí speciálního tlačítka týmu na náhlavní soupravě. Kvalita zvuku: volající uslyší vás, ne vaše okolí – díky pokročilému potlačení hluku v duálním mikrofonu a technologii akustického plotu v flexibilním rameni mikrofonu jsou zvuky na pozadí potlačeny.

Ideální pro: lidé v hybridních pracovních situacích, kteří doma i v kanceláři potřebují cenově výhodné řešení. Vychutnejte si volnost pohybu s dosahem bluetooth až 50 m s adaptérem bt700 usb, mnohostrannost: používejte jej jako bezdrátový headset s adaptérem Bluetooth, který je součástí dodávky, který je součástí dodávky, nebo jako náhlavní soupravu s kabelem s USB kabelem.
ZnačkaPlantronics #ad
VýrobcePlantronics #ad
Výška11.81
Délka19.69
Hmotnost0.27
Šířka19.69
Číslo dílu218471-02
Modelka218471-02
ZárukaZáruka 2 roky

9. Plantronics

#ad

Zoomem a dalšími, černá, Plantronics Bezdrátový headset Voyager 4310 UC od Poly s nabíjecí stanicí Plantronics – sluchátka s jedním uchem – USB A Bluetooth adaptér – kompatibilní s týmy

#ad
Plantronics #ad - Kvalita zvuku: volající uslyší vás, ne vaše okolí – díky pokročilému potlačení hluku v duálním mikrofonu a technologii akustického plotu v flexibilním rameni mikrofonu jsou zvuky na pozadí potlačeny.

Konektivita a mobilita: připojte náhlavní soupravu přes adaptér bt700 bluetooth k počítači nebo přes Bluetooth 5. 2 k mobilnímu telefonu. Varianta nošení: jednoušní headset pro multitasking. Ideální pro: lidé v hybridních pracovních situacích, kteří doma i v kanceláři potřebují cenově výhodné řešení. Vychutnejte si volnost pohybu s dosahem Bluetooth až 50 m s adaptérem BT700 USB. Díky pohodlnému a nastavitelnému, polstrovanému hlavovému oblouku můžete headset nosit celý den. Všestrannost: bezdrátové použití s přiloženým Bluetooth adaptérem nebo jako kabelová náhlavní souprava s režimem audio přes USB kabel.
ZnačkaPlantronics #ad
VýrobcePlantronics #ad
Výška8.3
Délka4.6
Hmotnost0.27
Šířka7.4
Číslo dílu218471-01
Modelka218471-01