Top 4 Brom Tabletten Whirlpool – Brom

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bayrol

#ad

Pomalu a beze zbytku rozpustné, spolehlivě dezinfikují vodu do vířivky, Bayrol SpaTime by 20 g Bromové tablety 0,8 kg pro dezinfekci vody s nízkým zápachem s trvalým účinkem

#ad
Bayrol #ad - Větší bezpečnost: ve vířivkách má hodnota ph obecně tendenci k vyšším hodnotám. Jsme tu pro vás již více než 65 let. Kvalita "made in europe" – vysoká úroveň kvality je u bayrol na prvním místě.

Trvalá účinnost – 20 g bromových tablet pro čištění vířivkové vody se pomalu a beze zbytků rozpustí a uvolní tak vaše účinné látky po delší dobu. Výrobky pro péči bayrol jsou vyráběny nejmodernější technologií v Evropě. Brom nabízí vysokou toleranci pH a je proto ideální pro péči o vířivku. Dný chlórový zápach: účinné bromové tablety dezinfikují vaši vířivkovou vodu stejně efektivně jako chlór, bez nepříjemného zápachu chlóru. Náš cíl – nabídnout vám to nejlepší! důvěřujte bayrol – to je nejbezpečnější způsob, jak plavat v hygienicky čisté a křišťálově čisté vodě.
ZnačkaBayrol #ad
VýrobceBAYROL #ad
Výška6.89
Délka4.17
Hmotnost1.76
Šířka4.17
Číslo díluEAN4008367393502
ModelkaEAN4008367393502
ZárukaZáruka Aucune

2. Bayrol

#ad

BAYROL Aquabrome 5 kg – 20 g bromové tablety – pomalu rozpustné pro trvalou dezinfekci – velmi účinné i při vysoké hodnotě pH a vysoké teplotě vody

#ad
Bayrol #ad - Jednoduchá péče o bazén: při prvním použití tablet aquabrome nejprve proveďte základní vyčištění a zkontrolujte hodnotu pH. Bezpečná dezinfekce: brom má zvláštní výhodu i při zvýšených hodnotách pH a/nebo vysokých teplotách vody nad 30 °C je velmi účinný.

Náš cíl – nabídnout vám to nejlepší! důvěřujte bayrol – to je nejbezpečnější způsob, jak plavat v hygienicky čisté a křišťálově čisté vodě. Poté brominátor naplňte tabletami. Kvalita "made in europe" – vysoká úroveň kvality je u firmy bayrol na prvním místě.

Pečující produkty bayrol se vyrábějí nejmodernější technikou v Evropě. Jsme tu pro vás již více než 65 let. Efektivní dezinfekce bazénu: aquabrome je pomalu rozpustná 20g bromová tableta pro spolehlivou trvalou dezinfekci k odstranění bakterií a odstranění zákalu ve vodě v bazénu.
ZnačkaBayrol #ad
VýrobceBAYROL #ad
Výška8.07
Délka7.87
Hmotnost11.02
Šířka7.87
Číslo dílu2139338
Modelka5 kg

3. Cristal

#ad

Cristal Bromové tablety 20 g | spolehlivá dezinfekce vody bez zápachu s trvalým účinkem | alternativa k chlóru | pomalu rozpustný beze zbytků | účinný jako chlór plechovka 1 kg

#ad
Cristal #ad - Dný zápach chlóru, ale stejně účinný jako chlór. N-107940 Vždy po 1 000 l vody, 3 - 4 tablety, cca každé 2 týdny. Znatelně příjemnější pro pokožku a oči. Baua Reg. Pomalu a beze zbytku rozpustné bromové tablety s konstantní dobou rozpuštění. č. Více bezpečnosti při dezinfekci díky větší toleranci hodnoty pH. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku. Nízká vůně a spolehlivá dezinfekce vody s trvalým účinkem. Biocidní přípravky používejte opatrně.
ZnačkaCristal #ad
VýrobceCristal #ad
Výška11.81
Délka7.87
Hmotnost2.2
Šířka7.87
Číslo dílu1139001
Modelka1139001

4. Bayrol

#ad

BAYROL Mini Pool&Spa chlorované tablety s 5 funkcemi – pomalu rozpustné tablety 20 g s 5 funkcemi – odstranění zákalu I prevence řas I zamezení vápenatým kamenům I stabilizace chlóru a dlouhodobý

#ad
Bayrol #ad - Pečující produkty bayrol se vyrábějí nejmodernější technikou v Evropě. Optimální hodnota chlóru mezi 0, 0 – 7, 5 - 1 mg/l. Náš cíl: nabídnout vám to nejlepší! důvěřujte společnosti bayrol – to je nejbezpečnější způsob plavání v hygienicky čisté křišťálově čisté vodě - jsme tu pro vás již více než 65 let.

Kvalita "made in evrope": vysoká úroveň kvality je u firmy bayrol na prvním místě. Pro malé bazény a bazény: mini bazény a spa značky bayrol byly navrženy speciálně pro menší bazény, díky čemuž je péče o vodu jednoduchá a nekomplikovaná.

Optimální hodnoty vody: optimální hodnota ph je mezi 7, 4. Jednoduché dávkování: multifunkční tableta pečuje o 1 – 3 m³ vody rovnoměrně po cca 7 dní. Dávkování přímo do skimmeru, dávkovacího plováku nebo dávkovací komory v závislosti na výrobci vířivky. Tyto hodnoty kontrolujte nejméně jednou týdně.
ZnačkaBayrol #ad
VýrobceBAYROL #ad
Výška7.56
Délka3.82
Hmotnost2.2
Šířka3.82
Číslo dílu1 kg
Modelka1135107