Top 10 Zubehör Skoda Superb – Interiérové panely do aut

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Skoda

#ad

Skoda 5JA0611079B9 Odpadkový koš Obložení dveří Odpadkový koš Odpadkový koš Dveře černý

#ad
Skoda #ad - Originální skoda odpadkový koš na obložení dveří. Místo montáže: na hraně odkládací přihrádky v předních dveřích. Barva: černá. 100% přesný tvar, protože originální příslušenství Skoda.
ZnačkaSkoda #ad
VýrobceSKODA #ad
Výška0.79
Délka9.45
Hmotnost0.22
Šířka3.94
Číslo dílu5JA0611079B9
Modelka5JA0611079B9

2. CGEAMDY

#ad

Sada 5 kusů klínů na ozdobné lišty do auta, CGEAMDY Nářadí na demontáž auta, univerzální dveřní obložení nástrojů pro odstraňování ozdobných lišt, pro obložení interiéru a rádio

#ad
CGEAMDY #ad - Na rozdíl od některých kovových nástrojů na trhu, které mohou zanechat škrábance nebo poškození povrchu vozidla, můžete snadno používat a chránit tak své auto. Balení obsahuje: obdržíte 5 různých druhů nástrojů pro obklady, včetně 4 kusů nástrojů na odstranění dveřního obložení dveří a 1 kusu odstraňovače uzávěrů.

Vyrobeno ze super odolného termoplastického materiálu v oem kvalitě s vysokou řemeslnou prací, dostatečně robustní pro dlouhodobé používání, tvrdší než běžné ABS, netoxický a ekologický design, můžete je uložit kamkoli nebo nosit v tašce, snadno se zlomí. Několikanásobné použití : profesionální sada je ideálním nástrojem pro odstraňování obložení z interiéru a exteriéru auta, upevňovacích prvků, včetně dveřních výplní, odznaků, odstraňovačů přístrojových desek, tvarů, odstraňovače tahů, rádia, úzkých okrajů, audia, klipů, okenních obložení, odstraňovače klipů a polstrování a tak dále.

Vysoce kvalitní materiál: balení obsahuje 5 kusů nástrojů na odstranění. Ostrý a čistý okraj obkladového nástroje zajišťuje dobrý účinek při používání a zahnutá a ultratenká hlava klipu může dosáhnout omezených oblastí, aniž by se přerušila obložení. Ergonomický design: sada nářadí na odstraňování zastřihování je vyrobena v souladu s ergonomickým designem se super lehkými a jednoduchými funkcemi ruky. Jsou odolné proti poškrábání a neškodným designem k autolaku v celé modifikaci. Můžete pohodlně držet v ruce. Super lehký a přenosný, když nejste v provozu.
ZnačkaCGEAMDY #ad
VýrobceCGEAMDY #ad
Číslo díluCGEAMDY-Tools
ModelkaCGEAMDY-Tools

3. CGEAMDY

#ad

Diamanty pro většinu rovných větracích otvorů růžová1, příslušenství interiéru auta, obložení klimatizace, CGEAMDY 10 ks ozdobných proužků pro klimatizaci automobilů

#ad
CGEAMDY #ad - Materiál: tyto ozdobné proužky pro větrací otvory automobilů jsou vyrobeny z kvalitního chromovaného PVC s intarzií z třpytivých štrasových kamenů. Oblast použití: tyto proužky těsnění pro odvod vzduchu se hodí pro všechny rovné mřížky pro odvod vzduchu klimatizací, ale ne pro zakřivené/kulaté/zakřivené mřížky pro odvod vzduchu.

Je to perfektní vnitřní příslušenství pro vaše auto. Snadná instalace : před instalací jednoduše vyčistěte větrací otvory klimatizace, odstřihněte délku větracích otvorů nůžkami a otevřete ozdobný proužek ve tvaru U, porovnejte velikost větracích otvorů, aby se zacvakl.

Jsou velmi odolné, šetrné k životnímu prostředí a bez zápachu a nedráždí se snadno a nevyblednou. Estetika a personalizace: elegantní a inovativní design s třpytivými křišťálovými diamanty, který je velmi kvalitní a ukazuje váš osobní vkus. Co obdržíte: obdržíte 10 kusů bling car air breathing trim, tyto pásky jsou cca 20 cm dlouhá a hodí se do většiny vzduchových dechů.
ZnačkaCGEAMDY #ad
VýrobceCGEAMDY #ad
Číslo díluCGEAMDY-ZST2
ModelkaCGEAMDY-ZST2

4. LFOTPP

#ad

2 kusy Auto Air Vent kryt pro Kodiaq Karoq zadní sedadlo klimatizace Outlet Cover

#ad
LFOTPP #ad - Pro Škoda kodiaq karoq 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023. Materiál: vysoce kvalitní ABS plast. Neovlivňuje funkci větrání původního auta. Snadná instalace, není zapotřebí žádné nástroje, lze umístit za minutu. Zabraňte tomu, aby prach a malé předměty blokovaly vývod vzduchu.
ZnačkaLFOTPP #ad
VýrobceLiFan #ad
Číslo dílukodiaq1001

5. CGEAMDY

#ad

Ozdobná lišta, příslušenství do auta, 20 kusů dekorace do ventilačního otvoru, větrací mřížka, vícebarevné ozdobné proužky pro většinu větracích otvorů stříbrné, do auta styling

#ad
CGEAMDY #ad - Custom dekorace: tato lišta pro odvod vzduchu může vaše auto vypadat jasně a krásně. Zkontrolujte prosím typ mřížky pro odvod vzduchu, ne pro zakřivené, pokud se nehodí k vašemu autu nebo klimatizační jednotce. Snadná instalace: změřte délku každé mřížky pro odvod vzduchu a nakrájejte ji na příslušnou délku, pak ozdobný pásek složte rovně a začleněte jej do výpustného listu vzduchu.

Kompatibilita: naše příslušenství pro vnitřní obložení klimatizace je vhodné pouze pro auta a klimatizace s rovnou mřížkou pro odvod vzduchu, klenuté nebo kulaté osoby. Díky novému designu povrchové úpravy je auto krásnější a individuální a ukazuje váš jedinečný vkus. Kromě toho je toto autopříslušenství ohebné, vodotěsné a odolné proti korozi.

Můžete je také sdílet s přáteli nebo příbuznými, kteří mají auto. Co obdržíte: obdržíte 20 kusů krytek výfuku vzduchu do auta. Kvalitní materiál: náš klimatizační pásek do auta je vyroben z ekologické měkké pvc gumy s vynikající pružností a lepicími vlastnostmi. Měří 20 cm. A nedochází k poškození při dlouhodobém používání, velmi dlouhá životnost a spolehlivost.
ZnačkaCGEAMDY #ad
VýrobceCGEAMDY #ad
Číslo díluCGEAMDY-ZST1
ModelkaCGEAMDY-ZST1

6. VICDUEKG

#ad

Ozdobné lišty, styling do auta, VICDUEKG 10 kusů dekorací do auta, 20 cm, DIY větrací mřížka, vnitřní výbava, pásky, příslušenství do interiéru pro většinu větracích otvorů červená

#ad
VICDUEKG #ad - Co dostanete – 10 kusů větracích lišt do auta, dostatečné množství na pokrytí vašich každodenních dekoračních a náhradních potřeb a vytvoření šarmantní krajiny ve vašem autě. Prémiový materiál – tyto větrací mřížky pro klimatizační zařízení do auta jsou vyrobeny z kvalitního, mají dlouhou životnost, nevyblednou a spadnou, nepoškrábou auto, těžko se lámou, chromovaného měkkého materiálu PVC, bez problémů vhodné pro odvod vzduchu.

Personalizovaná dekorace – vzduchové pásky do auta mají velmi světlou barvu, která okamžitě oživí interiér vašeho auta a udělá z něj skvělý a jedinečný! Naše lišta vnitřního obložení auta také zabraňuje pronikání prachu do mezery, takže vaše auto vypadá čistě a pořádně. Před objednávkou prosím zkontrolujte, zda je vaše mřížka na větrací otvory rovná. Snadná obsluha – nejprve změřte délku každé mřížky výstupu vzduchu a vyřízněte příslušnou délku, pak jednoduše zaklapněte mřížku vývodu vzduchu.

Nebo je můžete také sdílet se svými přáteli a rodinou. Použitelné typy – tyto dekorační proužky pro větrací otvory jsou vhodné pro všechny modely s rovnými mřížkami pro odvod vzduchu pro klimatizace, ne pro obloukové/kulaté/zakřivené mřížky pro odvod vzduchu. Vnitřní lišta automobilového oblečení má klipovou konstrukci ve tvaru U, pomocí kterého lze větrací mřížku snadno upnout, aniž by spadla.
ZnačkaVICDUEKG #ad
VýrobceVICDUEKG #ad

7. CGEAMDY

#ad

Slitina štras Auto Tlačítko Prsten, CGEAMDY 2 ks Auto Start-Stopp Knoflík Kryt Lesklý dekorativní kroužek, stylové a okouzlující dámské dekorace do auta modrá

#ad
CGEAMDY #ad - Můžete si také vybrat nebo přizpůsobit svůj ozdobný prsten interiéru vašeho auta, aby lépe odpovídal vašim estetickým vlastnostem. Vypadá blýskavě jako drahokam a stane se atraktivní dekorací ve vašem autě. Iroké možnosti použití: tyto emblémy startování motoru můžete použít k ozdobení tlačítka start-stop, stick-shift atd.

Vsazené mnoha světlými třpytivými křišťálovými štrasovými kamínky a s dvojitými krystaly na prstenu. Je to také jedinečný a jemný dárek pro ženy. Vysoce kvalitní materiál: vyrobeno z kvalitní zinkové slitiny a polymerové hlíny, která je robustní a má dlouhou životnost. Pestré designy: dekorativní prsteny jsou k dostání v mnoha různých barevných stylech, aby odpovídaly vašim preferencím. Je to ideální dárek pro vaši rodinu a přátele na narozeninové oslavy, rádiového spínače, tlačítek pro ovládání hlasitosti, tlačítka automatického klimatizace, Vánoce, výročí a díkůvzdání.

Snadná instalace: každý křišťálový kroužek má 2 kusy lepicí pásky, namířit na spodní stranu kroužku a silně jej přitlačit, který se hodí k povrchu vašeho auta. Sparkly kristall dobře ozdobí interiér vašeho auta. Dobře ozdobí vaše auto: malý ďábel třpytivý dekorativní prsten zkrášlí vaše knoflíky a ukáže vaši individualitu. Musíte pouze naklonit místo instalace, můžete si vybrat ten, jednu stranu lepicí pásky, odtrhnout fólii na druhé straně lepicí pásky, odtrhnout lepicí fólii, zacílit na tlačítko zapalování a pevně přitlačit.
ZnačkaCGEAMDY #ad
VýrobceCGEAMDY #ad
Číslo díluCGEAMDY-Ring
ModelkaCGEAMDY-Ring

8. CGEAMDY

#ad

Dekorační kroužek pro startování, start stop kryt tlačítka, CGEAMDY Kryt na tlačítko zapalování auta, vhodný pro širokou paletu vozidel na trhu uhlíková vlákna

#ad
CGEAMDY #ad - Zohlednili jsme pocity dětí a těhotných matek, žádné poranění rukou, takže tento produkt není škodlivý pro děti a těhotné matky. Univerzální: vhodné pro 95 % modelů s tlačítkem power start stop. Nedestruktivní instalace: pomocí speciálního lepidla nepoškozujte interiér auta, neomezuje používání původního auta při startování klíčů, zvyšte pocit obřadu, před instalací tlačítko vyčistěte.

Jemné řemeslné umění: zaoblené hrany, brání tomu, aby se děti nedopatřením dotkly startovacího tlačítka. Tento knoflík do auta je tak dobře přizpůsoben vaší auře, nepřekonatelný tvar. Vysoký tvar: dobře padne na knoflík vašeho auta, lze otáčet o 180 stupňů, temperamentu vašeho auta, zvyšuje pocit pohybu auta.

Kvalitní materiály: vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu ze zinkové slitiny, má skvělý vzhled a nechá vyniknout vašemu autu. Testovali jsme většinu aut na trhu a tyto údaje jsou pravdivé, neváhejte je bez problémů používat. Tento materiál je velmi drahý a obtížně se vyrábí, strávili jsme spoustu času jeho vývojem, což vede k aktuálnímu vysoce kvalitnímu výrobku.
ZnačkaCGEAMDY #ad
VýrobceCGEAMDY #ad
Číslo díluCGEAMDY-Startbut1
ModelkaCGEAMDY-Startbut1

9. CANJPTON

#ad

CANJPTON Kompatibilní s VW GOLF MK5 MK6 Tigaun 5N MK1 Polo 6R 6C 2G UP T-CROSS odkládací přihrádka na klobouky přidržovací pás String Clip Knoflík Držák Pivot Peg Ložnice na klobouk Klipy 4 kusy 1M6867574A

#ad
CANJPTON #ad - Použití: kompatibilní s audi q5 sq5 8r mk1 2008-2017, q2 2018-2021, a3 s3 8p 2003-2012, a3 s3 8v 2013-2020, Q3 2019-2021. Materiál: plast, praktická obsluha a snadné ohýbání. Kryt držáku pásku pro Audi a VW Golf. Snadná instalace: jednoduše stáhněte horní část klipu, vložte spodní část do otvoru a pevně držte, pak horní násadu přitlačte až do konce. Oe číslo: 1m6867574a, 8p0862528. Upozornění: před nákupem prosím zkontrolujte číslo dílu originálního výrobce, abyste se ujistili, že je díl vhodný.
ZnačkaCANJPTON #ad
VýrobceCANJPTON #ad
Číslo dílu1M6867574A
Modelka1M6867574A
Zárukažádné

10. VICDUEKG

#ad

Klimatizace, ozdobná lišta, 10 kusů dekoračních proužků pro odvod vzduchu do auta, příslušenství, styling, větrací mřížka, vnitřní ozdobné lišty větrací otvor dekorace, příslušenství do interiéru pro

#ad
VICDUEKG #ad - Nebo je můžete sdílet také se svými přáteli a rodinou. Obsah balení: 10 kusů větracích lišt blue auto od auta, dostatečné množství pro splnění vašich každodenních dekoračních a náhradních potřeb a vytvoření okouzlující krajiny ve vašem autě. Použitelné typy: tyto dekorační proužky pro větrací otvory jsou vhodné pro všechny modely rovných mřížek pro odvod vzduchu klimatizací, nikoli pro obloukové/kulaté/zakřivené mřížky pro odvod vzduchu.

Před objednávkou prosím zkontrolujte, zda je vaše větrací mřížka rovná. Snadná obsluha: nejprve změřte délku každé mřížky výstupu vzduchu a vyřízněte příslušnou délku, pomocí kterého lze větrací mřížku snadno upnout, pak jednoduše zaklapněte mřížku výstupu vzduchu. Personalizovaná dekorace: vzduchové proužky do auta mají velmi jasnou barvu, která může okamžitě oživit interiér vašeho auta a učinit jej cool a jedinečným! Naše vnitřní lišta na obložení auta také může zabránit pronikání prachu do mezery, takže vaše auto vypadá čistě a uklizeně.

Vnitřní lišta automobilového oblečení má klipovou konstrukci ve tvaru U, aniž by spadla. Prémiový materiál: tyto větrací mřížky pro klimatizační zařízení jsou vyrobeny z vysoce kvalitního chromovaného měkkého PVC materiálu, dlouhá životnost, nepoškrábou auto, nevyblednou a spadnou, těžko se zlomí, bez problémů vhodný výstup vzduchu.
ZnačkaVICDUEKG #ad
VýrobceVICDUEKG #ad
Číslo díluVICDUEKG