Top 10 Ventilkappen Fahrrad Französisch – Čepičky na ventilky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TOSVALVE

#ad

Reifenventilkappen – 12 Stück – eloxierte Presta-Ventilkappen – Staubkappen, Reifen – Fahrrad Presta-Ventilkappe Aluminiumfarbe – Fahrrad Presta-Ventilabdeckung – Luftkappen Reifen

#ad
TOSVALVE #ad - Zeigen sie ihre persönlichkeit – hochwertiges Set aus dreifarbigen Fahrrad-Ventilkappen – rote Schaftkappen – blaue Reifenkappe und schwarze Ventilkappen. Reifenkappen aus 6061 Aluminium-Legierung bleiben verschleißfester als Kunststoff. Bestens für ihre reifen – schützt Ihre Fahrradreifen vor Wasser und Schmutz, sparen Sie sich vor schneller Luftablassung. Langlebig und leicht – ventilschaftkappen sind aus extrem leichter Aluminiumlegierung. Einfach zu bedienen – entfernen Sie einfach Ihre alten Kunststoffkappen und ersetzen Sie diese farbigen Aluminium-Reifen-Luftkappen.
ZnačkaTOSVALVE #ad
VýrobceFLYEER #ad
Číslo díluPVC12 PrestaCaps6Black
ModelkaPrestaCaps6Black

2. Becanno

#ad

Hybridní jízdní kolo a skládací kolo k, Krytky ventilků na jízdní kolo 20 x Premium Horské kolo Kryt ventilu Černý plast Ventil na jízdní kolo s těsnicím kroužkem pro závodní kola, cestovní kola

#ad
Becanno #ad - Vlastnosti produktu: kryt ventilu jízdního kola má velmi silný těsnicí výkon, který chrání ventil před prachem a vodou a zabraňuje úniku vzduchu.

Snadná instalace: kryt ventilu se velmi snadno instaluje na ventil. 20 kusů, ideální náhrada za vaše ztracené čepičky ventilů. Tipy: pokud dojde ke ztrátě nebo poškození krytu ventilu, můžete si vybrat naše kvalitní krytky ventilků pneumatik. Povrch výrobku má protiskluzové nitě, snadná instalace nebo odstranění. Prémiová kvalita: tyto čepičky ventilů jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který odolává korozi a opotřebení a prodlužuje životnost ventilu.
ZnačkaBecanno #ad
VýrobceBecanno #ad
Číslo díluVTD-1
ModelkaVTD-1

3. lumcov

#ad

Lumcov Náhradní sada ventilů na kolo 10 kusů, pro DV/NV/BV Bike Valve, matice ventilů, německý ventil na jízdní kolo vložka ventil na kolo adaptér, ventilové krytky

#ad
lumcov #ad - Pak se už nemusíte starat o pneumatiky jízdních kol, abyste mohli své kolo bez problémů a příjemně jezdit. Snadná montáž náhradní sady ventilů jízdního kola: vložka ventilu lze snadno vyjmout a nainstalovat ručně. Vodotěsné a nerezové, je jemně zpracované, s dlouhou životností.

Ideální volba: ideálně se hodí jako náhradní díl, výměna, výměna a opravná sada pro všechny pneumatiky a kola s DV – standardní bleskový nebo holandský ventil. Bleskový ventil, dřevěný ventil nebo normální ventil. Snadné nošení: pokud máte destičku, vezměte prosím na vědomí, že vadná pneumatika není vždy zločincem. Kompletní sada náhradních ventilů jízdního kola: německý ventil na kolo vložka na ventily jízdního kola se výborně hodí jako náhrada za jízdní kola s kompatibilními ventilovými vložkami, holandský ventil, jako např.

Někdy může poškozený ventil na kolo vést také k nežádoucí ztrátě vzduchu. S dodávaným plastovým sáčkem můžete tuto sadu ventilů na kolo jednoduše vložit do tašky na kolo a kdykoli ji používat. Vysoce kvalitní materiál: toto příslušenství pro jízdní kolo se skládá z velmi kvalitních materiálů měděné a zinkové slitiny, s dlouhou životností a poniklované a odolává oxidaci.
Značkalumcov #ad
Výrobcelumcov #ad
Číslo díluL-Bicycle-Valves-10-0723
ModelkaL-Bicycle-Valves-10-0723

4. SOSPIRO

#ad

SOSPIRO 4 kusy krytek ventilů na kolo Presta, francouzské kryty proti prachu, pneumatiky na jízdní kolo, ventilků z hliníku, ventilky, sada čepiček na ventilky pro čepici vzduchového ventilu, čepičky ventilků na jízdní kolo

#ad
SOSPIRO #ad - Univerzální velikost: vnější rozměr těchto francouzských krytek na ventily jízdního kola činí 18 x 7 mm a má protiskluzovou ochrannou plochu ventilu, francouzské kryty ventilů jsou vhodné pro ventil běžných pneumatik jízdních kol.

Dostatečné balení: tento ochranný ventil obsahuje 4 kusy čepiček ventilků Dunlop v každém balení, kryty ventilů jízdních kol splňují vaše rozmanité požadavky a lze je včas vyměnit. Ochrana proti prachu: kryty na prach pneumatik zabraňují pronikání prachu a deště do ventilů pneumatik na jízdní kolo, krytky ventilů jízdního kola efektivně chrání vaše hadice.

Dobrý výkon: hliníkový materiál krytky ventilu na kolo se snadno nezreziví, krytka ventilu jízdního kola účinně odolává špatnému počasí, jako je UV záření, špína a mráz. Vynikající materiál: krytky ventilků jízdní kolo jsou z hliníku, francouzská čepička ventilu je tvrdá a má dlouhou životnost, krytka ventilu na kolo má silné utěsnění.
ZnačkaSOSPIRO #ad
VýrobceSOSPIRO #ad
Číslo díluA1DNFLOS61298
ModelkaA1DNFLOS61298
Záruka/

5. Mobi Lock

#ad

By Mobi Lock, pneumatiky se standardním čerpadlem, Mosazný adaptér pro ventily Presta balení 5 ks + 10 čepic, Presta, ve ventilcích Schrader pro jízdní kola, elektrokola a elektrokoloběžky

#ad
Mobi Lock #ad - Pohodlně se vejde do kapsy, cestovního batohu a kapsy u kalhot. Není to jednodušší. Záruka 12 měsíců: jsme přesvědčeni o kvalitě našeho zboží, že vám poskytujeme záruku 12 měsíců. Vysoce kvalitní měření: tento adaptér vyrobený z vysoce kvalitní masivní mosazi pro elektrické ventily motocyklu je vybaven přesnými závity pro upevnění na vzduchovou pumpičku.

Zabraňte poškození kol, abyste pneumatiku nafoukli nebo zkontrolovali tlak. Využití čerpadel čerpacích stanic: s tímto adaptérem na ventilky můžete bez problémů nafouknout duši jízdního kola s ventilem Schrader na čerpací stanici, zmáčknutí ventilu a snižte opotřebení pneumatik jízdního kola. Malý a kompaktní: tento malý adaptér presta v kapesním formátu si můžete bez problémů vzít s sebou na cesty. Relaxujte při jízdě na kole, protože jste s touto 5dílnou sadou adaptérů na ventily vybaveni na dlouhé a krátké vzdálenosti.

Adaptér může dokonce zůstat na pneumatice, takže jste vždy připraveni a můžete reagovat na případy nouze. Dodává se s 5 krytkami pro ventily Presta a 5 krytky pro ventily Schrader. Už nikdy bez vzduchu: s tímto adaptérem na ventilek schrader můžete svůj ventil presta pro jízdní kola pohodlně nastavit na Schrader, takže můžete pneumatiky nafouknout řadou čerpadel. Gumové těsnění o-kroužku mají těsný tvar, zabraňuje netěsnostem během používání. Našroubujte adaptér, i když nemáte ruční pumpičku po ruce.
ZnačkaMobi Lock #ad
VýrobceLock Sourcing Ltd #ad
Výška0.39
Délka3.15
Šířka3.15
Číslo díluAUS-LSP-ALL-BIKE-PRESTA-ADA-xx5
ModelkaAUS-LSP-ALL-BIKE-PRESTA-ADA-xx5

6. Granite

#ad

Einfach zu verwendende Fahrradreifen-Schutzhüllen Pink., Granite Juicy Nipple Ventilkappen mit Ventilkernentfernungsfunktion

#ad
Granite #ad - Es ist auch mit einer langlebigen eloxierten Oberfläche ausgestattet, um Ihre Ventile sicher zu halten. Sie müssen lediglich die schlitze für eine mühelose installation, entfernung und Wartung verwenden! Erhöhen sie ihren stil: steigern sie ihre fahrt mit juicy nipple! Mit einer Auswahl von 9 Farben können Sie einfach Ihren Stil anpassen und Ihr Fahrrad Ihre einzigartige Persönlichkeit widerspiegeln lassen.

Halten sie den optimalen Druck und eine sichere Abdichtung einfach aufrecht, um eine sorgenfreie Erfahrung zu gewährleisten. Einfach zu bedienen: juicy nipple garantiert eine mühelose Erfahrung dank seines geriffelten Designs.

Robust und leicht: präzisionsgefertigt aus der legierung 6061 für Stärke und Leichtigkeit. Fahren sie mühelos: verabschieden sie sich von der mühsamen Reifeninflation und der Zugabe von präventivem Flüssigkeitszusatz. Immer bereit: keine zusätzlichen werkzeuge erforderlich, um den Ventilkern zu entfernen! Der Staubschutzdeckel schützt nicht nur Ihr Presta-Ventil vor Schmutz, sondern dient auch als Ventilkern-Entferner.
ZnačkaGranite #ad
VýrobceGranite Design #ad
Výška0.79
Délka3.94
Hmotnost0.01
Šířka1.97
Číslo díluGVC18-09
ModelkaGVC18-09

7. Bike Bits

#ad

K nafouknutí pneumatik se standardním čerpadlem nebo kompresorem, Bike Bits Adaptér na ventily Presta z mosazi, Presta- na Schrader, Francii / UK k US, 4 kusy

#ad
Bike Bits #ad - Kvalita: masivní mosaz s gumovým těsněním O-kroužku:. Jednoduchá instalace: našroubujte Presta na Váš Road-Fixie-Hybrid-MTB 29 trail-Fat-Bike. Praktické: pneumatiky na kolo lze nafouknout standardním šlapací pumpou a vzduchovým kompresorem. Erpací stanice: pumpujte pohodlně pneumatiky svých jízdních kol a zkontrolujte tlak vzduchu na čerpací stanici. Příprava: adaptér lze ponechat na ventilku pneumatiky, takže je vždy k dispozici pro napumpování vašich pneumatik.
ZnačkaBike Bits #ad
VýrobceBike Bits #ad
Hmotnost0.15
Číslo díluunknown
Modelkaunknown

8. Bike Bits

#ad

Use On Presta/French Valves 4 balení Red, Hamburger, Bike Bits Presta Valve Caps

#ad
Bike Bits #ad - Light, easy to install: screw on the presta ste of your road Fixie hybrid MTB 29. Protect: obal your valves to the presta valve core. Bling: customize your bicycle in style with colorful Bike Bits valve caps. Upgrade: replace your worn plastic caps strong metal caps. Trail Fat bike.
ZnačkaBike Bits #ad
VýrobceBike Bits #ad
Číslo díluPresta Valve Caps
ModelkaPresta Valve Caps

9. Drahtesel

#ad

čerpadlo do auta AV adaptér ventilu sada 2 ks, Drahtesel Adaptér ventilu jízdního kola od DV SV na autoventil

#ad
Drahtesel #ad - Umožňuje nafouknutí na čerpací stanici nebo s jinými čerpadly do auta. Mosazný ventil adaptér s gumovým těsnicím kroužkem – doplňte bez ztrát. Rychlá montáž našroubováním na stávající ventil. Z dunlopventilu dv nebo také normálního ventilu / bleskového ventilu BV nazývaného na Schrader / autoventilu. Z ventilu sclaverandu SV nebo také francouzského ventilu na Schrader / autoventilu.
ZnačkaDrahtesel #ad
VýrobceDrahtesel #ad
Výška0.39
Délka3.94
Hmotnost50
Šířka2.76
Číslo díluAD-VA
ModelkaAD-VA

10. SENZEAL

#ad

SENZEAL 6 ks čepiček ventilů francouzské kolo ventil pneumatiky z hliníkové slitiny červené

#ad
SENZEAL #ad - Cool kryty ventilů závodního kola, zachycovač očí pro vaše kolo. Barva: červená 11 barev na výběr: červená, nebeská modrá, šedá, zelená, oranžová, fialová, černá, stříbrná, vícebarevná, modrá, růžová. Snadná instalace a odstranění, hodí se na jízdní kolo a silniční kolo & skládací kolo. Vyrobeno z hliníkové slitiny. Krytky na ochranu proti prachu pneumatik zabraňují nečistotám, nečistotám a dešťové vodě z ventilu pneumatik na kolo.
ZnačkaSENZEAL #ad
VýrobceSENZEAL #ad
Číslo díluSZ-054
ModelkaSZ-054