Top 10 UniFi kamera Outdoor – Monitorovací kamery

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Ubiquiti Networks

#ad

Bílá, Ubiquiti Networks UVC-G3-FLEX G3-FLEX bezpečnostní kamera

#ad
Ubiquiti Networks #ad - Senzor a čočka: senzor: 1 / 2, rozlišení: 1080p fhd 1920 x 1080, 7" 2megapixelový hdr senzor, objektiv: EFL 4mm / f2. Výška x šířka x hloubka: 107, 5 x 48 x 48 mm, hmotnost: 170 g. 0, maximální snímková frekvence: 25 FPS. Kompletní monitorovací řízení a škálovatelnost. Infračervené led a automatický ir blokovací filtr poskytují vysoce kvalitní monitorování ve dne i v noci. G3 flex disponuje širokoúhlým objektivem a video výkonem 1080p pro rozšířené monitorovací pokrytí. Administrativní povrch: UniFi Video.
ZnačkaUbiquiti Networks #ad
VýrobceUbiquiti Networks #ad
Výška4.23
Délka1.89
Hmotnost0.37
Šířka1.89
Číslo díluUVC-G3-FLEX
ModelkaUVC-G3-FLEX
Záruka2 roky zákonná záruka.

2. Tenda

#ad

2cestné audio, venkovní s nočním viděním v barvě, CH3, Tenda Venkovní monitorovací kamera WLAN, kompatibilní s Alexou, rozpoznání osob a detekce pohybu, zvukový a světelný alarm, 1080P WLAN kamera

#ad
Tenda #ad - Hel můžete nastavit pomocí aplikace TDSEE, abyste viděli každý roh v reálném čase. Obrazovku můžete probudit hlasem, zobrazit monitorovací obraz a zařízení pohodlně ovládat. Ai rozpoznání osob a detekce pohybu – na základě technologie hlubokého učení pro rozpoznávání obrázků kamery přesně rozpozná pohyb osob.

Kromě toho můžete nastavit 3 uživatelsky definované audio zprávy méně než 10 sekund pro uvítání v obchodě nebo pro varování před krádeží. Ip65 vodotěsné a odolné proti prachu – díky vodotěsnému a prachotěsnému provedení IP66 může kamera odolat dešti, slunci, bouři a dokonce sněhu. Lze připojit k alexa assistant – připojte přístroj s alexou, abyste měli volné ruce. Nehumánní cíle jsou odfiltrovány, což výrazně zlepšuje přesnost alarmu. Zároveň se do aplikace tdsee odešle poplašné hlášení pro zvýšení bezpečnosti. 30 m plnobarevné noční vidění – wi-fi kamera tenda je vybavena dvěma výkonnými světlomety, které umožňují jasné noční vidění v plné barvě.

Konektor rj45 pro kabelové připojení umožňuje rychlé připojení i v prostředí přetížené sítě. Zvukový a světelný alarm – pokud je během poplašného období zjištěn vloupání, spustí se akustický alarm s bílým blikajícím světlem, aby varoval nelegální vetřelce. Monitorovací kamera 360 stupňů – díky naklápění a naklápění horizontální otáčení: 355°, vertikální otáčení: 90° můžete zaznamenat zorné pole o 360 stupňů, které při sledování nezanechá žádnou mrtvou zónu.
ZnačkaTenda #ad
VýrobceTenda #ad
Výška4.72
Délka3.94
Hmotnost0.94
Šířka3.94
Číslo díluCH3
ModelkaCH3-WCA

3. Topcony

#ad

Venkovní s barevným nočním viděním, otočná o 355°/120°, 2K bezdrátová Wi-Fi IP kamera, detekce osob/pohybu, cloudové úložiště, Topcony Venkovní monitorovací kamera, vodotěsnost IP65

#ad
Topcony #ad - Technologie splňuje požadavky mnoha scénářů použití, minimalizuje chybné poplachy a navíc prodlužuje provozní dobu kamery 4–6 měsíců. Lze jej propojit se solárním panelem nebo použít samostatně. Současně obdržíte okamžitá oznámení na váš smartphone. Dálkové monitorování v reálném čase 360° pozorovací úhel venkovní bezpečnostní kamery umožňuje pokrytí celé oblasti, např.

Pokud aktivujete inteligentní režim nočního vidění nebo režim barevného nočního vidění, převleky, barvy vozidel, můžete zachytit důležité detaily událostí i ve tmě jako jsou barvy oblečení, podezřelé znaky a tím poskytnout policii cenné důkazy. Podporuje až 128g sd kartu a cloudové úložiště. Ani při použití v interiéru si nemusíte dělat starosti s obtěžujícími proudovými a síťovými kabely. K naší wlan kameře můžete přistupovat odkudkoliv a ovládat ji přes aplikaci "Topcony Cam", aby byla zajištěna bezpečnost vašeho domova.

Siréna a světelný alarm – vynikající noční ochranavybaveno funkcí zvukového a světelného alarmu, když je detekována podezřelá osoba, aby účinně odradila vetřelce. S kamerou topcony jste bezpečnější, která automaticky spustí bílé světlo a sirénu, než chcete. Změna zorného úhlu, komunikace s návštěvníky, živé zobrazení dění a sdílení s členy vaší rodiny, takže podezřelé chování nemá kam schovat. Všechna data jsou uložena šifrována v lokální databázi.
ZnačkaTopcony #ad
VýrobceTopcony #ad
Výška4.96
Délka7.09
Hmotnost1.79
Šířka6.69
Číslo díluZS-GX6S
ModelkaZS-GX6S

4. Ubiquiti Networks

#ad

Vícebarevný, Dome, Wired, Indoor & Outdoor, IP Security Camera, 1 kus 1 ks v balení, IP Security, W125935142 UVC-G4-DOME, Ubiquiti Networks UniFi Protect G4 Dome kamera UVC-G4-DOME, White, Ceiling

#ad
Ubiquiti Networks #ad - Ubiquiti Networks. Uvc-g4-dome. Ubiquiti networks unifi protect g4 dome kamera uvc-g4-dome, ip security kamera, indoor & outdoor, Ceiling, IP Security, wired, Dome, W125935142 UVC-G4-DOME, White. W125935142.
ZnačkaUbiquiti Networks #ad
VýrobceUbiquiti Networks #ad
Výška4
Délka4
Hmotnost0.82
Šířka4
Číslo díluW125935142
ModelkaUVC-G4-Dome
ZárukaZáruka výrobce.

5. eufy Security

#ad

Rozpoznání osob, 2K monitorovací kamera pro vnitřní prostory, senzor pohybu, WLAN, noční vidění, bezpečnostní kamera s otočným sklonem, nekompatibilní s HomeBase, eufy Security Solo IndoorCam P24

#ad
eufy Security #ad - Inteligentní senzor pohybu: jakmile je v zorném poli detekován pohyb, kamera objekt ihned začne sledovat. Jednoduše otočte objektiv horizontálně na 360° pro přesné zobrazení rohů nebo vertikálně nakloňte na 96°, abyste vše udrželi vertikálně v zorném úhlu.

Inteligentní rozpoznávání osob: senzor s integrovaným rozpoznáním osob snadno odlišuje domácí zvířata od osob a spouští alarm pouze ve správný okamžik, kdy zaznamená rizikovou událost. Při otevření sady homekit musíte přístroj nejprve přidat do aplikace eufy Security a aktivovat. Komunikace v reálném čase: díky integrované, oboustranné audio funkci lze díky bezpečnostní kameře kdykoli pozdravit nebo i rozkazovat a varovat.

Pokročilé propojení: vnitřní kamera eufy je ideálně kompatibilní se sadou apple homeKit, Google Assistant a Amazon Alexa. Homekit je k dostání s aktualizací. Zcela jasné: 2k jasnost a rozlišení 1080p 1080p se sadou HomeKit zajišťují, že je každý snímek zaznamenán co nejpodrobněji.
Značkaeufy Security #ad
VýrobceEufy #ad
Výška4.21
Délka2.97
Hmotnost0.66
Šířka2.97
Číslo díluT8410322
ModelkaT8410X

6. TP-Link

#ad

Zwei Wege Audio,unterstützt Alexa & Google Assistant, TP-Link Tapo C310 Überwachungskamera Außen, IP66 wasserdicht,Alarmmeldung, WLAN IP Kamera, Bewegungserkennung, 30m Nachtsicht, 3MP Hochauflösung

#ad
TP-Link #ad - Bewegungserkennung und Benachrichtigungen:Benachrichtigt Sie, wenn die Kamera eine Bewegung erkennt. Erweiterte nachtsicht:Bietet selbst bei völliger Dunkelheit eine Sichtweite von bis zu 30m. Sichere lokale speicherung: bis zu128GB 3MP Video auf einer microSD-Karte und bietet so bequemen Zugriff auf Ihr Videomaterial.

Ton und lichtalarm:lösen Sie Licht- und Toneffekte aus, um unerwünschte Besucher abzuschrecken. Ultrahochauflösendes Video:Zeichnet jedes Bild in kristallklarer 3MPDefinition auf. Sprachsteuerung:jetzt befreit von den händen:funktioniert mit dem Google Assistant und Amazon Alexa. Google assistant und amazon Alexa sind nicht in allen Sprachen und Ländern verfügbar.

Verwenden sie eine SD-Karte für die lokale Speicherung. Zwei wege audio:ermöglicht die Kommunikation über ein eingebautes Mikrofon und einen Lautsprecher. Tapo care ist ein kostenpflichtiger cloud-speicher und smart home service dienst;es ist 30 Tage lang möglich kostenlos zu testen, bevor das kostenpflichtige Abo begann; Sie können wählen zwischen 2Abo-Varianten: Basis: ab 3, 49€ mtl und Premium: 10, 49 € mtl.
ZnačkaTP-Link #ad
VýrobceTP-Link #ad
Výška2.53
Délka4.07
Hmotnost0
Šířka5.6
Číslo díluTapo C310
ModelkaTAPO C310
Záruka2.

7. eufy Security

#ad

Noční vidění, lokální ukládání, bezpečnostní kamera pro venkovní použití, sada bezpečnostních venkovních kamer 2+1, IP67 odolné proti povětrnostním vlivům, výkon baterie 180 dní, kompatibilní s HomeKit a solárním panelem, eufy Security eufyCam 2C, HD 1080 p

#ad
eufy Security #ad - Full hd kvalita: rozlišení 1080p zajišťuje, že je každý záznam zaznamenán křišťálově jasně. Výdrž baterie 180 dní: vaše venkovní sledovací kamera vám po nabití poslouží půl roku.

Naše pokroková technologie nočního vidění zaručuje, že váš domov bude ve dne a především v noci zcela ochráněn. Homebase ukládá všechny snímky lokálně a bez jakýchkoliv poplatků za předplatné. Absolutně odolné proti povětrnostním vlivům: díky třídě ochrany proti vodě IP67 vydrží vaše bezpečnostní venkovní kamera eufyCam C2 prakticky vše: letní horka, déšť dokonce i německou zimu.

Ve dne i v noci. Rozpoznání osob: bezpečnostní venkovní kamera eufycam 2c rozpozná ptáky, psy a listy ve větru a účinně snižuje falešný poplach o 95 % tak, abyste byli varování jen ve správný okamžik. 135° širokoúhlý objektiv zaručuje jasný panoramatický pohled – vše na jednom snímku od garáže až po domovní dveře.
Značkaeufy Security #ad
Výrobceeufy #ad
Výška2.24
Délka3.2
Hmotnost1.4
Šířka1.89
Číslo díluAK-194644169985
ModelkaT8831
Záruka12 měsíců.

8. ieGeek

#ad

PIR detektor pohybu, ieGeek Venkovní monitorovací kamera 2K, siréna/bílé světlo, 4 dbi dvojitá anténa, solární monitorovací kamera s 355°/140° panovým nakloněním, IP65, 20 m barevné noční vidění, bílá

#ad
ieGeek #ad - Během 3 sekund po detekci pohybu obdržíte upozornění v reálném čase přes váš telefon, který výrazně zlepšuje přesnost detekce, a můžete si také vybrat ze tří režimů alarmu: siréna/světlo/siréna a světelný alarm. Solární a bezdrátový venkovní monitorovací kamera iegeek má zabudovanou profesionální baterii, kterou používají auta Tesla, která má velkou kapacitu baterie a pro lepší výdrž baterie je napájena solárními kolektory.

Pir detekce pohybu a siréna a připomínka světla baterie monitorovací kamery iegeek používá nejnovější inteligentní algoritmus ai, snižuje chybové poplachy a šetří proud. 2k super hd a 20m barevné noční vidění venkovní solární monitorovací kamera používá vylepšený 2k ultra čistý senzor v roce 2022 a nahrávací obraz se blíží skutečnému světu lidského oka a nabízí vizuální zážitek s vysokým rozlišením. 355° výkyv, 120° a 4dbi duální antény venkovní monitorovací kamera podporuje otáčení o 355° a 120° a 4x digitální zoom a nabízí tak kompletní ochranu bez mrtvého úhlu pro váš domov.

Dva způsoby ukládání: sd karta až 128 GB / Cloud zdarma pro prvních 7 dní. Funkce aplikace "iegeek cam" s diagnózou signálu zjistí, kde je signál nejlepší. I v noci můžete vidět dále, dále a jasněji. 130° širokoúhlý fotoaparát je vybaven 4 infračervenými světly a 2 bílými světly, které mohou poskytovat vysoce kvalitní barevné obrázky se vzdáleností nočního vidění až 20 m.
ZnačkaieGeek #ad
VýrobceieGeek #ad
Výška6.14
Délka8.86
Hmotnost1.2
Šířka7.68
Číslo díluZS-GX1S
ModelkaZS-GX1S

9. Reolink

#ad

Voděodolná, IR noční vidění, sledovací kamera venkovní s přihrádkou na micro SD karty, RLC-520A verze aktualizace RLC-520, Reolink 2 kusy 5MP PoE IP kamera venkovní s detekcí osob/aut

#ad
Reolink #ad - Je snadno ovladatelný a zábavný sdílení s přáteli. S pokročilou detekcí osob/vozidla identifikuje kamera skutečné hrozby pomocí nejmodernějších detekčních algoritmů a poskytuje vám tak maximální míru klidu a uvolnění. Dosah nočního vidění činí až 30 metrů.

Inteligentní rozpoznávání osob/vozidel: rozlučte se s nežádoucími alarmy, které jsou vyvolány pohybujícími se větvemi nebo létajícími se brouky. Kromě toho může pracovat také se serverem FTP. Pohybové klipy lze uložit na micro sD kartu až 256 GB, pokud je připojena k Reolink NVR. 5mp super hd kamera: s vysokým rozlišením 5mp může tato cctv kamera nahrávat křišťálově čisté video. Asový odraz pro sledování dne v minutě: tato monitorovací kamera podporuje nahrávání časosběrných videí.

Můžete sledovat váš 3d tisk, prohlédnout si celý proces stavby během několika minut nebo zaznamenat překrásné pohledy od východu až po západ slunce. S 18 infračervenými led a 3d dnr technologií můžete jasně vidět každou událost i ve tmě. Asosběrna funguje pouze s aplikací Reolink. Pohyb nebo 24/7 nahrávání: tato poe kamera podporuje jak pohyb řízený záznam, nejsou součástí dodávky. S kabelem cat5 až 80 metrů, kabel CAT6 až 100 metrů.
ZnačkaReolink #ad
VýrobceReolink #ad
Výška3
Délka4.7
Hmotnost2.98
Šířka4.7
Číslo díluRLC-520A-2 Pack
ModelkaRLC-520A-2 Pack
Záruka2 jahre garantie ab kaufdatum.

10. Reolink

#ad

Venkovní, detekce pohybu, infračervené noční vidění, Reolink 2 kusy 5MP PoE monitorovací kamera venkovní, vzdálený přístup pro vnitřní, RLC-410-5MP, vodotěsné IP66, IP kamera s audio a slotem na kartu Micro SD

#ad
Reolink #ad - Inteligentní detekce pohybu a alarmy: jakmile je detekováno nebezpečí, pošle vám ip kamera okamžitě upozornění e-mailem a push oznámení na váš mobilní přístroj. Kromě toho je tato venkovní kamera s vestavěným mikrofonem a externím slotem pro karty Micro SD SD karta není součástí dodávky.

Vynikající noční vidění: monitorovací kamera, která je vybavena 18 led světly a infračerveným zapojením, se ve tmě automaticky přizpůsobí světelným podmínkám. Audio záznam v 5mp super hd: vybavená 4mm objektivem a 80stupňovým zorným úhlem nabízí tato domácí bezpečnostní kamera 5MP super HD rozlišení. Ve své aplikaci smartphonu najdete CCTV kameru automaticky pod stejnou sítí. Fotoaparát bullet v pouzdru ip66 odolném proti povětrnostním vlivům lze instalovat ve venkovních nebo vnitřních prostorách.

Spojení ip kamery s routerem; 2. Není součástí dodávky. Stáhněte si aplikaci Reolink. Napájení přes ethernet: díky integrovanému modulu poe se napájení a přenos videa provádějí současně přes PoE injektor. Kromě toho se nahrané obrázky/videa nahrávají na FTP server a ukládají. S funkcí nočního vidění lze v noci dosáhnout dosahu až 30 metrů.
ZnačkaReolink #ad
VýrobceReolink #ad
Výška2.6
Délka7.4
Hmotnost3.17
Šířka2.6
Číslo díluRLC-510A-2 Pack
ModelkaRLC-510A-2 Pack
Záruka2 jahre garantie ab kaufdatum.