Top 10 Radkappen 14 Zoll 4er Set Schwarz Rot – Ozdobné kryty kol

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Radkappen König

#ad

14 palců RKK02 Multi-Color Line černo-červená kryty kol / ozdobné kryty kol 4 kusy

#ad
Radkappen König #ad - Jednoduchá a rychlá montáž – dodržujte prosím přiložený návod k montáži! Bezpečné držení díky nastavitelnému bezpečnostnímu kroužku viz obrázky zboží.

V případě dotazů jsme Vám rádi k dispozici. Vysoce kvalitní prémiové ozdobné kryty kol z ABS plastu ve sportovním designu hliníkových ráfků. Před objednáním prosím zkontrolujte, zda se velikost pneumatiky palce shoduje s zde uvedenou velikostí krytů kol viz obrázky zboží, abyste ušetřili zbytečné náklady na vrácení. Rozsah dodávky: sada se 4 kryty kol, německý návod k montáži s bezpečnostními pokyny.
ZnačkaRadkappen König #ad
VýrobceRadkappen König #ad
Číslo díluRKK02_DAUQ_300-103-14

2. cartrend

#ad

4dílná sada, 38,10 cm 15 palců, 4dílná, cartrend Sada ozdobných krytů kol Almeria ve sportovním vzhledu hliníkových ráfků černá/červená, 4dílná

#ad
cartrend #ad - Tak lze individuálně přizpůsobit vzhled krytek kol od Cartrend. Ochranná funkce: s namontovanými ozdobnými kryty kol je kolo chráněno před vnějšími vlivy, jako jsou silniční špína, posypová sůl v zimě nebo také usazeniny.

Nerozbitné: kryty kol cartrend jsou vyrobeny z kvalitního plastu ABS, a proto jsou obzvláště odolné proti rozbití. Jednoduché: pro montáž není zapotřebí žádné nářadí. Ozdobné kryty kol se jednoduše přitisknou na ocelový ráfek a bezpečně zapadnou. Mnohostranně použitelné: tyto ozdobné kryty kol od cartrend se univerzálně hodí na všechny ocelové ráfky obytných vozů, dodávek a dodávek o velikosti 14, 15 nebo 16 palců.

Tak vznikají vysoce kvalitní kryty kol. Bezpečné: odpružený kovový kroužek uvnitř zajišťuje pevné a trvalé usazení ozdobné clony: Výroba ozdobných krytů kol probíhá v Evropě. Možnost změny: pozdější lakování ozdobných krytů kol je bez problémů možné. Trvanlivý: díky dvouvrstvému kovovému lakování je povrch ozdobných krytů kol odolný a dlouho si zachovává atraktivní vzhled.
Značkacartrend #ad
VýrobceCartrend #ad
Výška16.3
Délka16.18
Hmotnost5.25
Šířka7.83
Číslo dílu10564
Modelka10564
ZárukaZákonná záruka

3. Autoteppich Stylers

#ad

Volitelná velikost 14 palcové kryty kol / kryty kol Draco Bicolor černo-červená vhodné pro téměř všechny typy vozidel – univerzální

#ad
Autoteppich Stylers #ad - Vysoce kvalitní prémiové ozdobné kryty kol z ABS plastu v sadě 4 ks. Jednoduchá a rychlá montáž – dodržujte přiložený návod k montáži! Bezpečné držení díky nastavitelnému bezpečnostnímu kroužku. Vč. Odolné proti nárazu a roztříštění. Našeho německého návodu k montáži.
ZnačkaAutoteppich Stylers #ad
VýrobceAutoteppich Stylers #ad
Číslo díluATS75_DRACO_300-103-14

4. NRM

#ad

Ozdobný kryt kol Drift EXTRA černá/červená 14 palců sada 4 ks

#ad
NRM #ad - Bezpečná montáž bez nářadí. Vysoce kvalitní a nerozbitný ABS plast. Vysoce kvalitní ideální obložení kol.
ZnačkaNRM #ad
VýrobceRadzierblende #ad
Číslo dílu5902135471371
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. J-Tec

#ad

35,56 cm 14", stříbrná, Kryty kol Hero GTR od J-Tec

#ad
J-Tec #ad - Vyrobeno z ABS plastu. Erná/červená lemovaná. Upozornění: pokud se hodí příliš volně, můžete zkusit namontovat ocelový kroužek do spodní části svorky na krytky kola. A nejdůležitější věcí je zkontrolovat, zda jste si objednali správnou velikost pro vaše odrážedlo. 14 palců.
ZnačkaJ-Tec #ad
VýrobceGórecki Sp.J. #ad
Výška15.75
Délka15.75
Hmotnost3.62
Šířka7.09
Číslo díluJ14575
ModelkaJ14575
Zárukane

6. Eight Tec Handelsagentur

#ad

Ozdobné kryty kol Quad Bicolor černá/červená vhodné pro téměř všechny typy vozidel univerzální, volitelná barva a velikost 14palcové kryty kol

#ad
Eight Tec Handelsagentur #ad - Vysoce kvalitní zpracování a materiály. 4dílná sada se vzhledem hliníkových ráfků. 14 palců, 4dílná sada. Našeho německého návodu k montáži. Vč. Pevné a přesné usazení díky pružinovému ocelovému kroužku a plastovým drápům nastavitelné.
ZnačkaEight Tec Handelsagentur #ad
VýrobceEight Tec Handelsagentur #ad
Číslo díluET_QUAD9_300-103-14

7. moto-MOLTICO

#ad

černá červená, Kryty na kola Auto ozdobné kryty kol 4dílná sada vhodná pro všechny ocelové ráfky, 14 palců, nastavitelný pojistný kroužek

#ad
moto-MOLTICO #ad - Vynikající volba pro opticky lepší vzhled. Nastavitelné pro zajištění bezpečného držení víka kola na ráfku lze kovový kroužek přizpůsobit příslušnému ráfku. Velikost správnou velikost si můžete přečíst označení na svých pneumatikách.

Každá pneumatika má kód, které je uvedeno za r, je správnou palcovou velikostí pro ozdobné clony, např. Dný nepříjemný hluk při vysokých rychlostech. Odolná při extrémním počasí. Vysoce kvalitní plastové zpracování pro bezpečnou jízdu autem. Montáž ozdobné kryty můžete jednoduše a rychle umístit na ráfek a opět stejně snadno sundat.

Krytka kola musí pevně sedět na ráfku, abyste ji během jízdy neztratili. Po montáži zkontrolujte bezpečné usazení krytu kola a případně kovový kroužek dodatečně seřiďte. 205/55 r16. Vhodné pro všechny běžné ocelové ráfky. Dodržujte prosím přiložený návod k montáži. Krytka kola neotvírejte pěstí nebo nářadím. Neexistují žádné levé nebo pravé kryty kol.
Značkamoto-MOLTICO #ad
VýrobceNRMSC #ad
Číslo díluQB-R-BL-14
ModelkaQB-R-BL-14

8. Autoteppich Stylers

#ad

14" 14" krytky kol sada krytů kol č. 002 černá-růžová 4 kusy barva a velikost volitelná!

#ad
Autoteppich Stylers #ad - Vysoce kvalitní zpracování a materiály 4dílná sada. Našeho německého návodu k montáži krytů kol König. Jednoduchá a rychlá montáž. Vč. Pevné a přesné usazení díky pružinovému ocelovému kroužku a plastovým drápům nastavitelné.
ZnačkaAutoteppich Stylers #ad
VýrobceAutoteppich Stylers #ad
Číslo díluATS_RADKAPPEN_QUAD_300-404-14

9. Radkappen König

#ad

Kryty kol / poklice RKK04 Race Line černo-červené, 4 ks, 35,56 cm 14"

#ad
Radkappen König #ad - Obsah balení: sada se 4 kryty na kola, německý montážní návod s bezpečnostními pokyny. Před objednáním zkontrolujte, zda velikosti pneumatiky souhlasí se zde uvedenou velikostí poklice viz obrázky zboží. Bezpečné držení díky nastavitelnému bezpečnostnímu kroužku viz obrázky zboží. Jednoduchá a rychlá montáž – dodržujte prosím přiložený návod k montáži český jazyk nelze zaručit. -. Vysoce kvalitní prémiové kryty kol z plastu ABS se sportovním vzhledem hliníkových ráfků.
ZnačkaRadkappen König #ad
VýrobceRadkappen König #ad
Číslo díluRKK04_OCARD_RACE_300-103-14

10. ZentimeX

#ad

ZentimeX Kryty kol ozdobné kryty kol kryty kol 15" palců #165 RED-Black ČERVENÁ ČERNÝ

#ad
ZentimeX #ad - Balení 4 kusů! hodí se na téměř všechny ocelové ráfky! Nové! Plastové drápky! Nastavitelný upínací kroužek! .
ZnačkaZentimeX #ad
VýrobceZentimeX #ad
Číslo dílu4050319806134