Top 10 Perlensets für Mädchen – Sady pro výrobu šperků pro děti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Perler

#ad

1000 Stück, 1000 Stück, Perler, Aprikosen-Orange-Sicherungsperlen zum Basteln

#ad
Perler #ad - Perler-perlen zusammenzusetzen ist eine lustige und lehrreiche Aktivität für Kinder, die dabei helfen kann, Kreativität zu fördern. Lieferung ohne Eisenpapier oder Stecktafeln. Hilfe und aufsicht durch Erwachsene beim Bügeln erforderlich. Inklusive 1000 Perler Sicherungsperlen. Ab 6 jahren. Machen sie ihre perler Fusion-Perlensammlung viel dynamischer mit diesen bunten aprikosenfarbenen Perlen.
ZnačkaPerler #ad
VýrobceCSS Industries, Inc. #ad
Výška6.72
Délka0.71
Hmotnost0.06
Šířka3.86
Číslo dílu80-15213
Modelka80-15213

2. Hama Perlen

#ad

Kreativní zábava pro kutily pro velké i malé, Hama Perlen 207 – 50 sáčků s nažehlovacími perlami s cca 1 000 barevnými midi korálky o průměru 5 mm v pastelové směsi

#ad
Hama Perlen #ad - Kuličkové korálky jsou mnohostranně použitelné a hodí se pro výrobu obrazů pixelů, malých figurek nebo k zastrčení, šití a navlékání.

Stavebnictví s kuličkami podporuje koncentraci, jemnou motoriku a kreativitu hravým způsobem. Obsahuje perly velikosti midi s průměrem 5 mm, ty jsou doporučeny pro ruční práce s dětmi od 5 let, žehlení by mělo převzít dospělý. Originální hama nažehlovací korálky a příslušenství jsou z nezávadného plastu bez změkčovadel jako BPA a ftalátů. Sáček s cca 1000 pestrých hama perlen v pastelovém mixu v šesti různých barvách.
ZnačkaHama Perlen #ad
VýrobceHama #ad
Výška6.69
Délka3.94
Hmotnost0.13
Šířka11.81
Číslo dílu207-50
Modelka10.207-50

3. Lena

#ad

Sada dřevěných navlékacích korálků pro děti od 4 let, perly pro vlastní tvoření ozdobných řetízků, 5 přívěšky a 6 šňůrkami, perlové šperky, Lena Sada dřevěných korálků 32003 se 400 navlékacími korálky

#ad
Lena #ad - 32003, 5 x 12, rozměry: cca 12, perly: 400, 5 x 19 cm, věk: od 4 let, hmotnost: 540 g, EAN: 4006942861101. Vhodné pro rok života, podporuje jemnou motoriku a kreativitu, zabaleno v atraktivní tašce se zipem a uchem, ideální pro uložení.

Perly jsou v modré, jako jsou válce, tyrkysové, kostky, žluté a zelené barvě a mají různé tvary, kužely a oválná a kulatá těla. č. Lena sada korálků se 6 řetízky/šňůrkami na náramek a 5 přívěšky k navlékání, výr. Sada perel je optimální pro děti od 4. Sada obsahuje 400 dřevěných perel o velikosti cca 15 mm – 20 mm, 5 mm velké a 5, 5 krásných přívěsků, které cca 28 mm – 36, vždy 1 metr a 1 cca 5 metrů dlouhé šňůry jsou součástí dodávky.

Lena sada pro kutily s dřevěnými navlékacími perlami pro individuální řetízky a náramky, s roztomilými ozdobnými přívěsky ve tvaru sovy, motýla, květiny, včely a srdce pro vlastní tvoření řetízků pro vlastní výrobu. Ideální pro navlékání šperků.
ZnačkaLena #ad
VýrobceSIMM Spielwaren GmbH #ad
Výška7.48
Délka4.92
Hmotnost1.19
Šířka4.92
Číslo dílu32003
Modelka32003
ZárukaZákonná záruka

4. Hama

#ad

Předlohy s motivem a 2 destičkami na tužky, vč. žehlicího papíru, Hama Perly 8712 dárková krabička s cca 900 pestrými maxi nažehlovací korálky o průměru 10 mm, kreativní zábava pro malé i velké

#ad
Hama #ad - Obsahuje perly velikosti maxi s průměrem 10 mm, ty jsou doporučeny pro ruční práce s malými dětmi od 3 let, žehlení by mělo převzít dospělý.

Dárková sada s cca 900 barevných nažehlovací korálky v různých barvách, nažehlovací papír a vkládací desky pro psy a kruh v průhledném provedení. Originální hama nažehlovací korálky a příslušenství jsou z nezávadného plastu bez změkčovadel jako BPA a ftalátů. Kuličkové korálky jsou mnohostranně použitelné a hodí se pro výrobu obrazů pixelů, malých figurek nebo k zastrčení, šití a navlékání. Stavebnictví s kuličkami podporuje koncentraci, jemnou motoriku a kreativitu hravým způsobem.
ZnačkaHama #ad
VýrobceHama #ad
Výška1.57
Délka16.54
Hmotnost1.09
Šířka10.63
Číslo dílu10.8712
Modelka10.8712

5. Tomylv

#ad

10 let, 9, šperk pro dívky, dárky pro dívky, velikonoční dárky 6, 7, Tomylv Dárky pro dívky 5-13 let, sada náramků, kreativní sada pro děti od 6 let, náramky, 8

#ad
Tomylv #ad - Rozmanité druhy a barvy mohou získat přízeň dětí, snadné nošení: sada pro výrobu náramků se dodává v roztomilé krabičce, ve které lze perly pohodlně uložit a uložit a zamezit ztrátě. Prémiové dárky, které jsou oblíbené u dětí. Tyto náramky pro dívky jsou dobré kvality a jsou vhodné i pro ženy. Tyto náramky přátelství můžete darovat samostatně přátelům.

Hračky pro dívky ve věku 6-8 let. Může to být také zábavná party řemesla pro dívky. Sada pro výrobu ozdobných náramků obsahuje celou řadu perel, aby tak rychle neztratily zájem o jednotlivé produkty. Exkluzivní řemeslné zpracování a snadné použití: odstraňte koncový uzávěr. Sada náramků s jednorožcem/mořská panna: 20 postříbřených kovových perel, 3 nastavitelné postříbřené náramky z hadí kosti a 3 přívěsky na řetízky, 20 x perly s přívěsky, 20 x barevné perly duha, typ krystalu, dívčí náramek pro výrobu šperků. Děti mohou pozvat partnera nebo rodiče, sdíleli výsledky výroby a zábavu a podporovali vzájemné city.

Délku náramku lze přizpůsobit, cca 25 cm dlouhé, žádné lepidlo, velmi vhodné jako dárek pro 5 6 7 8 9 10 11 12 13leté dívky. Změňte perly nebo barevné kombinace náramkových přívěsků a vytvořte jedinečné náramky. Wow sie mit eine schöne diy kit für herstellung von armband zu ihre geburtsta! dárky k narozeninám pro 8letou dívku! Speciální náramky udělej si sám: navrhujeme produkty, které podněcují fantazii dětí a inspirují je k tomu, aby společně vyráběli náramky, aby získaly svou jedinečnost.
ZnačkaTomylv #ad
VýrobceTomylv #ad
Výška1.18
Délka5.51
Šířka5.12
Číslo díluHW00765
ModelkaHW00765

6. Hama

#ad

Stiftplatte und Zubehör, Hama Perlen 3709 Kreativbox Accessoires mit ca. 2.400 bunten Midi Bügelperlen mit Durchmesser 5 mm, inkl. Bügelpapier, kreativer Bastelspaß für Groß und Klein

#ad
Hama #ad - 2. 400 bunten midi hama perlen in verschiedenen Farben, eine Sortierbox, Motivvorlage, 4 Hama Juwelen, Zubehör und eine sechseckige Steckplatte.

Enthält perlen der größe midi mit 5 mm durchmesser, diese sind empfohlen für das Basteln mit Kindern ab 5 Jahren, das Bügeln sollte ein Erwachsener übernehmen. Das basteln mit steckperlen fördert Konzentration, Feinmotorik und Kreativität auf spielerische Art und Weise. Original hama bügelperlen und Zubehör sind aus unbedenklichen Kunststoff frei von Weichmachern wie BPA und Phthalaten. Bastel set mit ca. Bastelperlen sind vielseitig einsetzbar und eignen sich für die Herstellung von Pixel Bildern, kleinen Figuren oder zum Stecken, Nähen und Fädeln.
ZnačkaHama #ad
VýrobceMalte Haaning Plastic A/S, DK #ad
Výška9.65
Délka1.18
Hmotnost0.77
Šířka12.6
Číslo dílu3709
Modelka10.3709
ZárukaKeine Garantie

7. MELLIEX

#ad

DIY, kreativní krabička, gumové pásky Loom, dětské náramky, startovací sada, pro vlastní výrobu, krabička, náhrdelníky, MELLIEX Sada 5000 kusů náramků Loom, gumová páska

#ad
MELLIEX #ad - Je to nejlepší volba jako dárek. Děti je mohou bezpečně používat. Pohodlné pro vlastní výrobu – diy gumový pásek obsahuje různé díly příslušenství, háčky na batoh, přívěsky, háčky, střapce, perly, mezi nimi i tkalcovské stavy Y, pokyny atd.

Lze vyrábět přívěsky, náhrdelníky, náramky, náušnice, malá zvířátka atd. Interaktivita – sada s gumovými pásky umožňuje dětem koordinaci rukou a očí a praktické dovednosti, aby rozšířila fantazii dítěte. Vysoká kvalita – sada náramků loom je vyrobena z gumy a plastu, je bezpečná a netoxická a nebledne snadno.

Je vhodný pro vlastní tvorbu webových kreací. Vícebarevné – gumové pásky loomband obsahují 24 různých barev gumových pásků. Ideální dárek – tuto sadu náramků loom můžete dát svému dítěti, na party, příteli nebo sousedovi jako dárek k narozeninám, Vánoce a Nový rok. Zlepšuje také interakci mezi rodiči a dětmi nebo mezi dětmi a dětmi.
ZnačkaMELLIEX #ad
VýrobceMELLIEX #ad
Číslo dílu5000*Loom Bands
Modelka5000*Loom Bands

8. Zocipro

#ad

Náramky pro vlastní výrobu, korálky pro náramky, sada pro kutily pro dospělé/děti s 300 perlami s, Zocipro Sada korálků k navlékání, sada korálků pro dívky. 12608 kusů 3 mm pestré skleněné perly

#ad
Zocipro #ad - Jako dárek pro dobré přátele. Barevné skleněné korálky k navlékání všech 24 barevných perel je tříděno podle barev a zabaleno ve 24 malých mřížkách v plastové krabičce. Seznam balení3 mm 12000 kusů mini skleněných korálků, 5 přívěsků na mušle, 1 nůžky, 100 zlatých kovových přívěsků, 50 otevřených ohybových kroužků, 1 pinzeta, 50 bílých perel, 20 kusů žlutých perel se smajlíkem, 1 cívka, náušnice a náušnice vždy po 5 ;20 karabina uzávěr, 300 kusů korálků s písmeny A-Z na náramky, 50 zlatých kalot.

Náramek 3mm sada korálků diy sada náramků pro výrobu náramků je vyrobena z hladkého, trvanlivého a nerozbitného skla, šetrné k životnímu prostředí a nevybledne, vhodné pro výrobu DIY šperků/náramků pro začátečníky i profesionály. Ideální dárektato sada skleněných korálků na výrobu náramků je ideálním dárkem pro přátele a členy rodiny k narozeninám, Valentýnu, promocím, dni matek, Vánocům a jiným svátkům.

Vzhledem k malé velikosti příslušenství musí děti do 5 let doprovázet rodiče, lesklého a lesklého, jednotné barvy, aby se zabránilo zbytečným problémům. Můžete si také sami vyrobit jedinečné šperky. Pestré perly mohou upoutat pozornost dětí a podněcovat jejich zvědavost při vytváření vlastních šperků. Perly jsou vyrobeny z nich také přívěsky, kterými můžete ozdobit své vlastní batohy, oblečení atd. Sada náramků si vyrobte samize skleněných perel k navlékání lze vyrobit náramky přátelství, náušnice, přívěsky, mobilní telefony, náhrdelníky, řetízky na nohu atd.
ZnačkaZocipro #ad
VýrobceZocipro #ad
Číslo díluHBT-HK034

9. moses

#ad

Perfektní pro vlastní výrobu šperků, moses. Velké dřevěné korálky k navlékání, 75 pestrých perel a 5 šňůrek k navlékání, nitková hra pro děti od 3 let

#ad
moses #ad - Mnohostranná výuková hračka se sadou nití nejen podněcuje fantazii dětí, ale také zlepšuje jemnou motoriku a koordinaci ruka-oko. Velikost vhodná pro děti hra s nitkami se skládá z extra velkých dřevěných perel cca 1, 4 cm, 4 – 2, které jsou ideální pro uchopení a snadné navlékání i pro malé dětské ruce.

Pestrá zábava s navlékáním a kutilstvím pestrá sada šněrovacích perel v pastelových duhových barvách se skládá ze 75 kvalitních perel ze dřeva a 5 navlékacích šňůr, zabalených v praktickém úložném boxu. Dětská kreativní sada náramky, náhrdelníky nebo přívěsky na klíče – s korálky pro kutily se kreativitě meze nekladou a děti si hravě snadno vytvoří svůj vlastní šperk.

Kreativní nápad na dárek ať už na vánoce, velikonoce, dětské narozeniny nebo jako malý suvenýr – tato nadčasová dětská hračka je perfektním dárkem pro kreativní milovníky kutilství.
Značkamoses #ad
Výrobcemoses. Verlag GmbH #ad
Výška5.55
Délka4.25
Šířka4.25
Číslo dílu38131
Modelka38131

10. Melissa & Doug

#ad

Melissa & Doug Sada pro kutily pro dívky a chlapce | náramky a řetízky pro kutily dívky | korálky k navlékání dětí od 4 let | dětské šperky z dřevěných perel udělej si sami | sada šperků pro dívky,

#ad
Melissa & Doug #ad - Sada korálků pro dívky a chlapce od melissa and doug: 220 pestrých dřevěných korálků k navlékání mj. Sada šperků jako motorický trénink: sada šperků pro kutily s perlami ze dřeva je více než skvělá hračka, se kterou dívky vyrábějí šperky: navlékání perel v sadě pro kutily dělá z perlové hry trénink dovedností pro děti.

Nápad na dárek pro děti ve věku 4 – 11 let se stanou kreativními: ať už 4, 5, 6, nebo dokonce 10 let: dětská hračka dělá radost a podporuje rozvoj. Kvalitní hry a nápady na dárky pro objevovatele: u produktů a kutilských potřeb od melissa a Doug – od puzzle až po skvělou navlékací hru se sadami perel – se zaměřuje na vývoj malých dětí a obohacující herní zážitek.

Se srdíčky a květinami a 8 nitěmi – jako perfektní dárek pro dobu bez obrazovky v mladém věku přesvědčí vytvořený šperk dívky a chlapce. Objevte ještě více vzdělávacích výrobků pro děti a společenské hry značky. Vytváření řetízků a náramků pro děti: ať už náramek s přívěsky nebo náramek přátelství – s těmito kutilskými věcmi pro dívky v sadě ze dřevěných navlékacích korálků vyrobí dívky ve věku 4 nebo 5 let a starší cool dětský šperk.
ZnačkaMelissa & Doug #ad
VýrobceMelissa & Doug #ad
Výška1
Délka9.5
Hmotnost0
Šířka13
Číslo dílu14169
Modelka14169