Top 10 LED Strahler Außen – Venkovní nástěnná svítidla

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Klighten

#ad

Venkovní svítidlo, Klighten Nástěnné svítidlo 24 W, vnitřní, moderní nástěnná lampa s otočným LED panelem, 1500 lumenů,, vodotěsné IP65, venkovní lampa pro vstup na terasu, venkovní, nástěnné svítidlo

#ad
Klighten #ad - Moderní designtoto nástěnné svítidlo s jednoduchým designem a matným černým povrchem vytváří elegantní a moderní dojem, hodí se k různým stylovým dekoracím. Nástěnná lampa se hodí do vašeho obývacího pokoje, koupelny, ložnice, schodiště, zahrady, chodby, vchodu, jídelny, terasy a balkonu.

Snadná instalacevenkovní světlo s návodem a příslušenstvím, nástěnnou lampu můžete jednoduše namontovat na povrch stěny, ale pro vaši bezpečnost instalujte prosím pod vedením odborníka. Vodotěsnost ip65nástěnná lampa je vodotěsná ip65 a je vyrobena z kvalitního hliníku, proto má vynikající odolnost proti vodě, takže ji lze použít nejen uvnitř i venku.

Otočný led panel led panel se 105 perlami je otočný o 350° ve vertikálním směru. Prémiová kvalita vnější kryt je vyroben z vysoce kvalitního hliníku, který vykazuje vysokou teplotní odolnost, který má dlouhou životnost a snadno se čistí. Stínidlo lampy je vyrobeno z PC, odolnost proti nárazu a vysokou propustnost světla. Příslušný úhel osvětlení můžete přizpůsobit vašim potřebám.
ZnačkaKlighten #ad
VýrobceKlighten #ad
Výška6.3
Délka8.27
Hmotnost2.98
Šířka3.94
Číslo díluGW007-6000K
ModelkaGW007-6000K

2. KagoLing

#ad

Venkovní s 5m kabelem pro, KagoLing Solární lampy pro venkovní použití, solární nástěnné svítidlo, 3 režimy, úhel osvětlení 180°, vodotěsné, 256 LED, venkovní solární světlo s detektorem pohybu, IP65

#ad
KagoLing #ad - Jak solární panel, což umožňuje použití uvnitř i venku. Samostatný solární panel – efektivní nabíjení solární panel a hlavní osvětlovací těleso solárního nástěnného svítidla lze od sebe oddělit. Snadná instalace pro vnitřní i venkovní použití kabel tohoto led solárního světlometu je 5 metrů dlouhý a doporučená výška instalace je cca 2 – 3 metry.

Tím se vytváří super jasné osvětlení na široké ploše pro bezpečnější a jasnější prostředí. Vysoce kvalitní osvětlení se solárními světly 256 led a úhlem osvětlení až 180°. Svůj jas si může zachovat i při delší době venku. Ideální pro balkóny, zahrady, chodby, nádvoří, schodiště, vnější stěny, garáže a chodníky. S profesionálním stupněm ochrany IP65 je solární lampa vodotěsná i prachotěsná. Solární panel lze pomocí 5 metrů dlouhého vodotěsného kabelu instalovat na slunném místě, aby bylo zajištěno efektivní nabíjení solárního venkovního světla.

Solární venkovní světlo můžete jednoduše namontovat na stěnu pomocí dodaných šroubů, tak i těleso lampy lze instalovat samostatně, aniž byste potřebovali další externí zdroje proudu. Pokud oblast opustíte, když se ve tmě pohybujete do 3 – 5 metrů, aniž by reagovalo na pohyb. Třída ochrany ip65 venkovní led solární zářič je vyroben z kvalitního abs a vydrží různé drsné povětrnostní podmínky venku. Režim konstantního světla: světlo po celou noc konstantní, a vypne se, když opustíte oblast.
ZnačkaKagoLing #ad
VýrobceKagoLing #ad
Výška4.02
Délka4.02
Hmotnost1.06
Šířka5.91
Číslo díluSL001
ModelkaSL001

3. Philips Hue

#ad

Chytré ovládání světla přes jazyk nebo aplikaci,, Philips Hue Venkovní nástěnné svítidlo White & Color Ambiance Appear 1 180 lm, stmívatelná nástěnná lampa pro světelný systém Hue s 16 miliony barev

#ad
Philips Hue #ad - Generace lze nástěnnou lampu Hue LED ovládat hlasem nebo jedním kliknutím. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Generace, echo Plus a Echo Show 2. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt.

Chytré rozšíření: Řídicí centrála hue bridge k dostání samostatně je nezbytná pro všechny outdoorové předměty a umožňuje automatizaci a celosvětové ovládání nástěnného svítidla Hue a jiných svítidel. Personalizované nástěnné osvětlení: díky kvalitnímu krytu je nástěnné LED svítidlo chráněno před vlhkostí a prachem a je tak ideální pro venkovní použití. Jedinečná atmosféra: díky 16 milionům barev a chladným až teplým odstínům bílé vytváří individuálně přizpůsobitelné, stmívatelné venkovní svítidlo vhodnou atmosféru pro každou příležitost.

Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G. Pohodlné ovládání světla: kompatibilní s amazon echo dot 3. Inteligentní osvětlení: venkovní svítidlo hue led lze v aplikaci automaticky zapnout nebo vypnout díky personalizovaným časovým plánům – pro obydleně vypadající domov.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Výška3.72
Délka1.3
Hmotnost2.19
Šířka1.81
Číslo dílu915005842801
Modelka915005842801
ZárukaZáruka výrobce.

4. Eco Light

#ad

Model 6040 GR, Moderní venkovní nástěnné svítidlo Eco Light, směr svícení nahoru a dolů, patice GU10, krytí IP44

#ad
Eco Light #ad - Z vysoce kvalitního litého hliníku a polykarbonátu, krytí IP44, třída ochrany izolace I. Vytváří zajímavé světlo, ideální též pro kancelářské budovy nebo lékařské ordinace. Decentní, moderní design, svícení nahoru a dolů.
ZnačkaEco Light #ad
VýrobceECO-LIGHT #ad
Výška9.25
Délka4.29
Hmotnost1.54
Šířka4.33
Číslo dílu6040 GR
Modelka6040 GR
Záruka5 let.

5. Philips Hue

#ad

Philips Hue White & Color Ambiance Lily XL zahradní zářič černý 950lm základní sada, až 16 milionů barev, Echo Dot, stmívatelný, kompatibilní s Amazon Alexa Echo, ovládání přes aplikaci

#ad
Philips Hue #ad - Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsažených světelných zdrojů. Personalizované osvětlení: vyberte si z milionů barev a odstínů bílé, abyste si mohli individuálně přizpůsobit náladu ve vašem domě.

Třída ochrany ip65 pro venkovní použití: díky kvalitnímu krytu je zahradní svítidlo chráněno před vlhkostí a prachem. Inteligentní osvětlení: philips hue je kompatibilní s Amazon Echo Dot 3. Generace. U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Flexibilní možnosti použití: rozhodněte se, zda chcete hue spot Lily namontovat na stěnu nebo pomocí zemního kolíku do země nezbytné příslušenství je součástí dodávky.

Jednoduché nastavení: světla lze jednoduše integrovat do stávajícího systému Philips Hue – K ovládání je nutný Philips Hue Bridge. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti G. Generace, echo Plus a Echo Show 2.
ZnačkaPhilips Hue #ad
VýrobcePhilips Hue #ad
Výška7.48
Délka4.41
Hmotnost3.09
Šířka4.41
Číslo dílu915005842601
Modelka915005842601

6. HOFSTEIN

#ad

1000 lumenů, nástěnná lampa z litého hliníku v antracitové / bílé, barva světla 3000 kelvinů, LED venkovní nástěnné světlo Swanek, nastavitelné nástěnné světlo se světelným efektem, pro, 23 W

#ad
HOFSTEIN #ad - Materiál a zpracování: vnější nástěnné svítidlo je vyrobeno z hliníkové litiny v antracitové barvě. Nastavitelné stínítko: obě čtvercová stínidla jsou libovolně otočná a nastavitelná o 350°. Led vnější nástěnné světlo: moderní venkovní nástěnné svítidlo se 2 žárovkami se stínítky ve tvaru kostky.

SvĚtlo & jas: svítidlo, barva světla: 3000 kelvinů, světelný tok: 1000 lumenů, objímka/světelný zdroj: 1 x LED 23 Watt . U tohoto výrobku se jedná o okolní produkt. Stínítka jsou vyrobena z bílého plastu. Třída ochrany: i, stupeň krytí: IP 54. Světelný zdroj lze odebrat ze svítidla. Tím lze na stěně vytvořit různé světelné efekty.

Rozsah tříd energetické účinnosti: A až G. Rozměry a data: výška svítidla: 21, rozměry zavěšení: 9, šířka svítidla: 10 cm, 5 cm, vyložení svítidla: 15 cm, 5 cm x 10 cm. Ideální jako vstupní osvětlení, vhodné na terasu nebo dvůr. Tento produkt obsahuje světelný zdroj energetické účinnosti F. Okolní produkty jsou svítidla, která lze rozložit pro samostatnou kontrolu obsaženého světelného zdroje.
ZnačkaHOFSTEIN #ad
Výška8.46
Délka5.91
Šířka3.94

7. Aigostar

#ad

Aigostar LED Strahler Außen Innen 30W 2510LM Kaltweiss 6500K Ledstrahler Scheinwerfer IP65 Wasserdicht LED Außenstrahler für Hell Garten Garage Sportplatz Hof Fluter

#ad
Aigostar #ad - Ip65-schutzhergestellt aus druckgussaluminium und gehärtetem glas, extremen wetterbedingungen wie Regen, verfügt das integrierte Design über eine feuchtigkeits- und staubdichte Funktion sowie eine innovative Rückseite mit integriertem Heizelement. Die lebensdauer der outdoor-Flutlichter beträgt mehr als 25000 Stunden.

Sie können den winkel des aussenstrahler ändern und es an Decken, 2 * 2, mit einem 22, Wänden oder Böden installieren. Vielseitig und einfach zu installierendie größe des 30w led-flutlichts beträgt 15 * 12, 7cm, 5cm Kabel und einem 180° einstellbaren Halter. Gute wärmeableitungdas ultradünne gehäusedesign und das innovative integrierte Kühlkörperdesign sorgen für eine effiziente Wärmeableitung und gewährleisten eine lange Lebensdauer und sichere Verwendung des Produkts. Superhelle energiesparungdie aigostar outdoor-led-flutlichter verwenden hochwertige LED-Chips und die neueste SMD-Technologie, um eine Beleuchtung von bis zu 2510 Lumen 30W zu bieten, was einer herkömmlichen 120W-Glühbirne entspricht und Ihnen mehr als 85% Stromkosten sparen kann.

Der ip65-schutzgrad ermöglicht es, Schnee oder Sandstürmen standzuhalten. Breite anwendungder lichtstrahlwinkel des scheinwerfer beträgt 110°, höfe, Sportplätze, Parkplätze, Garagen, die Beleuchtungsfläche ist groß und die Helligkeit ist hoch. Es eignet sich für verschiedene Orte wie Gärten, Dächer, Lagerhallen usw. Das led strahler außen ist hitzebeständig, korrosionsbeständig und stoßfest.
ZnačkaAigostar #ad
VýrobceAigostar #ad
Výška1.06
Délka5.91
Hmotnost0.79
Šířka4.8

8. SSC-LUXon

#ad

Nástěnné svítidlo, černé, světelný odstín: teplá a studená bílá.

#ad
SSC-LUXon #ad - Moderne optik: schwarze aluminium wand aufbauleuchte für den Außenbereich IP44 in ansprechendem anthrazit-schwarzen Gehäuse mit Up & Down Light. Einfache montage: setzen sie einfach die zwei led gu10 leuchtmittel in das Gehäuse.

Dieses wird direkt an 230V ohne Trafo angeschlossen. Top funktionen: an der ober- und unterseite finden sich Glasscheiben. Die wandmontage erfolgt mit Schrauben und Dübel. Abmessungen & vorteile: Überzeugende robuste verarbeitungsqualität, hoch belastbar, Breite: 110mm, Wassergeschützt IP44 - Höhe: 235mm, Tiefe: 109mm. Hochwertiges design: eckiges alu gehäuse in schwarz gehalten sorgt für eine moderne Optik im Garten, auf Wegen, der Terrasse aber auch im Bad oder an der Hauswand. Somit strahlt je ein led gu10 leuchtmittel nach oben und unten und erzeugt somit den Up & Down Effekt.
ZnačkaSSC-LUXon #ad
VýrobceSSC-LUXon #ad
Výška9.25
Délka4.33
Hmotnost2.45
Šířka4.29
Číslo dílu1504

9. CELAVY

#ad

Venkovní svítidlo venkovní osvětlení, GU10 Up Down venkovní svítidlo venkovní nástěnné svítidlo 3000 K, CELAVY LED nástěnné svítidlo nástěnná lampa venkovní – IP65 venkovní lampa venkovní lampa stěna

#ad
CELAVY #ad - Krásný světelný efekt: celavy moderní venkovní lampa na stěnu domu v evropském stylu svítí rovnoměrně díky hornímu a dolnímu výstupu světla. S naším podrobným návodem k instalaci můžete tuto venkovní LED lampu bez problémů připevnit na stěnu. Naše venkovní led svítidlo navíc používá materiál s dlouhou životností, což z něj dělá cenově výhodnou alternativu.

Díky tomu se ideálně hodí pro použití v interiéru i exteriéru, obývací pokoj, ložnice, balkóny, jako jsou terasy, garáže, domovní dveře, zahrady, chodba a schodiště. Udržitelný design: venkovní nástěnná lampa celavy je vybavena 2 gu10 led žárovkami, které vám pomohou ušetřit až 80 % nákladů na elektřinu a vykazují průměrnou životnost 25 000 hodin. Dále je vám k dispozici náš přátelský tým zákaznické podpory a poskytne vám v případě dotazů odbornou pomoc. Díky jemnému a teplému světlu z našeho venkovního svítidla bude váš byt vypadat elegantně a nádherně po večerních hodinách.

Snadná montáž: venkovní nástěnné svítidlo můžete získat pěkné a certifikované led svítidlo. Mnohostranně použitelné: díky třídě ochrany ip65 je naše venkovní nástěnné svítidlo mimořádně odolné vůči vodě a prachu. Vysoce kvalitní materiál: náročné venkovní svítidlo celavy je opatřeno robustním hliníkovým odlitkem a akrylovými materiály odolnými vůči světlu a UV záření, což zaručuje vynikající odolnost proti horku, nárazům a chemikáliím i za extrémních povětrnostních podmínek.
ZnačkaCELAVY #ad
VýrobceCELAVY #ad
Výška4.72
Délka12.6
Šířka4.72

10. Ortiny

#ad

Solární, solární zářič, solární LED zářič s detektorem pohybu, venkovní, Ortiny Solární lampy pro venkovní použití, vodotěsnost IP65, 202 LED, úhel osvětlení 210°, 3 režimy, venkovní solární světla

#ad
Ortiny #ad - Vysoce kvalitní a s dlouhou životností solární panel je vyroben z kvalitního materiálu aBS a je vodotěsný podle IP65. Má velmi dlouhou životnost, žáruvzdorný, mrazuvzdorný, vodotěsný a prachotěsný a hodí se pro dlouhodobé použití venku. Inteligentní systém osvětlenísolární světlo má pohybový čidlo, inteligentní režim stmívání a režim konstantního světla, světelný senzor a 3 režimy osvětlení – režim senzoru, které můžete pomocí dálkového ovládání nastavit do svého preferovaného režimu.

Nezávislý split designsolární světlo pro venkovní použití se dodává s kabelem dlouhým 16, který spojuje solární panel s osvětlovacím panelem. A svítidla lze namontovat na stěnu nebo na stinné místo – dokonce i v interiéru. Snadná instalacesolární venkovní světlo je vybaveno montážní sadou, solární světlo musíte pouze upevnit na stěnu pomocí šroubů, aniž byste museli připojovat externí zdroj energie.

Velký solární modul a 202 led solární světlo pro venkovní použití s detektorem pohybu má 202 vysoce výkonných led. Solární světlo pro venkovní použití má velkoryse dimenzované solární moduly s mírou přeměny až 21 procent, které ve dne ukládají více energie a v noci zajišťují delší osvětlení. Senzor pohybu má detekční úhel 210° a detekční dosah až 8 m. Tento design odděluje oba a umožňuje instalaci solárního panelu bez omezení okolního světla na přímém slunečním světle, 4 m, čímž se získává více energie a funguje déle. Podle zpětné vazby z trhu doporučujeme montážní výšku 3 metry.
ZnačkaOrtiny #ad
VýrobceOrtiny #ad
Výška6.42
Délka5.71
Hmotnost1.06
Šířka3.35