Top 10 Kinder Kopfhörer mit Kabel – Odlehčená sluchátka

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Woukksy

#ad

Bezdrátová dětská sluchátka s LED světlem, kočičí uši a mikrofon do školy/tabletu/mobilu/PC růžová, dětská skládací 85 dB dívčí sluchátka přes uši, Woukksy Bluetooth sluchátka

#ad
Woukksy #ad - Nastavitelná čelenka pro různě velké hlavy, vhodná pro děti od 3 let, také pro dospělé. Můžete jednoduše přijímat a ukončovat hovory a přímo ztlumit. Vy a vaše dítě se navzájem nerušíte, když se ponoří do hudby, ale můžete si užít vlastní zábavu. Sluchátka do kočičího ucha tato roztomilá dětská bluetooth sluchátka s roztomilými kočičími ušima a led barevnými světly přinesou vašemu dítěti více zábavy, filmu nebo hry, a při používání sluchátek svítí.

Kromě toho tato dětská sluchátka podporují také přehrávání písní nebo audioknih na SD kartách. Na tato sluchátka bluetooth pro děti nabízíme doživotní záruku. S dodávaným 3, notebooky, kindle, tak i jako kabelová sluchátka, což je obzvláště praktické, 5mm audio kabelem můžete připojit různá zařízení jako smartphony, PC, MP3 a CD přehrávače. Jedná se o skvělá bezdrátová sluchátka do školy, streamování, hry, cestování atd.

Komfortní a skládací sluchátka naše bluetooth sluchátka mají měkce polstrované polštáře a silikonovou čelenku pro dlouhou životnost bez potíží. Vestavěný mikrofon a tlačítko pro vypnutí zvuku dětská sluchátka woukksy mají vestavěný mikrofon a tlačítko pro vypnutí zvuku, online výuky, letadlo, které se pro děti velmi snadno a pohodlně používají. Plné vrácení peněz / bezplatná náhrada za každý problém s kvalitou. Bluetooth 5. 3 a kabelové připojení tato sluchátka přes uši woukksy 2023 pro děti mohou používat jak jako bezdrátová sluchátka, tablety, pokud není k dispozici proud.
ZnačkaWoukksy #ad
VýrobceWoukksy #ad
Hmotnost0.84
Číslo díluKF-EJ003
ModelkaKF-EJ003
Záruka1

2. Kid Odyssey

#ad

Dětská sluchátka Bluetooth bezdrátová Over-Ear s omezením hlasitosti 85dB/94 dB, vestavěný mikrofon, doba hraní 50 h, Kid Odyssey Dětská Bluetooth sluchátka s LED světly, Bluetooth 5.3

#ad
Kid Odyssey #ad - Led osvětlení a úžasná kvalita zvuku se třemi světelnými variantami si děti zamilují jasná, zářící Bluetooth sluchátka. Omezená hlasitost 85 db/94 db naše sluchátka pro děti od 6 8 10 let se vždy starají o zdravý vývoj dítěte a chrání je. Omezení hlasitosti 85/94 db umožňuje bezpečný poslech i bez rodičovského dohledu.

Zabudovaný mikrofon umožňuje dětem dělat komentáře během online výuky; můžete komunikovat s ostatními tím, že uskutečníte a ukončujete hovory stisknutím tlačítka. Edý povrch vytváří vysoce kvalitní dojem, spolu s působivou kvalitou zvuku, díky které budete vyniknout z davu! Doba hraní 50 h a vestavěný mikrofonvýkonná 800mah baterie nabízí dobu hraní minimálně 50 hodin světlo vypnuto. Bluetooth 5. 3 spojení jedním kliknutímbluetooth 5. 3 zajišťuje stabilnější spojení a bluetooth párování lze provést stisknutím tlačítka pro zahájení poslechové cesty.

Bezdrátové možnosti a aux kabel nabízí více možností připojení – Chromebooky, tablety, mobilní telefony, notebooky atd. Třmen na sluchátka z ušlechtilé oceli dlouhá životnost dětských sluchátek bluetooth jsme ještě více optimalizovali: běžné plastové ramínko bylo nahrazeno robustním držadlem z ušlechtilé oceli; horní strana náhlavní soupravy je ze silikonu, aby při kontaktu s hlavou vašeho dítěte změkčila; zvětšené náušníky z paměťové pěny jemně přilnou k uším a nabízejí tak maximální komfort a bezpečné utěsnění.
ZnačkaKid Odyssey #ad
VýrobceKid Odyssey #ad
Číslo díluSY-H633BT
ModelkaHEO-302(SY-H633BT)
ZárukaZáruka 2 roky

3. Aluusy

#ad

USB C nabíjení, dárek k Vánocům, Aluusy Dětská Bluetooth sluchátka, na cesty, skládací přes uši s LED kočičími ušima a vestavěným mikrofonem, narozeninám,, bezdrátová dětská sluchátka, 85 dB

#ad
Aluusy #ad - Vy a vaše dítě se navzájem nerušíte, ale můžete si užít vlastní zábavu. Kromě toho tato dětská sluchátka podporují také přehrávání písní nebo audioknih na SD kartách. Tato lehká sluchátka přes uši lze pro uložení jednoduše složit a vzít kamkoli s sebou! Několik funkcí má zabudovaný omezovač hlasitosti 85 db, který zabraňuje příliš hlasitému zvuku poškodit uši vašich dívek.

Můžete jednoduše přijímat hovory. Nastavitelná čelenka pro různě velké hlavy, vhodná pro děti od 3 let, také pro dospělé. Na tato sluchátka bluetooth pro děti nabízíme doživotní záruku. Perfektní narozeninový / vánoční dárek pro vaše děti! LED světla můžete podle libosti zapínat a vypínat. Vestavěný mikrofon dětská sluchátka aluusy mají vestavěný mikrofon, letadlo, streamování, online výuky, který se pro děti velmi snadno a pohodlně ovládá. Sluchátka s kočičími uši dětská bluetooth sluchátka aluusy s rgb led kočičími ušima a roztomilý a realistický design koček a měsíce po stranách dělají sluchátka dětskými a zajišťují, že se vaše dítě bude více bavit při ponoření do hudby, filmů nebo her.

Komfortní a skládací sluchátka naše bluetooth sluchátka mají měkce polstrované polštáře a silikonovou čelenku pro dlouhou životnost bez potíží. Bezdrátová bluetooth 5. 3 nebo sluchátka s kabelem tato sluchátka přes uši pro děti mohou používat jak jako bezdrátová sluchátka, což je obzvláště praktické, tak i jako kabelová sluchátka, tablety, pokud není k dispozici proud.
ZnačkaAluusy #ad
VýrobceAluusy #ad
Číslo díluKF-EJ004
ModelkaKF-EJ004

4. iClever

#ad

Bluetooth 5.2, doba hraní 50 hodin, iClever Bluetooth sluchátka dětská přes uši, dětská sluchátka s mikrofonem do školy/tabletu/mobilního telefonu / PC, nastavitelný 74/85/94dB regulátor hlasitosti

#ad
iClever #ad - Pokud šťáva dojde, 5mm audio kabel pro přepnutí do kabelového režimu a přehrávání hudby dále. Postaráme se o to, abyste byli s tímto produktem spokojeni. Omezení hlasitosti pro děti: dětské uši jsou citlivé a mohou se poškodit hlasitou hudbou. Lze použít s chytrými telefony, tablety, můžete také použít standardní 3, počítači a hudebními přehrávači.

Jsou vhodné pro děti od 3 do 16 let a mají měkké, lze je dokonce složit, abyste mohli jamy vzít všude s sebou. Nízká tělesná hmotnost 173 g, což činí nastavitelný hlavový třmen na těchto sluchátkách tak praktický. Vaši malí si zamilují dětská sluchátka iClever BTH13, vypne světla, aby se šetřila baterie. Pokud je stisknuta v režimu Bluetooth, veselý design vhodný pro děti. Nechte své děti bavit se hlasitostí, která je pro ně bezpečná.

Polstrované náušníky a nastavitelný třmen na hlavu zajišťují, že se vaše děti budou cítit celý den dobře. Roztomilý a stylový: jedná se o vývoj dětských sluchátek – skvělá kvalita zvuku a roztomilý, jejichž led světla jsou řízena nezávislým tlačítkem. Bezdrátové a kabelové: vždy je lepší mít flexibilitu a možnosti, zejména pokud jde o vaše děti. Omezovač hlasitosti s nastavením 74, 85 a 94 db, které se aktivují kombinací tlačítek, zabraňuje nechtěnému nastavení.
ZnačkaiClever #ad
VýrobceiClever #ad
Výška7.09
Délka6.1
Hmotnost0.38
Šířka2.64
Číslo díluBTH13-Purple
ModelkaBTH13
Záruka1 YEAR WARRANGTY

5. iClever

#ad

Bezdrátová dětská sluchátka přes uši s MIC, iClever Bluetooth sluchátka, 74/85/94 dB omezená hlasitost, LED světla kočičích uší, Bluetooth 5.2, 50 hodin hraní do školy/cestování

#ad
iClever #ad - Nechte své děti bavit se hlasitostí, které se aktivují kombinací tlačítek, která je pro ně bezpečná. Omezení hlasitosti pro děti: dětské uši jsou citlivé a mohou se poškodit hlasitou hudbou. Jsou vhodné pro děti od 3 do 16 let a mají měkké, pokud mají být používána delší dobu, polstrované náušníky šetrné k pokožce pro pohodlné a celodenní poslech.

Omezovač hlasitosti s nastavením 74, 85 a 94 dB, zabraňuje nechtěnému nastavení. Pokud je stisknuta v režimu Bluetooth, aby se šetřila baterie. Díky vestavěné dobíjecí baterii 500 mah vydrží tato sluchátka až 50 hodin při vypnutém LED světle. Roztomilý a stylový: jedná se o vývoj dětských sluchátek – skvělá kvalita zvuku a roztomilý, veselý design vhodný pro děti. Vaši malí si zamilují dětská sluchátka iclever bth13, vypne světla, jejichž LED světla jsou řízena nezávislým tlačítkem.

Postaráme se o to, proto tato dětská sluchátka odolávají tvrdému zacházení. Bezdrátové a kabelové: vždy je lepší mít flexibilitu a možnosti, tablety, 5mm audio kabel pro přepnutí do kabelového režimu a přehrávání hudby dále. Design s dlouhou životností: vaše děti si hrají drsně a naše také, že se vaše děti budou cítit celý den dobře. Pokud šťáva dojde, můžete také použít standardní 3, počítači a hudebními přehrávači. Pokud máte problémy s bezdrátovými dětskými sluchátky, jednoduše nám zavolejte a my váš problém vyřešíme do 24 hodin.
ZnačkaiClever #ad
VýrobceiClever #ad
Výška7.09
Délka6.1
Hmotnost0.38
Šířka2.64
Číslo díluBTH13-Pink
ModelkaBTH13
Záruka1 YEAR WARRANGTY

6. iClever

#ad

PC, iClever Bluetooth sluchátka pro děti na uších pro chlapce a dívky, mobilu, dětská sluchátka s mikrofonem do školy/tabletu, TV, nastavitelný regulátor hlasitosti 85/94 dB

#ad
iClever #ad - Roztomilý a stylový: jedná se o vývoj dětských sluchátek – skvělá kvalita zvuku a roztomilý, vypne světla, jejichž led světla jsou řízena nezávislým tlačítkem. Omezení hlasitosti pro děti: dětské uši jsou citlivé a mohou se poškodit hlasitou hudbou. Pokud je stisknuta v režimu Bluetooth, veselý design vhodný pro děti.

Vaši malí si zamilují dětská sluchátka iClever BTH13, aby se šetřila baterie. Pohodlná a skládací : dětská sluchátka musí být pohodlná, pokud mají být používána delší dobu, což činí nastavitelný hlavový třmen na těchto sluchátkách tak praktický. Bezdrátové a kabelové: vždy je lepší mít flexibilitu a možnosti, 5mm audio kabel pro přepnutí do kabelového režimu a přehrávání hudby dále. Nechte své děti bavit se hlasitostí, které se aktivují kombinací tlačítek, 85 a 94 dB, která je pro ně bezpečná. Postaráme se o to, abyste byli s tímto produktem spokojeni.

Díky vestavěné dobíjecí baterii 500 mah vydrží tato sluchátka až 50 hodin při vypnutém LED světle. Pokud máte problémy s bezdrátovými dětskými sluchátky, jednoduše nám zavolejte a my váš problém vyřešíme do 24 hodin. Lze použít s chytrými telefony, můžete také použít standardní 3, zejména pokud jde o vaše děti. Pokud šťáva dojde, tablety, počítači a hudebními přehrávači. Jsou vhodné pro děti od 3 do 16 let a mají měkké, polstrované náušníky šetrné k pokožce pro pohodlné a celodenní poslech.
ZnačkaiClever #ad
VýrobceiClever #ad
Hmotnost0.38
Číslo díluBTH13
ModelkaBTH13
Záruka1 YEAR WARRANGTY

7. awatrue

#ad

Hochwertiger Klang und Sicherheits-Hörerlebnis, Kinder, awatrue Kinderkopfhörer mit Kabel, Söhne, Töchter, Bequeme und Robuste Kopfhörer für Schule und Arbeit

#ad
awatrue #ad - Für iphone 7 und höher, tablets, kontaktieren sie uns bitte jederzeit, 5-mm-klinkenadapter. Fröhlichkeit teilen: awatrue at2 kinder-kopfhörer haben eine gemeinsame Buchse, Kinder können das Glück mit Freunden oder Familie über ein 3, 5-mm-Klinkenkabel ohne Splitter teilen.

100% zufriedenstellender service24 monate sorgenfreier Garantieservice, kontaktieren Sie den Kundendienst, das Problem innerhalb von 24 Stunden zu lösen, wir helfen Ihnen, bis Sie zufrieden sind. Schützt das gehör von kindern: 85/94 db integrierte lautstärkeregelungstechnologie, was sie hören, die sicherstellt, dass der Klang weniger als 94 dB innerhalb des empfohlenen Pegels für ein sicheres Hören beträgt. Wenn sie probleme mit den kopfhörern haben, 9 jahre 2020 modelle, benötigen sie einen lightning-auf-3, 5 mm Kabelverbindung: Kompatibel mit allen Smartphones, iPad Pro 11 und 12, Laptops und allen 3, wir werden diese Probleme lösen, Pad, Computern, Chromebooks, bis Sie zufrieden sind.

Klänge in outstading der integrierte 40-mm-treiber und das mikrofon-Design der awatrue AT2 Kinder-Kopfhörer geben kristallklare Klänge ab. Lassen sie ihre Kinder lieben, mit einer sicheren Lautstärke. Ideal für online-kurse, Sprachanrufe, Spiele spielen und Musik hören. 3, 5-mm-audiobuchsen-geräten.
Značkaawatrue #ad
Výrobceawatrue #ad
Výška2.76
Délka6.1
Hmotnost0.33
Šířka5.51
Číslo díluawatrue
ModelkaAT2
Záruka3 Monate

8. awatrue

#ad

Töchter, Bequeme und Robuste Kopfhörer für Schule und Arbeit, Söhne, Kinder, Hochwertiger Klang und Sicherheits-Hörerlebnis, awatrue Kinderkopfhörer mit Kabel

#ad
awatrue #ad - International products have separate terms, are sold from abroad and may differ from local products, including fit, and language of product, age ratings, labeling or instructions.

Eingebaute 85/94db lautstärkeregelungstechnologie sorgt für sicheres Hören der Ohren Ihres Kindes. Diese kopfhörer schützen jeden Zentimeter der Haut Ihres Kindes. Mit einzigartigen, weichen cortex-ohrenschützern für erstklassigen Komfort und Hygiene. Es ist unsere Verantwortung, zur gesunden Entwicklung von Kindern beizutragen. Awatrue at2 kinder-kopfhörer werden mit einer gemeinsamen audio-buchse geliefert, sodass Ihr Kind Musik, Filme oder Spiele mit Freunden und Familie über ein 3, 5-mm-Kabel genießen kann, ohne einen Splitter zu benötigen.
Značkaawatrue #ad
Výrobceawatrue #ad
Výška2.76
Délka6.1
Šířka5.5
Číslo díluAT2-RS-AWA-GR
ModelkaAT2-RS-AWA-GR
Záruka3 Monate

9. iClever

#ad

Nastavitelná čelenka, iClever 2 ks dětských sluchátek, 85/94 dB kabelová sluchátka pro děti s MIC, děti do školy, skládací sluchátka do uší

#ad
iClever #ad - Iclever dětská sluchátka omezení hlasitosti max z hlasitosti při 85/94 dB pro pohlcující bezsené a přesto bezpečné poslouchání. Měkké a příjemné: je jedno, zda posloucháte několik minut nebo několik hodin, sluchátka iclever Kids udrží vaše dítě v pohodlí.

Silný a nerozbitný design: tato dětská sluchátka jsou navržena pro malé děti v zadní části hlavy. True to life stereo sound: kompletně polstrované chrániče uší omotávají vaše děti silným, vysoce kvalitním zvukem a současně eliminují externí zvuky. Skládací, aby vaše děti byly zaneprázdněné během jízd, kufru nebo dokonce peněženky! Flexibilní materiál lze zkroutit, táhnout a dokonce spadnout bez zlomení! Fold and go: blíží se dlouhá cesta? přineste dětská sluchátka iclever pro malé děti pro zábavu on-the-go.

Ultra měkké náušníky a polstrovaná nastavitelná čelenka snižují zátěž a eliminují bolest. Budete ztraceni v hudbě, filmu, hře a dalším! Maximální objem dětského trezoru: bezpečnost vašeho dítěte je u nás na prvním místě. Tato dětská sluchátka jsou nutností, lehký design se snadno vejde do batohu, jízdy letadlem, pochůzky a mnoho dalšího.
ZnačkaiClever #ad
VýrobceiClever #ad
Číslo díluHS14-EU-2
ModelkaIC-HS14

10. Simjar

#ad

Volumenbegrenzung 85/94 dB, kabelgebundene Mädchen-Kopfhörer mit faltbarem Design für Online-Lernen/Reisen/Tablet/iPad 4 Stück, Klassenzimmer, SIMJAR Kinder-Kopfhörer mit Mikrofon für Schule

#ad
Simjar #ad - Integriertes mikrofon: simjar kid kopfhörer funktionieren mit dem In-line-HD-Mikrofon und sind somit perfekt für Online-Kurse und Sprachanrufe. 4 stück bunte kinder-kopfhörer für Schule oder große Familie. Bequem und faltbar einfach zu tragen und zu lagern: simjar on-ear-kopfhörer haben superweiche und atmungsaktive Ohrpolster, die eine bessere Isolierung von Umgebungsgeräuschen und gute Atmungsaktivität ermöglichen.

Ob zu hause, simjar kid Kopfhörer sind ein toller Begleiter. Sie müssen sich keine sorgen machen, dass das Gehör des Kindes verletzt wird, auch ohne elterliche Aufsicht. 85/94 db sichere lautstärkeregelung: simjar kid kopfhörer begrenzen die lautstärke von kleinkinder-kopfhörern auf 85 dB eine kindersichere Stufe der Vereinten Nationen festgelegt und 94 dB.

Drehbares design mit mehreren winkeln und ein verstellbares Kopfband sorgen für die perfekte Passform für die Kopfform und sorgen dafür, dass Ihre Kinder lange Zeit bequem tragen können. Die anfängliche Lautstärke beträgt 85 dB. Große kompatibilität: mit einer 3, ipads, Switch, 5-mm-Audio-Buchse, kompatibel mit tablets, Chromebooks, in der Schule oder unterwegs, Laptops und mehr.
ZnačkaSimjar #ad
VýrobceSIMJAR #ad
Hmotnost1.61
Číslo díluBH-06
ModelkaBH-06