Top 10 Hager Brüstungskanal – Kabelové kanály montované na povrch

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. iVengo

#ad

Psací stůl – prostorné vedení kabelů, psací stůl, psací stůl, psací stůl sada 2 ks – robustní a chytrá kabelová vana, testováno TÜV, iVengo® XL kabelový kanál, 2 × 50 cm pro ideální vedení kabelů

#ad
iVengo #ad - Všechny běžné kabelové konektory se snadno vejdou. Extra mnoho místa: náš mimořádně prostorný držák na kabely na psací stůl nabízí překvapivě mnoho místa pro perfektní vedení kabelů. Jednořadé a také dvouřadé zásuvková lišty se bez problémů vejdou dovnitř! prémiová kvalita: promyšlená konstrukce psacího stolu kabelový kanál z vysoce kvalitní oceli DC01 a matný práškový nástřik s jemnou strukturou zajišťují dlouhou životnost, maximální stabilitu a moderní design.

Chytrý a pohodlný: velké a ergonomické průchodky konektoru s otvory pro kabely umožňují snadnou správu kabelů pro psací stůl v kabelovém koši.

Jednoduchá montáž: naše přesná montážní šablona, speciální vodicí klopy a otvory pro upevnění zajišťují přesnou čistou a snadnou montáž! návod k montáži v němčině je přiložen! 365 dnů vrácení peněz: jsme 100% přesvědčeni naším organizérem na kabely a bereme riziko zcela na sebe! Pokud byste byli přece nespokojeni, dostanete své peníze bez nutnosti & Ale zpět! .
ZnačkaiVengo #ad
VýrobceiVengo #ad
Výška4.72
Délka19.69
Hmotnost5.18
Šířka4.72
Číslo dílu1-003
ModelkaiV500.02.427.5608
Záruka1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

2. OrgaNice

#ad

Bílá, OrgaNice 3,5m sada kabelových kanálů se spojkami pro vedení kabelů a vedení kabelů

#ad
OrgaNice #ad - Kanály lze použít podle potřeby a lze je řezat pilkou. Rouby a hmoždinky jsou navíc součástí dodávky. Okamžitě zajistí pořádek a zabraňuje klesajícím kabelům: žádné strhávání drahých zařízení, žádné kousání domácích zvířat do volných kabelů, žádné tažení dětí za kabely.

Díky oboustranným kabelovým vývodům lze kabely provádět tam, hifi systém, kde je potřebujete. Každý kabelový kanál je vybaven extra silnou lepicí páskou, díky tomu je možná rychlá a trvanlivá montáž pod stolní desky nebo vertikálně na skříně. Díky spojkám se nemusí stříhat na pokos. Geniální správa kabelů pro domácí kancelář, mediální centrum, serverovou skříň atd.
ZnačkaOrgaNice #ad
VýrobceOrgaNice #ad

3. Gewiss

#ad

GEWISS NOWAPLAST kabelový kanál elektrická šachta BR parapetní kanál 70 x 100 mm 70 x 100 8m čistě bílý GEWISS NP52007+NP521202 EUR 11,25 / m

#ad
Gewiss #ad - Kabelový kanál kanál elektrická šachta br parapetový kanál 70 x 100 m 70 x 100 8 m čistě bílá GEWISS NP52007+NP521202 EUR 8, 12 / m.
ZnačkaGewiss #ad
Hmotnost26.46
Číslo díluNP52007+NP521202

4. M-E-T

#ad

2x 1m kabelový kanál 75 x 75 mm vč. víka šedý RAL7030

#ad
M-E-T #ad - Zádržné vázy drátu od konstrukční výšky 37, 5 mm. Materiál: pvc, samozhášecí, nesnadno vznětlivý, certifikace požáru podle ul9494-vo, odolnost vůči teplotám do 60 °C ● barva RAL7030 ● konformní RoHs. Místa zlomu na můstcích - šířka můstku 7, 5 mm, šířka štěrbiny 5 mm. Lepicí páska jako fixační pomůcka na dně kanálu. Délka dodávky: cca 1m kabelový kanál z tvrdého PVC bez olova.
ZnačkaM-E-T #ad
VýrobceM-E-T #ad
Délka2
Číslo díluVKD7575-02

5. Stageek

#ad

černá, vnitřní kancelář, Stageek pro vedení kabelů samolepicí 39 x 4 x 2 cm PVC délka 3,5 m, psací stůl Cable Management Stěna a stropy Montáž univerzální pro všechny druhy kabelů, 9 x 39 cm, Kabelový kanál

#ad
Stageek #ad - Každý balíček obsahuje 9 vodicích pásů kabelů vždy 39 cm x 4 cm x 2 cm a 12 konektorů. Tíhlý a štíhlý design: kabelový koncealer lze natírat, aby se přizpůsobil každému bytu, můžete jej přizpůsobit barvě své zdi, ideální pro uklízení kabelů televizorů a počítačů.

12 šroubů a 12 kotvicích pro sádrokartonové desky je součástí dodávky. 12 přípojek obsahuje: 6 rovných / 4 loktů / 1 vnitřní lokty a 1 vnější loktové konektory; snadno se skrývá kabel, perfektní pro ochranu vašich dětí a domácích zvířat před zavěšenými kabely s touto jedinečnou kabelovou dráhou. Paralelní otvory na obou bočních stěnách usnadňují přizpůsobení. Extra přísná samolepicí páska nebo šrouby: kabelový kanál je vybaven zesílenou samolepicí lepicí páskou pro snadnou instalaci, ideální pro organizaci kabelů televizorů nebo monitorů namontovaných na zeď.

9 kabelových kanálů vždy 39 cm v předřezaných, štíhlých úsekech: systém řízení kabelů je rozdělen na 9 sekcí, aby byla zajištěna optimální délka instalace. Vyhněte se zbytečným řezům a ušetřete čas a udělejte si svůj vlastní plán tras flexibilnější a jednodušší. Atributy výrobku s odrážkami. 3, 5 m kabelové zakrývání celkem.
ZnačkaStageek #ad
VýrobceStageek #ad
Výška0.8
Délka15.4
Hmotnost2.6
Šířka1.6
Číslo díluCR002
ModelkaCR002

6. HOMEPROTEK

#ad

Bílý pro řádné vedení kabelů, kabelový kanál, kabelová vana pro uspořádání kabelů na pracovišti, přihrádka na domácí kancelář kabelů, organizér kabelů, HOMEPROTEK Psací stůl

#ad
HOMEPROTEK #ad - Snadná montáž – psací stůl se upevní 2 šrouby a příslušenství je vybaveno silným 3M lepidlem. Elegantní design – nový, elegantní a vylepšený design kabelových kanálů pro snadnější vedení kabelů pod psacím stolem.

Produktivní prostředí – s kabelovým kanálem na psací stůl od homeprotek najdou kabely, nabíjecí příslušenství a vícenásobné konektory uspořádané místo a zajišťují tak uspořádané pracoviště. Istá kancelář – s naším praktickým kabelovým vedením pro psací stůl redukujeme změť kabelů a přinášíme pořádek do vaší kanceláře nebo domácí kanceláře. Ideální kompletní sada – nejen psací stůl s organizérem kabelů, řešení obsahuje 1 velkou kabelovou vanu, ale kompletní sada kabelových organizérů, 2 držáky kabelů, 2 upevňovací šrouby, 3 kabelové klipy a 5 kabelových pásků.
ZnačkaHOMEPROTEK #ad
VýrobceJIAXING SUREFINE IMP.&EXP.,CO.,LTD.No. 519 Zhenxing Road,Xiuzhou #ad
Číslo díluHU-XI-38
ModelkaHU-XI-38
Záruka30 Day Warranty Against Manufacturer Defects

7. Domar

#ad

Vč. příslušenství, kompletní sada pro vedení kabelů, Kabelový kanál psací stůl černý 2 kusy, kabelová šachta kabelová vana

#ad
Domar #ad - 100% pořádek – ať už v domácí kanceláři nebo v kanceláři – s flexibilním kabelovým kanálem od Domar patří viditelné kabely na psacím stole minulosti – konečně dobrý pocit na pracovišti! .
ZnačkaDomar #ad
VýrobceDomar #ad
Výška3.94
Délka15.75
Šířka3.94
Číslo díluHU-XI-186
Záruka30 Day Warranty Against Manufacturer Defects

8. Gewiss

#ad

Gewiss Plochý úhel 70 x 130/80 Podpěrnou ke BR šachty Elektrický okenní parapet

#ad
Gewiss #ad - Barva: alpská bílá. Z pvc. Pro bk kanálový 70 x 1301 ks plochý úhel 70 x 130 pro Gewiss podpěrnou kanály.
ZnačkaGewiss #ad
VýrobceGEWISS #ad
Číslo díluNP62198

9. D-Line

#ad

Kabelová lišta s příslušenstvím, Kabelová lišta/kabelový kanál D-Line Micro+, bílá, délka 1 m, multibalení 20 x 10 mm

#ad
D-Line #ad - Rychlá a snadná instalace. Tíhlý, půlkruhový profil kabelového kanálu d-line 20 x 10 mm lze optimálně umístit na podlahové lišty a díky přetíratelnému povrchu lze přizpůsobit každé barvě stěny.

Sada kabelových kanálů d-line micro+ obsahuje 4× 1 m × 20 mm × 10 mm, elektronický kabelový kanál Micro+ a řadu oblíbených D-Line příslušenství. S praktickým, univerzálním příslušenstvím jsou d-line micro + kabelové kanály v mžiku připraveny k použití: nasaďte nástavce, připevněte samolepicí kabelový kanál, hotovo!.

Jednoduše odkryjte lepicí proužek a připevněte samolepicí kulaté kabelové kanály D-Line na stěnu. Tento inovativní kabelový kanál se skládá z jednoho kusu a usnadňuje odstraňování a přidání kabelů. D-line micro+ samolepicí, kulaté kabelové kanály jsou ideální pro tvarové a bezpečné zakrytí tenčích kabelů.
ZnačkaD-Line #ad
VýrobceD-Line Europe Ltd #ad
Výška0.79
Délka39.69
Hmotnost0.66
Šířka0.39
Číslo dílu2010KIT001
Modelka2010KIT001
Záruka1 rok

10. ONPIRA

#ad

2kanálový kabelový můstek ochrana proti přejetí kabelový kanál most rampa chránič osobních a nákladních vozidel

#ad
ONPIRA #ad - Vysoce viditelná barva: zářivě žlutá barva zajišťuje dobrou viditelnost jak ve dne, tak i v noci. Zatížitelnost až 7, 5 t: náš kabelový můstek může unést vozidla všech druhů rychlostí chůze
ZnačkaONPIRA #ad
VýrobceOnpira #ad
Výška1.97
Délka38.58
Hmotnost15.43
Šířka9.84
Číslo díluC 0125