Top 10 Grow Light Bulb – Osvětlení rostlin

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Grow Gang

#ad

B22, Pianta 18 W Full Spectrum LED světlo pro pěstování rostlin pro pěstování rostlin – žárovka pro pěstování rostlin do interiéru, E27, osvětlení pro pěstování podzimních a kaktusových plodů, PPF

#ad
Grow Gang #ad - Jednoduše jej proveďte do jakékoli tradiční fixace osvětlení E26/E27 a vaše dobré jít. Pianta má vrchol 437 nm peak wavelength, boosting plodin a maximalizaci nutričních hodnot pro podzim. Pianta je navržena tak, aby optimalizovala růst, zvyšuje vysokou PAR 97 % a PPF 33. 1.

Nízká energie a dlouhá výdrž – pianta je jedním z nejúčinnějších a výkonných světel na trhu, s umol/j 33. 1 a ppf/w of 1. 8, které šetří náklady na elektrickou energii. 3400 k designed for cosy spaces – unlike other grow lights, 400k and produces a high uniform light Disttion with a 60° Beam Angle, pianta emits a natural, warm light that complements your home Decor with a Kelvin of 3, to help avoid light loss with high light transmission. Pokud je to jakýkoli výrobek, neváhejte nás kontaktovat a my vám dáme náhradu nebo plnou refund. Latest horticultural samsung led technologie - posiluje nejlatest horticultural led od samsung, perfektní pro pěstování rostlin v interiéru, osvětlení pianta grow helps your house plantáže.

Záruka – nabízíme 1roční záruku a 24hodinovou přátelskou zákaznickou službu. Vysoce účinný tepelný rozptyl a snadná instalace – kvalitní konstrukce s pevným hliníkovým ohřívačem navrženým pro optimální tepelné rozptýlení, které zajišťuje dlouhou životnost a odolnost. Pianta používá 18 w a má vysokou životnost 50 000 hodin. Výrobek je certifikován CE a UKCA.
ZnačkaGrow Gang #ad
VýrobceGrow Gang #ad
Číslo dílu10101
Modelka10101

2. VIPARSPECTRA

#ad

Zeleninu, lampa pro rostliny, stmívatelná plnospektrální lampa pro pokojové rostliny, květiny, VIPARSPECTRA 2023 Upgradované LED světlo P1000 pro pěstování rostlin s vylepšenými SMD LED

#ad
VIPARSPECTRA #ad - Perfektní pro vegetativní zakrytí 75 x 75 cm při 40 cm a zakrytí květů 60 x 60 cm při 25 cm. Silné zakrytí zad: plug and play. Nabízíme bezstarostnou 24měsíční záruku a profesionální poradenství, abyste vy i vaše rostliny mohli lépe růst. Nezapomeňte nastavit výšku a jas podle požadované úrovně vašich rostlin, abyste dosáhli optimálního růstu.

Není nutná žádná instalace. Dodatečné stmívací tlačítko manipuluje s jasem celého světla a umožňuje tak flexibilitu pro dosažení perfektního růstového výkonu pro každou fázi růstu. Optimální plné spektrum a nízké teplo: skládá se z 660 nm, ir, co potřebují v přirozeném slunečním světle. Dosáhněte vyššího výnosu a současně šetřete náklady na energii! tichý design bez ventilátoru. Nové rozložení diod a vlastnosti daisy chain: viparspectra nová vylepšená lampa pro růst p1000 s vědeckým rozdělením diod pro dosažení nejlepšího rozdělení par a maximálního proniknutí světla pro maximální výnos rostlin. Kvalita produktu a přátelský zákaznický servis jsou pro nás vždy nejvyšší prioritou.

Zabudované velké plochy z masivních hliníkových chladičů, 3000 k a 5000 k světelného spektra a zásobuje rostlinám ve všech fázích od zeleniny až po květiny vše, které jsou nezbytné pro odvod tepla a současně zaručují dlouhou životnost světla. Nižší provozní náklady a funkce stmívání: led světlo viparspectra p1000 přijalo nejnovější technologii smd led pro dosažení vysokého parního výkonu, vysoké energetické účinnosti a dlouhé životnosti při současném zlepšení propustnosti světla. Nižší spotřeba energie bdělí: srovnatelné s běžnými 250 w hps / mh při spotřebě pouze 100 w.
ZnačkaVIPARSPECTRA #ad
VýrobceVIPARSPECTRA #ad
Výška2.83
Délka11.81
Hmotnost7.5
Šířka11.02
ModelkaP1000
Záruka2 roky záruka.

3. Garpsen

#ad

40 LEDs Clip auf Pflanzenlicht für kleine Pflanzen mit Timer-Einstellung 6/12/16H, Garpsen wachsen Lichter für Indoor-Pflanzen, 2 Köpfe Vollspektrum-LED-Pflanze wachsen Lichter, 5 Level dimmbar

#ad
Garpsen #ad - Jede frage bitte zögern sie nicht, über Amazon E-Mail zu fragen und Ihre Fragen werden innerhalb von 12 Stunden beantwortet werden. Weite beleuchtungsfläche & einfache bedienung--diese pflanzenleuchte für den innenbereich verfügt über einen 360° flexiblen Schwanenhals aus Edelstahl, mit dem die Beleuchtungsfläche erweitert und der Winkelabstand zwischen Licht und Pflanzen leicht eingestellt werden kann.

Stellen sie die timing-zeit 6h/12h/16h, und unsere wurde aktualisiert, um 12H überschreiten, wenn Sie zur Arbeit gehen oder im Urlaub.3 beleuchtungsmodi und 5 dimmstufen--die indoor-grow-lampe enthält rote/blaue/warmweiße leds, warmweißes licht & mischlicht und 5 Helligkeitsstufen von 20% bis 100% wählen, Sie können 3 Farbmodi Rot+Blaues Licht, die den Mangel an natürlichem Sonnenlicht effektiv ergänzen und das Wachstum der Pflanzen in allen Stadien fördern, besonders geeignet für Pflanzen in der Aussaatphase. Volles spektrum & kostengünstig--diese 2 köpfe wachsen licht ist mit 6 rot +14 weiß + 20 warmweiß-leds für jede Lichtröhre 40 LEDs insgesamt ausgestattet, ist die Lichtfarbe freundlich zu den Augen, Energieeinsparung, die für Zimmerpflanzen in allen Wachstumsstadien geeignet ist, ist das Spektrum nahe dem natürlichen Sonnenlicht, geringer Stromverbrauch, ideal für kleine Pflanzen.

Das grow-licht wird bequem zu nimmt gute Pflege Ihrer Pflanzen, die mehr freundlich zu Licht-liebenden Pflanzen ist, so dass die Pflanzen besser wachsen. Sicherheit & professioneller service--garpsen pflanzen wachsen licht versprechen 12 Monate Garantie plus eine 30 Tage Geld-zurück-Garantie. 6/12/16h timer--die meisten der pflanze lichter mit eingebauten controller auf dem markt nicht die zeitliche 12h überschreiten, müssen Sie nicht manuell ein-und ausschalten das Licht wachsen.
ZnačkaGarpsen #ad
VýrobceGarpsen #ad
Výška5.12
Délka9.06
Šířka1.57
Číslo dílu‎BL-J20A
Modelka‎BL-J20A

4. SunBlaster

#ad

6400 K Modern 3', SunBlaster LED Grow-

#ad
SunBlaster #ad - Link bis zu 8 Einheiten. Kraut Produktion. Samen ab und Vermehrung. Mikro-grüne Produktion. Pflanze klonen.
ZnačkaSunBlaster #ad
VýrobceSun Blaster #ad
Výška34.9
Délka3.2
Hmotnost1.6
Šířka1.7
Číslo díluSL0900703
Modelka904274

5. FECiDA

#ad

Stmívatelná lampa pro pěstování rostlin, FECiDA LED světlo pro pěstování rostlin UFO, pěstování rostlin, 1000 W, plné spektrum pro pokojové rostliny

#ad
FECiDA #ad - Nejnovější stmívací design vylepšená lampa řady ufo má pouze stmívací tlačítko, které se používá nejen jako stmívací funkce, ale také jako vypínač světla. Silný chladicí systém navrženo s větracími otvory v led desce a tichým vnitřním ventilátorem vás již neruší odvod tepla.

Můžete jej používat bez horkých problémů. Snadno se obsluhuje. Ideální plné spektrum pro všechny fáze růstuvynikající plné spektrum – bílá, modrá, 660 nm. Proměňte svá semena ve vlastní zásobu. Odrazte všechny malé růstové lampy jako např. 100% spokojený zákaznický servisjsme profesionální výrobce led růstových svítidel již více než 12 let a již více než 6 let spolehlivým prodejcem Amazonu.

Víme, že poprodejní servis je pro zákazníky důležitý. Dobře provedený a estetický vzhled hliníková skořepina celého těla a ultra nový estetický vzhled si od nynějška zamilujete. A světlo bude mít delší životnost. Nejen silná funkční lampa, ale také umělecké dílo. 660 nm červená je obzvláště užitečná během květu, červená 3000 K, 5000 K, kde urychluje dobu květu a zvyšuje výnosy. A světlo vypadá zcela přirozeným slunečním světlem.
ZnačkaFECiDA #ad
VýrobceFECiDA #ad
Výška1.81
Délka10.63
Hmotnost3.09
Šířka10.63
Číslo díluLampe Horticole LED
ModelkaUFO1000
Záruka2 roky záruka.

6. Dapo

#ad

Květináč-bodové světlo dekorační nálada nepřímé bodové světlo, Dapo® 2 x LED zářič na rostliny JASMIN ruční spínač LED bodové květiny pokojové rostliny

#ad
Dapo #ad - Nepřímé osvětlení, osvětlení rostlin v květináči a květináčích. Rozměry: cca d 5, délka kabelu: 1 m + 1 m. Materiál: plast, barva černá, s transformátorem konektoru a vypínačem na kabelu, 5 cm, 5 x v 15, IP20 vhodné pro vnitřní použití.

Vytvořte si romantickou atmosféru. 2 x led rostlinný zářič "jasmín", pokojové rostliny, bodové světlo, ruční spínač a zemní bod, dekorace, led rostlinný zářič, květináč, bodové světlo, náladový nepřímý reflektor. Zdůrazněte krásu pokojových rostlin. Světelný zdroj: led 1, 75 lm celkem 3 w 2700 k, 5 w, RA ≥ 80 pevně zabudovaný. Vytvořte zářivé akcenty v interiéru.
ZnačkaDapo #ad
VýrobceDapo Leuchten #ad
Výška6.1
Délka2.17
Hmotnost0.44
Šířka2.17
Číslo díluLD9 16665 SW
Modelka8

7. Meine Orangerie

#ad

LED lampa pro rostliny pro přezimování středomořských rostlin – vyvinuto s profesionály z citrusových rostlin, plné spektrum rostlinného světla 35, Meine Orangerie

#ad
Meine Orangerie #ad - Díky tomu jsou grow Lights bezpečné a trvanlivé. Světelné barvy led lampy plné spektrum jsou speciálně přizpůsobeny středomořským a citrusovým rostlinám. Kvalitní součásti v silném kovovém krytu jsou zárukou nejvyšší kvality.

Jiné lampy sotva splňují požadavky těchto náročných rostlin. Osvětlení rostlin s bezpečnostním standardem IP65 – chráněné před deštěm a nečistotami. Rostlinné lampy s nejnovější led technologií pro perfektní přezimování středomořských rostlin a citrusových rostlin. Pomoc proti ztrátě listů a žlutým listům pro citrónovník, limetku, bonsaje, palmy, oleandr, kvetoucí rostliny a hydroponické pěstování hydroponické.

Ať už v bytě, ve sklepě, v garáži nebo na schodišti. Led světlo pro rostliny certifikované v německu a 1000krát testováno ve světelné laboratoři a na cenných středomořských rostlinách Meine Orangerie.
ZnačkaMeine Orangerie #ad
VýrobceDavid Communication e.K. #ad
Hmotnost2.65
Číslo díluLEDFH22LrboFS/w
ModelkaMeine Orangerie

8. Briignite

#ad

Lampa pro růst rostlin s plným spektrem lampa pro rostliny E27, Briignite Žárovka svítí. Rostlinná lampa, růstová lampa pro pokojové rostliny, patice 15 W

#ad
Briignite #ad - Přírodní domácí světlo: na rozdíl od těchto fialových nebo načervenalých růstových žárovek ukazují naše 3500k lED žárovky vaše pokojové rostliny bez tvrdého nebo nehezkého světla a nabízejí příjemnou, přirozenou teplotu světla, která se dobře hodí do každého dekorativního prostředí.

Plné spektrum a přírodní světlo: plnospektrální lampa pro růst a60 je pro oči při 3500 k bílé, papriky, okurky, ideální pro rajčata, má však červené / modré světelné spektrum. Stejně jako přirozené sluneční světlo, listovou zeleninu a bylinky ve všech fázích růstu. Používají vysoce výkonné led čipy, které odpovídají běžné 100w žárovce, spotřebují však pouze 11 wattů a ušetří 90 % vašeho účtu za elektřinu. Vyvážené osvětlení celkových vlnových délek spektra nabízí vašim rostlinám více světla s vysokým PPF 25 mikromolů za sekundu.

Použití plastu a hliníku pro chladicí systém zajišťuje lepší odvod tepla. Vysoký jas a úspora energie: led žárovky pro růst rostlin a60 poskytují jasný světelný výstup 1400 lumenů v úhlu 180 stupňů. Delší životnost: led lampy slunečního světla produkují málo tepla a poskytují vhodnou teplotu pro vaše rostliny. Ivotnost až 25 000 hodin. Vyšší účinnost: led lampa pro růst s vysokou propustností světla zlepšuje efektivněji vstřebávání rostlin.
ZnačkaBriignite #ad
VýrobceBriignite #ad
Výška4.25
Délka2.36
Hmotnost0.15
Šířka2.36
Číslo dílu2
Modelka2

9. FECiDA

#ad

Plné spektrum 600 W s UV IR, rostliny s funkcí, kvetení, FECiDA LED lampa pro pěstování rostlin, světlo pro pokojové rostliny, LED lampa pro pěstování rostlin s funkcí stmívání, klíčení zeleniny

#ad
FECiDA #ad - Silný chladicí systém znamená delší životnost LED a lepší cyklus vzduchu. Tiché vestavěné ventilátory a dobré zpracování toto světlo pro růst rostlin je vybaveno tichým vestavěným ventilátorem a větracími otvory v led desce. Nabídněte vám nejlepší servisfecida grow light nabízí 2 roky záruku a vynikající zákaznický servis.

Plynulý stmívací design a funkce daisy-chain s touto závěsnou růstovou lampou se stmívacím tlačítkem můžete nastavit jas zcela podle potřeby svých rostlin. Obsahuje uv ir ir, červené, infračervené a uv led 3000 k, 5000 k, ideální plné spektrum toto led světlo s plným spektrem zahrnuje bílé, ir 760 nm a uv 395 nm. Můžeme vám dát to, co potřebujete – skutečně profesionální LED lampa pro růst s dostupnou cenou a skvělými zkušenostmi. Kromě toho můžete pomocí dodaného síťového kabelu propojit maximálně 4 multi-Lights, potřebujete však pouze jednu zásuvku a každé světlo můžete nezávisle stmívat.

Přinášíme vám kvalitní zážitek z nakupování a používání. Díky uv světlu 395 nm budou vaše rostliny zdravé. Ervené a infračervené světlo 660 nm je obzvláště užitečné během květu, modré, 660 nm, kde urychluje dobu květu a zvyšuje výnosy.3000k diody zajišťují více načervenalého světla a 5000K diody pro více modravých barev. Výkonné a nižší provozní náklady toto plné spektrum růstového světla pro vnitřní použití používá 588 vysoce kvalitních led, které jsou velmi podobné diodám Samsung LM301B, vysoká energetická účinnost s 2, 2 μmol/J.
ZnačkaFECiDA #ad
VýrobceFECiDA #ad
Výška1.8
Délka8.4
Hmotnost2.98
Šířka12.4
Číslo díluLED Grow Light
ModelkaGL-CR600
Záruka2 roky záruka.

10. Spider Farmer

#ad

Květiny, Spider Farmer LED Grow lampa SF1000D LED plné spektrum lampa pro rostliny se Samsung LM301B diodami 100 W kryt 60 x 60 cm Grow Light lampa pro růst stanu pro pokojové rostliny, zeleninu

#ad
Spider Farmer #ad - Led žárovka pro pěstování rostlin: spider farmer sf1000d led lampa pro pěstování rostlin se skládá z bílého, 5000 k, 760 nm. Plug & play: není nutná žádná montáž. 2, 5 g/w ve srovnání se starou tradiční růstovou lampou. Ihned po vybalení je vaše led světlo připraveno k použití.

Vhodné pro malé růstové stany, do skříně, jako jsou rajčata, 7 umol/J, bazalka, růže, orchideje, sukulenty, spotřebuje pouze 100 W, rozmarýn. V případě dotazů nám můžete poslat e-mail a my vám pomůžeme tento problém vyřešit. Zlepšení výtěžnosti o 50 % a dosahuje max. Samsung led: sf led růstové světlo používá samsung lm301b diody – nejvyšší světelný výkon led a silný průnik. Abyste mohli s důvěrou růst. Spider farmer sf1000d je energeticky účinnější a šetří účetnictví. Perfektní pro 90 x 90 cm veg footprint, květina Footprint je 60 x 60 cm.

Perfektní pro klíčení, 660 nm, červeného a infračerveného světla 3000 K, zvyšuje růst rostlin, kvetení a sklizeň. Nízké provozní náklady: energetická účinnost s 2, hydroponii, papriky, mnohem lepší než falešná 1000w led světla pro růst růstu. Jako sluneční svit podporuje fotosyntézu rostlin, modrého, růst, zkracuje růstový cyklus. Bezpečnější a spolehlivější: žádný hluk ventilátoru, vodotěsná led deska, speciální ochranné kryty pro kabely, velkoplošný masivní hliníkový chladič, o 50 % delší životnost ve srovnání s jinými značkovými světly.
ZnačkaSpider Farmer #ad
VýrobceSpider Farmer-DE #ad
Hmotnost3.22
Číslo díluSpider Farmer-SF1000D
ModelkaSpider Farmer-SF1000D