Top 10 Geldprüfgerät für Scheine – Počítačky bankovek

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Schneider

#ad

Schneider 124900 Maxx 249 Money Checker tloušťka čáry: 1+3 mm, zkušební tužka na bankovky 1 kus

#ad
Schneider #ad - Rozpozná spolehlivě během několika sekund padělané peníze, které jsou většinou vytištěny na běžném, silovém papíru. Vhodné pro všechny měny výjimky nejsou v současné době známy.

Ikovné pero na kontrolu peněz na ochranu před falešnými bankovkami. Pro absolutní bezpečnost by se měl navíc použít přístroj na zkoušku bankovek. Označení se po kontrole stane na neškrobovém papíře, tzn. Na pravých bankovkách, do značné míry opět neviditelné. Bankovky jednoduše označte zkoušejícím bankovek na světlém místě: Čiré až nažloutlé zabarvení znamená "bankovky pravé", hnědé až šedé zbarvení znamená příp. Falešný.
ZnačkaSchneider #ad
VýrobceSchneider #ad
Výška0.67
Délka9.06
Hmotnost0.02
Šířka2.64
Číslo dílu124900
Modelka124900
Zárukazákonem

2. Relax love

#ad

Bankovky, Zkoušečka bankovek, won atd. sada 10 ks, zkoušečka bankovek na americké dolary, zkoušečka, propiska, jeny, eura, libry

#ad
Relax love #ad - Při popisování pravé bankovky se barva tužky na bankovky stává světle žlutou nebo bezbarvou a světle žlutá značka po 24 hodinách opět zmizí, takže bankovka není poškozena.

Jako na obrázcích, barva quick tester je hnědá nebo černá, pokud jde o padělané bankovky, velmi jednoduchá a jasná. Používání bank, výměníků tepla atd. Pero používá inkoust, takže jej uchovávejte mimo dosah dětí, maloobchodních prodejen, novinových stánků, abyste zabránili náhodným zraněním. Tento tester padělaných peněz používá speciální inkoust na vodní bázi, který má magický efekt, takže je dobrým pomocníkem pro vaši práci. Toto pero na zkoušku bankovek lze použít na americké dolary, thajské bahty THB, Cruzior, rubly, peseta, won, eura, jeny, libry, pesos, okraje, Taiwandské dolary NTD a jiné měny.
ZnačkaRelax love #ad
VýrobceFlowersSea #ad
Hmotnost0.2
Číslo dílu6299229344864
Modelka6299229344864
Záruka2 roky

3. Generic

#ad

Libry, zkoušečka bankovek, tester, jen atd., pera, zkoušečka bankovek, eura, Generic 10 kusů bankovek, detekce padělaných bankovek za americké dolary, modrá, zkoušečka bankovek, 13 cm/6. 89 palců

#ad
Generic #ad - Užitečný design kolík na rozpoznání padělků je dobrým řešením pro pohodlnou a rychlou identifikaci padělaných bankovek. Zasuňte ji jednoduše do tašky, kabelky, lehké a přenosné, psacího stolu, kde můžete pero uložit. Vhodné příležitosti praktické tužky se hodí pro mnoho druhů příležitostí, samoobslužných obchodů, farmářských trhů, kancelářských doplňků, maloobchodních prodejen nebo do jakéhokoli jiného prostředí, ve kterém musíte rozpoznat skutečné peníze.

Pokud se objeví světlá nebo žlutá značka, pokud se objeví tmavá nebo černá značka, je papírová měna skutečná, že vaše peníze budou ovlivněny. Obsah balení10 x zkušební tužka na bankovky. Informace o velikosti každý měří cca 13 cm dlouhé, všude tam, můžete si je vzít s sebou.

Výsledky ověření budou brzy zveřejněny, takže si nemusíte dělat starosti s obdržením padělků. Použití udělejte malou značku na měně papíru a sledujte, malá značka po chvíli zmizí. Pokud nejste s naším produktem spokojeni, neváhejte nás kontaktovat, my se o to okamžitě postaráme. Nemusíte si dělat starosti, je papírová měna falešná, jak se mění.
ZnačkaGeneric #ad
VýrobceN+A #ad
Číslo dílu10
Modelka2
Zárukano

4. Detectalia

#ad

Gbp, pln, czk a sek – certifikát Ezb.int, Zkoušečka bankovek a počítačka peněz jednotlivě Detectalia D7X – zkoušečka padělaných peněz se 7 detekčními zkouškami pro euro, chf

#ad
Detectalia #ad - D7x je kompatibilní s novými a starými bankovkami a je vybaven zvukovým a optickým alarmem. Zkušební rychlost činí půl sekundy. Naše mise – naším hlavním úkolem je pomáhat všem podnikům, které pracují s hotovostí; naše nástroje totiž zaručují bezpečnost, rychlost a všestrannost. Obsah – doma obdržíte zkoušečku bankovek detectalia d7x. Certifikát ezb.

Int – v oběhu je stále více padělků, které jsou navíc kvalitnější. Neváhejte se na nás obrátit. 100% spokojenost: nabízíme vám 100% záruku spokojenosti; pokud nejste spokojeni s výrobkem, jsme vždy k dispozici, který obdržíte, abychom vám poskytli co nejlepší podporu prostřednictvím našeho zákaznického servisu, kontaktujte nás a uděláme maximum pro to, abychom zodpověděli všechny dotazy týkající se našeho produktu a vyřešili všechny pochybnosti nebo obavy. Detectalia poskytuje absolutně nezbytné a užitečné nástroje, spolehlivost, které jsou schopné eliminovat chybné výpočty, zvýšit ochranu a rychlost plateb v hotovosti a tím zaručit perfektní vypořádání.7

7 detekčních testů – pro zajištění větší bezpečnosti a spolehlivosti pro své uživatele může přístroj pro zkoušečku peněz Detectalia D7X provádět sedm současných kontrol bankovek bez ohledu na směr zavádění: infračervené, barvu papíru, ultrafialové světlo, bezpečnostní vlákno, vodoznak, velikost a tloušťku. Náš byl testován evropskou centrální bankou a při rozpoznávání padělků jsme dosáhli 100% spolehlivosti. Zdokonalení padělků dosáhlo bodu, kdy je prakticky nemožné odlišit padělky od originálů, pokud pomocí detekčního stroje. Přístroj pro kontrolu peněz v 6 měnách: euro eur, libra šterlinků gbp, zlotý pln, švýcarský frank CHF, česká koruna CZK a švédská koruna SEK.
ZnačkaDetectalia #ad
VýrobceDetectalia #ad
Výška3.15
Délka4.72
Hmotnost0.99
Šířka4.33
Číslo díluD7X-EU
ModelkaD7X-EU
Záruka2 roky

5. punwey

#ad

Propiska, 13 cm, punwey 4 kusy inspektorů bankovek, přenosný, liber, euro, jenů atd., přístroj na testování peněz, tužka na padělané bankovky, zkoušecí pero, pro rozpoznání padělaných bankovek

#ad
punwey #ad - Proti proti padpadpadpadpeníze. Efektivní a praktické pero pro kontrolu peněz se velmi snadno ovládá a umožňuje rozpoznání jak aktuálních, tak i nových sérií bankovek. Pro dosažení nejlepších výsledků jej můžete použít mimo tradiční detektory padělků.

Pro prodloužení životnosti by se mělo víko zavřít. Malý a praktický, lze vzít s sebou. Užitečný design kolík na rozpoznání padělků je dobrým řešením pro pohodlnou a rychlou identifikaci padělaných bankovek. Výsledky ověření budou brzy zveřejněny, takže si nemusíte dělat starosti s obdržením padělků. Vhodné příležitosti praktické tužky se hodí pro mnoho druhů příležitostí, kancelářských doplňků, farmářských trhů, maloobchodních prodejen nebo do jakéhokoli jiného prostředí, samoobslužných obchodů, ve kterém musíte rozpoznat skutečné peníze.

Snadná obsluhapoužijte jednoduše toto pero na bankovky, bankovky zčernají na falšování, abyste 1 – 2 sekundy poškrábali povrch bankovek, aby bankovky neměnily, bankovky nemění barvu ani světle žlutou, tužku na zkoušející bankovky největší vlastnost, přesný a spolehlivý, zkoušečka peněz je výkonným nástrojem v boji. Rozsah dodávkykaždé balení obsahuje 4 tužky na padělané peníze, velikost je cca délka 13 cm.
Značkapunwey #ad
Výrobcepunwey #ad
Číslo díluCurrency Detection Pen-0828

6. ZENACASA

#ad

Libry, dolarové bankovky – mobilní skener testovací světlo, Zkoušečka bankovek a počítačka peněz Bankovky 2v1 – jednotlivě vložit – zkoušečka bankovek rozpoznání padělků s UV/MG/IR pro nesprávné euro

#ad
ZENACASA #ad - Náš tester peněz je spolehlivý – 100% úspěšnost při testování na padělané bankovky. Uživatelsky přívětivý: náš inspektor hotovosti poskytuje rychlý a smysluplný výsledek s jasnými údaji, takže během sekundy zjistíte, zda máte před sebou skutečné bankovky nebo bankovky v eurech. Kromě toho stroj zjednodušuje počítání peněz – bankovky lze zavést libovolným směrem.

2 v 1: náš přístroj na testování peněz je současně počítadlem bankovek – zkoušečka bankovek zaznamenává hodnotu a počet vašich bankovek – Počítačka bankovek rozpozná cizí měny a dodává vám celkovou hodnotu v eurech,. Bezplatný software: náš počítadlo peněz je dodáváno s přesnou uživatelskou příručkou, elektronickým adaptérem a 1 baterií – tester peněz je nabízen s 12měsíční zárukou – Aktualizace softwaru pro náš UV inspektor bankovek je zdarma, takže můžete zkontrolovat i nové série bankovek. Přesná detekce: náš zkušební přístroj na padělané peníze identifikuje falešné peníze na základě kontroly 5 bezpečnostních prvků. Zkoušečka peněz ověřuje magnetický inkoust a kvalitu papíru – větší bezpečnost díky dimenzionálnímu ověření peněz pomocí UV a infračerveného senzoru – euro padělky a falešné bankovky budou okamžitě rozpoznány.

Abyste usnadnili rozpoznání bankovek, librách a mnoha dalších – rozpozná aktuální a nově se objevující série bankovek: bankovky budou 1 ku 1. Dolarech, přijato, měli byste je právě vložit. Praktické: náš stroj na počítání peněz s led obrazovkou umožňuje nekomplikované vyplácení bankovek a chrání vaši firmu před padělanými penězi! kompaktní, bankovku 100 EUR, bankovku 50 eur, trvanlivý a snadno přenosný počítadlo bankovek se hodí pro mobilní použití a v případě potřeby rozpozná každou bankovku 10 eur, bankovku 500 eur – díky bateriím není nutné připojení k napájení.
ZnačkaZENACASA #ad
VýrobceBMS International #ad
Výška5.51
Délka7.48
Hmotnost0.9
Šířka6.3
Číslo díluAL-130
ModelkaAL-130
Záruka1 rok

7. Sala Safe

#ad

1er, 2er, Dollar, lb, 4er-Pack, Geldscheinprüfer, 2er, Euro, Stift für Falschgeld, etc., 4er-Pack, falsche Geldscheine, 1er

#ad
Sala Safe #ad - Beim markieren eines echten Tickets wird die Markierung hell oder gelb. Der markenname verschwindet schnell, wenn es sich um einen echten Banknoten handelt. Geeignet für alle divisionen: unsere falschgelddetektormarker sind für jede Art von Geldscheinen geeignet.

Einfach zu bedienen: sie müssen nur ein ticket markieren und in weniger als 2 sekunden werden Sie Ihre Wahrheit kennen. Rückgaberecht – wir sorgen dafür, dass wir die beste Qualität unserer Produkte bieten und einen angemessenen Kundenservice bieten, aber wenn Sie mit dem Kauf nicht zufrieden sind, versprechen wir eine volle Rückerstattung. Wenn der geldschein nicht original ist, wird die Marke dunkel oder violett. Darüber hinaus ist die spitze mit 3 mm Durchmesser viel robuster als die eines Kugelschreibers und von höherer Qualität.

Hohe qualität und haltbarkeit: dieser stift hat eine hohe kapazität von 4, 2 ml Tinte, die eine Lebensdauer von mehr als 15. 000 markierungen bietet. Kann für euro, dollar, pfund und viele andere Arten von falschen Währungen verwendet werden. Einfach zu transportieren: dank seiner kompakten größe mit einem Stift oder einem Stift können Sie jede Transaktion als Verkauf von Produkten durchführen oder Bargeld bezahlen und sofort überprüfen, ob es sich um ein echtes Ticket handelt.
ZnačkaSala Safe #ad
VýrobceGenérico #ad
Číslo díluSala Brand
ModelkaSala Brand

8. tooloflife

#ad

Währung, Bargeld, Marker Stifte, Prüfgerät, Geld, 5 Stück Geldscheinprüfer Stift Gefälschte gefälschte Geldscheine

#ad
tooloflife #ad - Markieren sie papierwährung - helle oder klare Markierung, Währung ist echt. Der geldmarker ist die einfachste Lösung, um gefälschte Rechnungen sofort zu identifizieren.

Eine speziell formulierte Lösung liefert Ergebnisse in Sekunden. Der geld-gegenfit-marker ist speziell formuliert, um innerhalb von Sekunden genaue und einfache Ergebnisse zu liefern. Die einzigartige Tinte im Detektor-Stift erkennt Notizen schnell und einfach. Die einzigartige tinte im Falschgeld-Detektor-Stift ist ideal, um gefälschte Banknoten effizient und korrekt zu identifizieren. Dieser falschgeld-detektor beschädigt keine rechtmäßigen Rechnungen. Setzen sie ein fälschung mit einem gefälschten Rechnungsstift und einem gefälschten Stift für sich selbst.
Značkatooloflife #ad
Výrobcetooloflife #ad

9. Safescan

#ad

Kreditních karet a průkazů – UV zkoušečka bankovek pro nové bankovky s UV světlem – UV zkoušečka bankovek, Safescan 50 UV zkoušečka padělků pro kontrolu bankovek

#ad
Safescan #ad - Krásný a elegantní design: safescan 50 je kompaktní, ale výkonný. Díky tomu můžete své bankovky kdykoli zkontrolovat. Jednoduchá kontrola bankovních uzlů: zajistěte své hotovostní transakce pomocí Safescan 50 Ideální, jako jsou kreditní karty, ale také bezhotovostních předmětů, pokud potřebujete provést kontrolu věku nebo zpracovat oficiální rezervace.

Silná 9w uV lampa. Naše výrobky jsou vyvíjeny s láskou k detailu a s vysokým standardem kvality, které bude podporovat vaše podnikání po mnoho let. Musíte zkontrolovat více měn? Žádný problém! Safescan 50 vám může pomoci je všechny zkontrolovat. Kontroluje UV vlastnosti bankovek. Díky výkonnému ultrafialovému světlu můžete snadno a rychle zkontrolovat pravost svých bankovek. Praktická kontrola všeho druhu: safescan 50 zobrazuje nejen ultrafialové vlastnosti bankovek, pasy a jiné doklady totožnosti.

Kontroluje pravost kreditních karet, pasů a jiných průkazů. Uv detekce falšování: zkontrolujte své bankovky zcela jednoduše. Tisíce důvěry: safescan nabízí spolehlivá, abyste vždy našli perfektní řešení, inteligentní a trvanlivá řešení pro zpracování hotovosti pro podniky po celém světě. Integrovaný reflektor zvyšuje dosah ultrafialové lampy, zatímco jedinečná technologie teplého startu zaručuje dlouhodobou kvalitu.
ZnačkaSafescan #ad
VýrobceSafescan #ad
Výška0.05
Délka0.11
Hmotnost1.14
Šířka0.08
Číslo dílu131-0397
Modelka131-0397
Záruka3 roky

10. Aphrordity

#ad

Pfund usw Geldscheinprüfer Stift, Euro, Aphrordity 4 Stück Falschgeld Prüfgerät Geldschein Prüfstift für US-Dollar

#ad
Aphrordity #ad - Klein und praktisch, prüfstift falschgeld mitgenommen werden. Es ist ein muss für jedermann: stift für geldscheine für unterwegs können herausgenommen und verwendet werden, wenn nötig, um zu vermeiden, dass gefälschte banknoten für sich selbst erhebliche verluste bringen.

Der stift geldscheine ist einfach zu bedienen, und dieser falschgeld prüfgerät wird legitime rechnungen nicht beschädigen. Breites anwendungsspektrum: unser prüfstift geldscheine kann verwendet werden, unternehmen, um geldscheine wie euro, US-dollar, bars, wie banken, britische pfund usw. Produkteigenschaften: die stift für geldscheine, prüft ergebnisse in sekunden, um gefälschte rechnungen sofort zu identifizieren. Einfach zu bedienen: verwenden sie einfach diesen falschgeld stift euro, die banknoten ändern nicht die Farbe oder hellgelb für echt, um die banknoten nicht zu verändern, prüfgerät geldschein größtes merkmal, um 1-2 sekunden auf der oberfläche der geldscheine zu kratzen, genau und zuverlässig, die banknoten werden schwarz für fälschung, geldschein prüfstift ist ein leistungsstarkes werkzeug im kampf gegen gefälschtes geld.

Lieferumfang: jede packung enthält 4 stück falschgeld stift die größe ist ca. 13 cm lang und 1, 18 cm groß. Stifte zum geldscheine für um geld in allen fällen zu überprüfen, bauernmärkte und einzelhandelskäfte.
ZnačkaAphrordity #ad
VýrobceAphrordity #ad
Výška0.46
Délka3.94
Šířka0.46
Číslo dílu2202_2-zzde
Modelka2202_2-zzde