Top 10 Edding Brush Pen 1340 – Permanentní popisovače a popisovací pera

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. edding

#ad

Mandalas, psaní a kreslení – Bullet Journals, edding 1340 štětec – 10dílná sada – pestré, Kaligrafie, Hand-Lettering, zářivé barvy – flexibilní špička štětce – značkovač pro malování

#ad
edding #ad - Edding Štětcové fixy se štětcovým hrotem jsou k dostání ve 20 barvách; velmi dobře kombinovatelné s edding 55, edding 1300 a edding 1200 Inkoust na vodní bázi pro kreativní přechody barev a skvělé akvarelové efekty; žádné proražení na zadní straně papíru.

Kolíky bullet journal s pružnou špičkou pro malování jemných detailů a větších ploch; tloušťka linky se může měnit přizpůsobením tisku. Tenké štětcové pero v zářivých, míchatelných barvách pro světlý papír; měkká a flexibilní špička štětce pro nádherné výsledky v mnoha zářivých barvách. Sada obsahuje 10 štětců – černá, červená, oranžová, modrá, růžová, žlutá, fialová, zelená, hnědá, světle modrá.
Značkaedding #ad
Výrobceedding #ad
Výška6.77
Délka0.43
Hmotnost0.2
Šířka4.8
Číslo dílu4-1340-10-2
Modelka4-1340-10-2
Záruka2 roky výrobce

2. edding

#ad

Hand-Lettering, psaní a kreslení – Bullet Journals, Mandalas, edding 1340 štětec – černý – 1 tužka – flexibilní špička štětce – značkovač pro malování, Kaligrafie

#ad
edding #ad - Tenké štětcové pero v zářivých, míchatelných barvách pro světlý papír; měkká a flexibilní špička štětce pro nádherné výsledky v mnoha zářivých barvách.

Kolíky bullet journal s pružnou špičkou pro malování jemných detailů a větších ploch; tloušťka linky se může měnit přizpůsobením tisku. Edding Štětcové fixy se štětcovým hrotem jsou k dostání ve 20 barvách; velmi dobře kombinovatelné s edding 55, edding 1300 a edding 1200 Inkoust na vodní bázi pro kreativní přechody barev a skvělé akvarelové efekty; žádné proražení na zadní straně papíru. 1 štětec v černé barvě.
Značkaedding #ad
Výrobceedding #ad
Výška6.5
Délka0.43
Hmotnost0.01
Šířka0.43
Číslo dílu4-1340001
Modelka4-1340001

3. edding

#ad

Flexible Pinselfeder 1-6 mm, 6er-Set, hohe Deckkraft auch auf dunklem Papier, Metallic marker zum Schreiben, Zeichnen und Skizzieren, edding 1340 Metallic Pinselstift

#ad
edding #ad - Perfekte diy stifte: ideal zum gestalten von Gästebüchern, Weihnachtskarten, Ostereiern, Geburtstagskarten, Sammelalben, Bullet Journal. Das set enthält 6 edding 1340 metallic Pinselstifte in den Farben gold, silber, metallic grün, metallic rot, metallic blau und metallic violett.

Diese metallic-pinselstifte mit weicher und flexibler Spitze erzeugen einen Glitzereffekt beim Schreiben, Zeichnen, Skizzieren und Layouten auf hellem und dunklem Papier. Die schimmernde farbe bringt jeden Text zum Glänzen - zudem ist sie geruchsneutral und schlägt nicht durchs Papier. Erhältlich in den glänzenden Farben gold, silber, rot metallic, blau metallic, grün metallic und violett metallic.
Značkaedding #ad
Výrobceedding #ad
Výška0.51
Délka8.27
Šířka2.83
Číslo dílu4-1340-6
Modelka4-1340-6
Zárukano

4. edding

#ad

10 x Edding štětec malíře edding 1340 Brushpen Černá

#ad
edding #ad - Ideální pro malování a vytvořit na papír. Tětec s černým plastovým dřík a špička se štětcem charakter. Díky variabilní šířka obzvlášť vhodné pro Colorieren razítkování. Ideální pro vyrobit výkresy, nákresy, efektní rozvržení a Schoenschrift se štětcem charakter. Tětec malíře edding 1340 Brushpen.
Značkaedding #ad
VýrobceEdding #ad
Číslo dílu4-1340001
Modelka4-1340001

5. edding

#ad

Edding 1340 štětec metalické zlato

#ad
edding #ad - Krásný popisovač pro psaní. Odolné vůči světlu a na bázi vody. Tloušťka linky: 1-6 mm. Obsah: 1 kus. Hodí se jak pro detailní, tak i velkoplošné malování.
Značkaedding #ad
Výrobceedding #ad
Číslo díluED134053
Modelka4-1340053

6. edding

#ad

Ideální na ruční popisování, fixy s variabilní špičkou, barevně roztříděné, zendoodle, kaligrafii a manga, Edding 1340 pero se štětcovým hrotem

#ad
edding #ad - Tětec s černým plastovým dříkem a štětcovou špičkou, tloušťka čáry: variabilní. Inkoust na bázi vody, vysoká odolnost vůči světlu. Pera se štětcovým hrotem edding 1340 jsou ideální na malování a tvoření na papír. Ideální pro tvorbu výkresů, nákresů, efektních návrhů a ozdobných nápisů. Díky variabilní šířce tahu obzvlášť vhodné pro kolorování razítek.
Značkaedding #ad
Výrobceedding #ad
Výška7.85
Délka5.6
Hmotnost1.52
Šířka5.3
Číslo díluEDUSCH69-1
Modelka4-CH69+1
Zárukanein

7. int!rend

#ad

Sada per int!rend, akvarelové barvy + 1 pero s vodní nádržkou, ruční psaní, umělecká pera pro malování a kreslení, pera pro kaligrafii

#ad
int!rend #ad - Inné akvarelové barvy: v naší sadě per int!rend najdete 20 různých barev, červená, fialová, k barvám per patří: černá, hnědá, zelená, žlutá, různé odstíny modré, díky kterým můžete popustit uzdu své kreativitě, růžová a oranžová. Jsou vaše děti starší než tři roky? pak mohou také sadu per použít pro nezapomenutelná umělecká díla.

Výsledek malování se sadou akvarelových tužek nadchne všechny. Mícháním barev můžete vytvořit další barvy a pomocí dodávaného štětce s vodní nádržkou získáte krásné akvarelové efekty. Perfektní jako sada pro kaligrafii: využijte pera int!rend pro ruční psaní, každé kaligrafické pero vám díky flexibilnímu hrotu umožní různé šířky a intenzity barvy čar. Ekologická pera pro ruční psaní: inkoust per pro ruční psaní je založený na bázi vody, není jedovatý a má certifikaci podle EN7. Vynikající sada per: jakmile vezmeš do ruky pero int!rend, budeš od první chvíle přesvědčen o kvalitě, ať už se jedná o dospělé nebo děti.

Samozřejmě můžete pera použít také pro malování omalovánek, kreslicích vzorů nebo do zápisníků či pro scrapbooking. Sada per pro ruční psaní se dodává v atraktivním balení a vysoce kvalitní pera nadchnou každého obdarovaného, také ideální jako příslušenství zápisníku. Na rozdíl o fix je špička per na vodovky z nylonu a je přitom flexibilní a měkká, povrch pera e velice kvalitní a pera sedí dokonale do ruky, pero pro zápisky přesvědčí na celé čáře. Kaligrafická pera jako dárek: hledáte skvělý dárek pro profesionálního nebo amatérského malíře? pak jsou kaligrafická nebo krasopisná pera pro tebe to pravé.
Značkaint!rend #ad
Výrobceint!rend #ad
Hmotnost1.26
Číslo dílu10.IN002.0220
Modelka10.IN001.0220

8. DealKits

#ad

24 barev fixů s dvojitým vláknem, Dual Brush Pen Set, kaligrafie Manga, malířské vlákno 1–2 mm a Fineliner, dvojité fixy pro akvarel Watercolo Bullet Journal Handlettering, inkoust na vodní bázi

#ad
DealKits #ad - Pachově neutrální inkoust na vodní bázi nejedovatý inkoust bez kyselin a štětcových tužek na vodní bázi je vhodný i pro děti; tužky na obou stranách jsou vždy praktické a při malování žádný problém s rozmazáním nebo prosvítáním.

Psaní dobře na různé povrchy lze psát nejen na bílý papír, ale také na průhledný papír, plátno, kůži, dřevo, plast. Hroty nových kolíků s dvojitou hlavou jsou stabilnější. Světlostálé a omyvatelné z většiny textilií. Jako tužky pro začátečníky se nejlépe hodí sada dvojitých fixů se výborně hodí pro ruční psaní, psaní a barvení. Tětec je určen pro plošné malování a Fineliner pro jemné linie.

Vylepšená verze špiček 24 zářivých barev vždy se dvěma hroty. Ka čar: 0, kreslení, malování, ilustraci, 4 mm a 1-2 mm. Pro všechny, kteří rádi pestrou. Intenzivní barva pro výrazné linie a krycí plochy ať už silné linie nebo krycí plochy: brilantnost a barevná síla vykouzlí bez námahy obrázky a nápady na papíře.
ZnačkaDealKits #ad
VýrobceDealKits #ad
Číslo dílu1
ModelkaG314

9. edding

#ad

130 x 185 x 205 mm, 10 dílů, Edding 4 – 51150 Brush Pen Karton displej E 1340

#ad
edding #ad - Hloubka: 205 mm. Označení výrobku: Brushpen displej 51150 Výška: 185 mm. Označení výrobku – typu: E 340 Barva: barevné kombinace.
Značkaedding #ad
Výrobceedding #ad
Hmotnost1.76
Číslo dílu4-51150
Modelka4-51150

10. Ohuhu

#ad

Sada štětcových tužek s dvojitým hrotem pro deník, kaligrafii pro dospělé, Ohuhu Sada 60 fixů na akvarelové pastelky, ruční písmo, tužky na bázi vody

#ad
Ohuhu #ad - Tětec a jemný, dvojitá kreativita: ohuhu fixy jsou nezbytností pro vaše příští mistrovské dílo. Nerozpívající inkoust, perfektní pro knihy s barvami & journal: skutečnou výhodou akvarelových pastelek ohuhu je, aby absorboval inkoust. Upozornění: protože k míchání barev potřebujete vodu, že navlhčíte oblast nejprve tužkou Aqua-Brus není součástí dodávky a poté vybarvíte oblast barvami, abyste zabránili vykrvácení.

Nekrvácí za hranici ani nezničí další strany. Co obdržíte: každé balení ohuhu brush pen obsahuje 3 náhradní štětcové pera, valentýnu, sada ohuhu dual brush pen je perfektním dárkem k narozeninám, Vánocům, 2 jemné hroty a předtištěnou kartu s barevným vzorem pro vaše pohodlí. Použijte jednoduše fixy ohuhu na vodní bázi, že si nemusíte dělat starosti s vykrvácením nebo že je váš papír příliš tenký, abyste vytvořili svou omalovánku a vytvořili své deníky a plánovače.

0, zatímco 1-2 mm měkká špička štětce protéká velkoplošnými uměleckými projekty pro stínování, 4 mm jemná špička klouže s plynulou přesností skrz detaily pro komplikované vybarvování, dvojitý hrot, vybarvování, psaní a čmárání, míchání a další.60 svítících, abyste mohli snáze najít své preferované barvy. Velkým plusem je také to, že inkoust našich štětcových per je netoxický a na vodní bázi, což je 100% bezpečné pro vás a vaši rodinu. Kromě toho s exkluzivním a jemným balíčkem, zpět do školy nebo jednoduše náhodným dárkem.
ZnačkaOhuhu #ad
VýrobceOhuhu #ad
Číslo díluY30-80400-14-SZTS
ModelkaY30-80400-14-SZTS
ZárukaPoužívejte akvarelový papír nebo smíšený papír, abyste zabránili vykrvácení.