Top 10 Click And Close – Sady dóz

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. HATTY HAYS

#ad

Odolná vůči teplotám, bez, zabezpečená proti vytečení, kvalitní ušlechtilá ocel se skleněnou poklicí, Hatty Hays® 3dílná sada zásobníků s víkem 1 x 800 ml / 1x 1 200 ml/ 1x 1 780 ml, vhodná do myčky

#ad
HATTY HAYS #ad - Naše obědové boxy hatty hays jsou vyrobeny z kvalitní ušlechtilé oceli a víka z borosilikátového skla. Naše úložné nádoby jsou certifikovány a zaručeně neobsahují BPA.

Velký plnicí otvor umožňuje snadné plnění a vyjmutí ze zásobních nádob. Kvalitní balení nabízí atraktivní design a perfektně se hodí jako nápad na dárek. Zásobní nádoby jsou odolné vůči teplotám od – 20 °c do + 220 °C a lze je používat v mikrovlnné troubě, troubě bez víka i v lednici. Obědové boxy se perfektně hodí pro přípravu jídla a jsou skvělým společníkem do kanceláře. Naše úložné nádoby na potraviny mají extra silný uzávěr a zajišťují bezpečnou přepravu. Kontejnery z oceli a víčka lze libovolně často mýt ručně nebo v myčce. Kontejnery na potraviny se dodávají v krásném a nerozbitném obalu.
ZnačkaHATTY HAYS #ad
VýrobceMY Products GbR #ad
Hmotnost3.77
Modelka"Hatty Box" Edelstahl

2. Emsa

#ad

Emsa 508539 Clip & Close | Obdélníková dóza na uchovávání potravin | s víkem | 0,8 litru | průhledná/modrá

#ad
Emsa #ad - Klip & close dózy na uchovávání potravin z plastu: pro bezproblémové uchovávání čerstvých potravin, zmrazování, skladování, ohřívání a přepravu pokrmů.

100% hygienická: inovativní technologie víka neposkytuje žádnou šanci bakteriím a bakteriím. 100% nezávadné: bez bpa, certifikováno podle normy Baby Care a vyrobeno v Německu. 100% vhodné do mikrovlnné trouby: pro krátké zahřátí v mikrovlnné troubě, víko prosím pouze otevřete, nepřichytávejte pevně. 100% lze mýt v myčce: jednoduché a pohodlné čištění v mikrovlnné troubě. 100% těsné díky speciálnímu těsnění emsa pro čerstvost: perfektní uchování čerstvosti, bezpečná pro přepravu a optimální ochrana před zápachem. 100% vhodné do mrazáku: tak lze potraviny a zbytky jídel jednoduše zmrazit.
ZnačkaEmsa #ad
VýrobceEMSA #ad
Výška2.32
Délka7.76
Hmotnost0.4
Šířka5.35
Číslo dílu508539
Modelka508539

3. Emsa

#ad

Emsa 508541 CLIP & CLOSE dóza na uchovávání čerstvosti | obdélníková | s víkem | 1,1 litru | průhledná/modrá | 100% těsná

#ad
Emsa #ad - 100% hygienická: inovativní technologie víka neposkytuje žádnou šanci bakteriím a bakteriím. 100% těsné díky speciálnímu těsnění emsa pro čerstvost: perfektní uchování čerstvosti, bezpečná pro přepravu a optimální ochrana před zápachem.

100% vhodné do mikrovlnné trouby: pro krátké zahřátí v mikrovlnné troubě, víko prosím pouze otevřete, nepřichytávejte pevně. 100% vhodné do mrazáku: tak lze potraviny a zbytky jídel jednoduše zmrazit. Klip & close dózy na uchovávání potravin z plastu: pro bezproblémové uchovávání čerstvých potravin, skladování, zmrazování, ohřívání a přepravu pokrmů.100% lze mýt v myčce: jednoduché a pohodlné čištění v mikrovlnné troubě. 100% nezávadné: bez bpa, certifikováno podle normy Baby Care a vyrobeno v Německu.
ZnačkaEmsa #ad
VýrobceEmsa #ad
Výška4.33
Délka6.42
Hmotnost0.4
Šířka4.45
Číslo dílu508541
Modelka508541

4. LocknLock

#ad

3× 800 ml, bez BPA – zabezpečené proti vytečení – obdélníkové, Dózy na uchovávání potravin Lock & Lock v sadě 3 ks – stohovatelné dózy na zásoby z vysoce kvalitního průhledného plastu

#ad
LocknLock #ad - Elegantní nádoby na potraviny do kuchyně od lock & Lock stylově udržují pokrmy v ledničce čerstvé a jsou ideální i na cesty. Ideální také jako krabička na oběd na cesty: ať už na oběd v kanceláři nebo na snídani ve škole – nádoby odolné proti vytečení lze výborně přepravovat – dokonce i s tekutinami.

Snadno udržovatelný a praktický pomocník v každodenním životě – zde ve výhodné 4dílné sadě: Zásobní nádoby z ekologického polypropylenu jsou bez BPA a vhodné do myčky. Modernizace do kuchyně: dóza pro uchovávání čerstvosti do chladničky a mrazničky – atraktivní, kvalitní, do sebe stohovatelná a s 30letou zárukou pro dlouhou životnost. Uchovávejte potraviny, mražte nebo ohřívejte: 100% vzduchotěsné a vodotěsné, je vhodné do mikrovlnné trouby do 130 °C a do -20 °C vhodné do mrazniček.
ZnačkaLocknLock #ad
VýrobceLOCK & LOCK #ad
Výška5.91
Délka5.12
Hmotnost1.06
Šířka7.87
Číslo díluHPL816S3A
ModelkaHPL816S3A

5. Fenger

#ad

Mikrovlnné trouby a mrazničky – zabezpečené proti vytečení, 18 dílů 9 nádob, 9 průhledných víček, vhodné do myčky nádobí, bez BPA, Sada skleněných nádob na potraviny pro uchovávání potravin

#ad
Fenger #ad - Opakovaně použitelné – pomáhá vyhnout se jednorázovému plastu. Víko s uzávěrem "snaplock" a těsnění ze silikonu chrání bakterie před jídlem. Pro přípravu a kontrolu porcí – zůstaňte zdraví a ušetřete drahocenný čas díky předvaření a zmrazování vlastnoručně uvařených potravin. Opticky esteticky nesrovnatelný – jedinečný zamykací mechanismus se 4 závěsy zabraňuje průniku vzduchu nebo vody.

Vysoce kvalitní borosilikátové sklo – nádoby na potraviny fenger jsou vyrobeny z kvalitního borosilikátového skla, které je čiré, neporézní a odolné proti skvrnám a zápachu. Prostorově úsporné a praktické – sada skleněných dóz je k dispozici v 9 různých velikostech vhodných pro domácnost, obdélníkové i čtvercové – tak vždy najdete tu správnou misku pro uložení a servírování. Vydrží v troubě bez víka až do 560 stupňů, cítíte se dobře až do mínus 40 stupňů s víkem v mrazáku a v mikrovlnné troubě lze víko jednoduše nasadit nebo otevřít volitelný parní ventil.

Uchovávejte jídlo v lednici nebo mrazáku a vychutnejte si ho druhý den zcela jednoduše z mikrovlnné trouby. Stohovatelné, malé dózy na uchovávání čerstvých potravin lze skladovat ve velkých dózách pro uchovávání potravin. Pro zachování dlouhé životnosti odstraňte víko, než nádobu umístíte do trouby, mikrovlnné trouby a myčky. Vhodné pro mikrovlnné trouby + pečicí trouba + mrazicí skříň – skleněné dózy fenger jsou všestranné.
ZnačkaFenger #ad
VýrobceFenger #ad
Hmotnost11.75
ModelkaJCK178-18PC

6. KICHLY

#ad

KICHLY 24dílné dózy na potraviny ze skla 12 nádob a 12 víček – transparentní prvotřídní skleněná nádoba s víkem – vzduchotěsná, bez BPA, odolná proti vytečení

#ad
KICHLY #ad - Prémiové dózy na uchovávání čerstvosti s víkem – skleněné nádoby lze bezpečně používat bez víka v mikrovlnné troubě a v troubě až 450 °C a jsou také odolné proti mražení. Nádoby jsou k dostání v různých velikostech 320 ml, 800 ml a 1040 ml – vždy 3 kusy. Skleněné nádobí z mikrovlnné trouby – víčka se snadno otevírají a zavírají.

Obsah nádoby je snadno vidět, aniž by bylo nutné otevírat víčka, čímž se zachová čerstvost a chuť potravin po dlouhou dobu. Nádoby jsou vzduchotěsné, které vytváří silné utěsnění, které jsou opatřeny gumovým těsněním, vodotěsné a zabezpečené proti vytečení a udržují potraviny tak čerstvé jako dříve. Sklenice meal prep – skleněné úložné nádoby lze pro bezproblémové čištění mýt v myčce. A mají čtvercový tvar. Jsou opatřeny čtyřmi uzávěry, aby se zabránilo vlhkosti.

Prémiové borosilikátové sklo a plast bez bpa – nádoby na potraviny ze skla jsou pečlivě navrženy a vyrobeny z vysoce odolného borosilikátového skla společně s průhlednými plastovými víčky z polypropylenu PP. Multifunkční použití – zmrazení, ohřívání, pečení, 520 ml, skladování a servírování. NÁdrŽÍ nÁdrŽe – tato sada obsahuje 12 skleněných nádob a 12 průhledných plastových víček. Mohou být skladovány všude, protože jsou koncipovány tak, že je lze stohovat na sebe.
ZnačkaKICHLY #ad
VýrobceKICHLY #ad
Výška7.95
Délka13.35
Hmotnost13.23
Šířka9.33
Číslo díluEU0248
ModelkaPack de 24

7. Emsa

#ad

Sada 3 krabic, transparentní / modrá 1 litr, plast, Emsa 508558 Food Clip & Close

#ad
Emsa #ad - 100% nezávadné: bez bpa, certifikováno podle normy Baby Care a vyrobeno v Německu. 100% těsné díky speciálnímu těsnění emsa pro čerstvost: perfektní uchování čerstvosti, bezpečná pro přepravu a optimální ochrana před zápachem.

100% vhodné do mrazáku: tak lze potraviny a zbytky jídel jednoduše zmrazit. 100% vhodné do myčky: snadné a pohodlné čištění v mikrovlnné troubě. Clip & close dózy na uchovávání čerstvých potravin made in germany: pro bezproblémové uchovávání čerstvých potravin, zmrazování, skladování, ohřívání a přepravu pokrmů.1100% vhodné do mikrovlnné trouby: pro krátké zahřátí v mikrovlnné troubě, víko prosím pouze otevřete, nepřichytávejte pevně. 100% hygienická: inovativní technologie víka neposkytuje žádnou šanci bakteriím a bakteriím.
ZnačkaEmsa #ad
VýrobceEmsa (FO) #ad
Výška4.7
Délka7.4
Hmotnost1.35
Šířka2.3
Číslo dílu508558
Modelka508558

8. Vtopmart

#ad

Sada 24 kusů, cukr aj., mouku, s 24 etiketami na obiloviny, Vtopmart sada zásobních dóz, dóza na müsli a dózy na uchovávání čerstvých potravin, plastové dózy, vzduchotěsné

#ad
Vtopmart #ad - Multifunkční zásobní nádoby do spíže: krabičky na müsli se ideálně hodí nejen k ukládání snídaňových cereálií, kávy, rýže, zdravých přírodních potravin, mouky, luštěnin, snacků, ale také různých druhů pečiva, makaronů, ovsa, suchých potravin a dokonce i krmiv pro zvířata nebo všeho ostatního, špaget, sýrů, cukru, kukuřičných vloček, ořechů, těstovin, co potřebujete uchovávat.

S 24 opakovaně použitelnými tabulkovými etiketami a 1 bílým značkovačem lze vyhovět veškerým potřebám skladování v kuchyni a ve spíži. Etří místo: stohovatelné zásobní nádoby na potraviny byly profesionálně navrženy a zdokonaleny pro minimalizaci místa. Udržujte potraviny suché a čerstvé: víka uzavíratelná ze 4 stran krabičky na müsli se silikonovým těsněním zajišťují, aby dovnitř nepronikl vzduch ani voda. Na první pohled rychle poznáte, co se v ní nacházíte. Kuchyňské úložná nádoby, 12 malých dóz 1, 6 mini dóz 0, 6 středních dóz 2 litry, 24dílná sada: 24 kusů vzduchotěsných zásobních dóz na potraviny vtopmart, 4 litru, 8 litru.

Bez problémů se vejdou do ledničky, mrazničky nebo skříně. Materiály bezpečné pro potraviny: nádoba na obiloviny je dostatečně robustní a má dlouhou životnost pro trvalé používání. Pomocí nich lze zorganizovat kuchyň a vytvořit místo ve spíži, takže v kuchyni a ve spíži zůstane zachován pořádek. Tak zůstane vaše müsli naprosto čerstvé a suché a jeho konzistence bude křupavá a lahodná, aniž byste si museli dělat starosti, že obilovina změkne a dojde k ovlivnění chuti.
ZnačkaVtopmart #ad
VýrobceVtopmart #ad
Výška8.15
Délka3.31
Hmotnost8.22
Šířka3.11
Číslo díluSVM02034
ModelkaEU-SVM02034

9. Joseph Joseph

#ad

BPA frei- Salbei Grün, Joseph Joseph Nest Lock, 5 Stück Kunststoff Küche Lebensmittel Lagerung aufbewahrungsbox mit Deckel, platzsparend, luftdicht, auslaufsicher

#ad
Joseph Joseph #ad - Luftdichte, auslaufsichere und zusammensteckbare Deckel. Platzsparendes, ineinander stapelbares Design. Leicht auffindbare, zusammensteckbare Deckel und farbkodierte Behälter. Für gefrierschrank, kühlschrank, Mikrowelle und Spülmaschine nur im oberen Spülkorb geeignet.
ZnačkaJoseph Joseph #ad
VýrobceJoseph Joseph #ad
Výška10
Délka8
Hmotnost2
Šířka7
Číslo dílu81127
Modelka81127

10. GENICOOK

#ad

GENICOOK Sklenice na zásoby/zásobník ze skla s víkem/zásobními dózami/skleněná miska/zásobní nádoba/nádoba/nádoba na potraviny 9 kusů

#ad
GENICOOK #ad - Malé dózy na uchovávání čerstvých potravin lze skladovat ve velkých dózách pro uchovávání potravin. Skleněná nádoba z vysoce pevného borosilikátového skla a víko z potravinářského polypropylenu.

100% těsné – tyto extrémně praktické nádoby jsou absolutně odolné proti vytečení a vzduchotěsné. Praktické – vhodné do myčky, mikrovlnné trouby, trouby a mrazničky, odolné vůči teplotám od -40 °c do +561 °c bez víka.44 různé velikosti: obdélníková skleněná nádoba 2 x 1050 ml a 2 x 640 ml + čtvercová skleněná nádoba 2 x 800 ml & 3 x 320 ml. Ideální pro dětskou výživu. Jako dózy na chléb, lfgb, dgccrf, dózy na potraviny nebo svačinové boxy. Prostorově úsporné – stohovatelné. Bez škodlivých látek – testováno fda, sgs.
ZnačkaGENICOOK #ad
VýrobceGENICOOK #ad
Výška9.06
Délka15.75
Hmotnost9.3
Šířka6.89
Číslo dílu1804-1
Modelka1804-1
ZárukaZáruka spokojenosti: 1letá záruka na bezplatnou výměnu.