Top 10 Cellophantüten Klein – Dárkové tašky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Elidepe

#ad

Vánoční dárkové sáčky s mašlí na sušenky, sáčky k naplnění, 100 kusů sáčků na sušenky, sladkosti, celofánové sáčky, vánoční sáčky k naplnění, čokoládu, Elidepe Sáčky na cukroví, Vánoce

#ad
Elidepe #ad - Překvapení: tyto jedinečně navržené vánoční sáčky se sladkostmi vám pomohou při aranžování a přípravě vaší vánoční oslavy. Můžete v nich uchovávat vánoční čokoládu, pražené mandle, bonbóny, sušenky a jiné pečivo, ale také se výborně hodí jako dárek a odměna. Perfektní design: vánoční celofánové dárkové sáčky jsou k dostání v 5 různých vzorech, mezi nimi vzory s vánočními prvky, vánoční stromky, perníkovci, Ježíšci, sněhuláci, jako jsou sněhové vločky, hvězdy a další.

Spolehlivý materiál: sáčky na bonbony elidepe jsou vyrobeny z kvalitního plastu, proto jsou pachově neutrální, trvanlivé a nerozbitné. Své ručně vyráběné vánoční sladkosti, čokoládu a vánoční dárky můžete zabalit do sáčků, sušenky, uvázat je mašličkami a darovat je svým dětem, příbuzným, přátelům a všem svým blízkým!. Sáčky na sušenky vánoce: nové a vylepšené sáčky na sušenky vánoční sada od elidepe se dodává se 2 rolemi pásky.

Vánoční sáčky k naplnění: vánoční celofánové tašky se hodí pro vánoční dárky a každodenní skladování potravin, vánoční sáčky na sladkosti, prázdniny, lze je použít jako vánoční sáčky na cukroví, dárkové sáčky na Vánoce, tašky na vánoční večírky a tak dále. Vaše pečlivá příprava v každém případě zanechá na člověka hluboký dojem. Velikost každého sáčku na sladkosti je asi: 27 cm * 13 cm. Můžete ukládat malé předměty a zpříjemnit si každodenní život. Vypadají tak sladce a perfektně se hodí pro vánoční oslavu.
ZnačkaElidepe #ad
VýrobceElidepe #ad
Číslo dílu612789267811

2. BROMMAT

#ad

Dárek pro děti k narozeninám, průhledných sáčků na sladkosti, 100 celofánových sáčků čirých, 15 x 25 cm se 100 kovovými vázacími pásky na sladkosti

#ad
BROMMAT #ad - Průhledné celofánové sáčky jsou ideální pro akce jako svatby, večírky a obřady. Bezpečnostní materiál: transparentní a odolný plastový materiál polypropylen, netoxický, ekologický a bezpečný.

Bezpečné balení dárků, bonbónů, chleba, pralinek, narozeniny, malých dárků atd. Transparentní celofánové sáčky: velmi praktické. Třpyt nechá vyniknout vašim dárkům. 100% záruka: vaše spokojenost je to nejdůležitější, pokud máte dotazy k našim výrobkům. Iré sáčky na bonbóny: tyto celofánové sáčky mají velmi jasnou barvu, vypadají jasně a velmi čistě. Vždy tu budeme, můžete nás kontaktovat, abychom zlepšili naši kvalitu a služby.

Použijte tyto průhledné sáčky na dno pro uchovávání potravin, chuťově neutrální, abyste je udrželi čisté a čerstvé. Celofánové sáčky balení: 100 průhledných plastových sáčků 15 x 25 cm se dodává se 100 uzavíratelnými šňůrkami, které udržují čerstvé a pohodlně se skladují a znovu používají.
ZnačkaBROMMAT #ad
Výška5.91
Délka9.84
Hmotnost0.44
Šířka0.01
Číslo díluW-r-74

3. Heku

#ad

HEKU Balení 100 průhledných sáčků se zlatými hvězdami 235 x 140 x 55 mm I stabilní křížové dno I odolný polypropylenový materiál I ideální na Vánoce a domácí cukroví

#ad
Heku #ad - Sáčky jsou odolné proti roztržení a jsou dostatečně robustní, aby mohly nosit i těžší předměty. Design se zlatými hvězdami: průhledné sáčky na vánoce jsou oboustranně potištěny zlatými hvězdami, což je činí obzvláště atraktivními a slavnostními.

Velké množství: s 100 kusy v balení je toto množství ideální pro větší akce nebo jednoduše k uložení pro budoucí příležitosti. Stabilní křížová podložka: naše sáčky mají stabilní křížové dno, které zajišťuje lepší držení. Jsou praktické a všestranné. Dostatek místa: s rozměry 235 × 140 × 55 mm nabízejí sáčky dostatek místa pro celou řadu dárků nebo dobrot.

Jsou ideální pro vánoční čas a jako dárek vlastnoručně upečených cukroví. Polypropylový materiál: tyto sáčky na vánoce jsou vyrobeny z polypropylenu PP, který je známý svou odolností a odolností proti praskání, materiálu, vlhkosti a chemickým vlivům.
ZnačkaHeku #ad
VýrobceHEKU #ad
Výška1.97
Délka11.02
Šířka7.48
Číslo dílu22-30544
Modelka22-30544

4. COLOFALLA

#ad

COLOFALLA 100 kusů vánočních celofánových sáčků, průhledné na sladkosti, malé, Vánoce, plastové sáčky, sáčky na sušenky, samolepicí, bonbóny A, celofánové sáčky

#ad
COLOFALLA #ad - Na pozadí jsou ozdobeny sněžnou krajinou a parohy. Rozsah dodávky: 100 ks vánočních malých celofánových sáčků. Příležitosti: vhodné jako vánoční dekorace a balení pro naplnění sladkostí, ořechů, čokolády, popcornu, sušenek, malých dárků. Materiál: umělá hmota. Velikost: cca 11 x 13 cm. Perfektní pro vánoční atmosféru. Klasické vánoční prvky: jako pozadí vybíráme červenou barvu.
ZnačkaCOLOFALLA #ad
Číslo dílu05C96E77

5. Fousenuk

#ad

Dezertů a dárků, k narozeninám, pestré sáčky z kraftového papíru, svatbě,, papírové sáčky na sladkosti s uchy, narozeninové sáčky k zabalení, Fousenuk 40 kusů dárkových sáčků k dětským narozeninám

#ad
Fousenuk #ad - Velikost a barvy 40 sáčků na sladkosti má rozměry 16 × 22 × 8 cm. 8 barev: oranžová, světle modrá, červená, fialová, trávově zelená, žlutá, růžová, růžově červená. Exkluzivní dárkové sáčky dárkové sáčky na sladkosti jsou k dispozici v 8 barvách, 5 každé barvy, které jsou velmi pěkné a jsou tou nejlepší barevnou dekorací na party.

Vaši hosté a děti budou nadšeni barevnými dárky. Snadné použití dárkový sáček má ploché dno a lze jej postavit na okraj nebo složit, aby se šetřilo místo a pro rychlé zabalení. Hodí se na party, halloween, narozeniny, svatby, ořechů, Velikonoce a jiné oslavy. Dodává se s rukojetí pro usnadnění každodenního nošení a používání.

Vysoce kvalitní materiál dárkový sáček je vyroben z kvalitního kraftového papíru, který se snadno neroztrhne, lze opakovaně použít, ekologické, rukojeť má silnou nosnost, snadno se nerozbije, dno se snadno nerozbije, má dlouhou životnost, bez zápachu a biologicky odbouratelné. Velmi rozšířené barevné papírové sáčky jsou ideální pro ukládání koláčů, Vánoce, sušenek, pralinek, sladkostí, popcornu, malých hraček atd.
ZnačkaFousenuk #ad

6. Qunkun

#ad

Hnědé sáčky z kraftového papíru, papírové dárkové sáčky, dárkové balení na Vánoce, 30 kusů sáčků z kraftového papíru, narozeninové, kraftový papírový sáček, svatbu, naplnění, Papírové sáčky s uchem

#ad
Qunkun #ad - Velikost: naše dárkové sáčky s úchyty jsou k dostání ve dvou velikostech: 15 x 18 x 21 cm 30 kusů. Zkroucená rukojeť a skládací design: měkká rukojeť je spojena lepidlem na papír s uchem, aby splnila plně biologicky odbouratelné a recyklovatelné vlastnosti dárkového sáčku, a lze ji pohodlně držet v ruce.

Můžete například malovat na papírové sáčky, vkládat obrázky, vázat vizitky, označovat loga nebo zabalit kytice, dárky atd. Můžete si vybrat barvu a velikost, které se vám líbí podle svých potřeb. Můžete je podle potřeby ozdobit. Vysoce kvalitní materiály: hnědé papírové sáčky ze 100% čistého kraftového papíru, podle evropských standardů kvality, bez zvláštního zápachu a ochrany životního prostředí. Ideální pro diy design: tyto papírové sáčky nejsou zdobené.

Hnědé papírové sáčky lze složit a vložit do obalu, což se velmi pohodlně nosí. Halloween, sáčky na bonbóny, kraftový papír a rozlučky se svobodou, přepravní tašky, nákupní tašky, komerční zásobování atd. Iroké spektrum použití: papírové sáčky na party lze použít jako dárkové sáčky, závěrečné oslavy, vhodné pro dětské narozeninové oslavy, nakupování, svatební oslavy, party dárky, Nový rok, vánoce, Díkůvzdání.
ZnačkaQunkun #ad

7. HOWAF

#ad

Velikonoční sladkosti, HOWAF 100 ks velikonočních sáčků na párty, sladké sáčky, Velikonoce, velikonoční vajíčko, velikonoční sušenky, sáčky pro děti, zajíc mrkev, sáčky na sušenky, dárky pro hosty, dárkové sáčky, velikonoční celofánové sáčky

#ad
HOWAF #ad - Další velikonoční vykrajovátko, potřeby na hraní, velikonoční umění a potřeby pro kutily, velikonoční šablona na nálepky, velikonoční koš razítko, velikonoční hledání velikonočních vajíček, najdete ve výloze od HOWAF. Velikonoční sáčky na párty velikonoční sáčky na bonbóny jsou zcela bezpečné pro potraviny a sterilní, chuťově neutrální a netoxické, kompatibilní s plastem, velikonoční sáčky bezpečné pro děti.

En, 1 palce, zajíček, 50 ks velikonoční vajíčka květiny celofánové sáčky, 50 kusů šťastných velikonočních vajíček pták celofánové sáčky a 200 kusů zlatých Twist kravaty 3, 94 palců. Nakupujte s důvěrouv případě problémů s těmito velikonočními celofánovými sáčky nám jednoduše zašlete e-mail s cílem získat pomoc. Krásné velikonoční celofánové sáčky 5 stylových velikonočních sáčků na sladkosti 10, 200 kusů sladkých velikonočních sáčků celkem: 50 kusů hvězd, veselé velikonoční vajíčka, 50 kusů veselých velikonočních vajíček, 6 × 5, mrkev, celofánové sáčky, celofánové pytlíky. Dostatek velikonočních sáčků pro uspokojení vaší sladké potřeby cukrovinek.

Veselé Velikonoce! Vyměníme nebo vám vrátíme peníze podle potřeby. Velmi rozšířené velikonoční celofánové kornouty ideální velikonoční sáčky na potraviny, velikonoční sáčky s bonbóny, velikonoční party plnicí sáčky nebo sáčky na narozeninové oslavy, velikonoční vajíčka, velikonoční dárkové sáčky, velikonoční sáčky na cukrovinky, sáčky na svačinku, koláčky, velikonoční sáčky na sladkosti, velikonoční dárkové balení. Snadné použití pestré velikonoční sáčky jsou lehké, snadno se s nimi manipulují, sladké velikosti se snadno nosí a skladují, otočné pásky jsou k uzavření velikonočních kornoutů, zasuňte je do svých sáčků a použijte tyto průhledné kuželové sáčky k uchovávání potravin a čistých a čerstvých.
ZnačkaHOWAF #ad
VýrobceHOWAF #ad
Číslo díluHW04333A-uk

8. Bluelves

#ad

Dárky, celofánové sáčky, sáčky na sladkosti, sáčky na sušenky, vánoční sáčky na sušenky, Vánoční celofánové sáčky, 50 kusů sáčků na sušenky

#ad
Bluelves #ad - Iroké spektrum použití: transparentní sáčky na sušenky vhodné k balení pralinek, vánoční ozdoby, malých dárků, sladkostí, kapiček želé atd. Snadné utěsnění: vánoční celofánové sáčky se dodávají s pečetí, aby svačiny zůstaly čerstvé a aby se zabránilo vypadnutí.

Velký výběr vzorů nálepek propůjčuje vánocům sváteční a živou atmosféru. Ideální pro vánoční dárkové sáčky, výměnu dárků atd. A sáčky na vánoční sladkosti jsou vyrobeny z jedinečných prvků Ježíška. Jedná se o ideální velikost pro muffiny, sladkosti atd. Jedinečný design: malé průhledné vánoční sáčky. Správná velikost: průhledné vánoční sáčky jsou 23 cm × 8, cukroví, ořechy, 5 cm. Dlouhá životnost a netoxické: vánoční sáčky průhledné jsou vyrobeny z odolného OPP, jsou lehké a nelze je snadno roztrhnout.
ZnačkaBluelves #ad
Výška0.39
Délka9.06
Hmotnost0.4
Šířka3.35
Číslo dílu2su1102-2524
Modelka2su1102-2524

9. AUERVO

#ad

Kekse, 100 STÜCKE durchsichtige Zellophanbeutel 6 "X 10" AUERVO Wiederverschließbare süße Party-Geschenktüten OPP-Plastiktüte mit 100 STÜCKE Mischungsfarben Ziehschleifen für Süßigkeiten, Pralinen

#ad
AUERVO #ad - Packungsinhalt: kommt mit 100 stück durchsichtigen Beuteln und 100 Stück verschiedenen farbigen Zugbögen 10 Farben, genug für Sie. Am besten für Geschenkverpackungsdekorationen. Breites anwendungsspektrum: diese kristallklaren zellophanbeutel sind perfekt für geschenke und besondere Geschenke, Preisen, Nüssen, Cake Pops, Lutscher, Schokolade, Partyartikeln, Snacks, Leckereien, geeignet zum Aufbewahren von Brot, Geleebohnen und andere Artikel, Keksen, Perlen, Beeren, Trockenfrüchten, die Sie frisch halten möchten.

Lebensmittelecht: 100% neues orientiertes Polypropylen OPP, klar als PP-Plastiktüten, ungiftig, geruchlos, umweltfreundlich, kann Lebensmittel gut schützen.1

100 stück bunte zugbögen: 10 farben rot, lila, dunkelblau, orange, pink, grün, finden sie die 2 dünnen Bänder bei das Ende und ziehen Sie nach vorne, blau und rosa, 100 Stück insgesamt; Einfach zu bedienen, gelb, dunkelgrün 10 stück jede farbe, eine schöne Schmetterlingsschleife. Zellophanbeutelgröße: die zellophanbeutelgröße lw beträgt ca. 15, 5 mil dicke, 5 x 25 cm / 6 x 10 zoll ohne klappe, 2, normale Größe für Ihre Bedürfnisse.
ZnačkaAUERVO #ad
VýrobceAUERVO #ad
Číslo díluAU-Party-100-NEW
ModelkaAU-Party-100-NEW

10. Cholemy

#ad

Cholemy Zellophan-Geschenktüten für Ostern, Osterhasen-Eier, groß, Ostern, Jumbo-Urlaubs-Plastiktüten mit 100 Bindebändern für Geschenke, Geschenkpapiertüten, 50 x 70 cm, 30, Basteln, Partygeschenke

#ad
Cholemy #ad - Verwenden sie diese riesigen schrumpfbeutel zum verpacken von Geschenken, Tabletts, Obst, Tellern oder DIY Ihre Kunst und Handwerk, fügen Sie Ihren Geschenken einen zarten und eleganten Sinn hinzu und verbreiten Sie Osterfeiertagsatmosphäre. Sowohl kinder als auch Erwachsene werden sie lieben. Große größe: diese oster-plastikkorbtüten messen ca.

Hochwertige osterkorb-tüten: paket enthält 30 große oster-geschenkkorbtüten und 100 stück Bindebänder. Diese zellophantüten mit osterhasen sind ideal, um Nässe und Schmutz fernzuhalten, um Ihre Lebensmittel und Leckereien frisch und sauber zu halten. Vielfältige einsatzmöglichkeiten: diese oster-geschenktüten für körbe sind ideal für mittelgroße bis große Geschenkkörbe. Ausreichende mengen und reichhaltige Ostermotive können Ihre Festivalbedürfnisse und täglichen Bedürfnisse erfüllen. Exquisites oster-design: diese durchsichtigen ostertüten sind mit klassischen Oster-Themenelementen wie niedlichen Osterhasen, Küken, Osterkorb, Ostereiern, Karotten gestaltet.5

50 x 70 cm. Diese oster-zellophantüten haben 3 verschiedene Muster, jeweils mit 10 Oster-Cellophantüten. Im gegensatz zu den kleinen größen auf dem markt können diese jumbo-oster-geschenktüten nicht nur Geschenkkörbe, Geschenkboxen, Kunst und Handwerk verpacken, große Puppen, Schokolade, Wein, sondern auch Leckereien, Kekse, Blumenarrangements, Süßigkeiten, Kuchen und andere Snacks aufbewahren. Frische und zarte Farbkombination wird die Osterparty-Atmosphäre weiter verbessern.
ZnačkaCholemy #ad
VýrobceCholemy #ad
Číslo díluQIN-Cholemy-1985
ModelkaQIN-Cholemy-1985