Top 10 Capital Sports Rudergerät – Veslovací trenažéry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Concept2

#ad

Concept2, veslovací trenažer Indoor Rower, černá

#ad
Concept2 #ad - Suv mezi veslovacími trenažéry:díky výšce je nasedání a sesednutí snadné. Trénink celého těla šetrný ke kloubům pro doma, od světového lídra v oblasti veslařského sportu. Přesné zobrazení výkonu díky monitoru PM5.
ZnačkaConcept2 #ad
VýrobceConcept2 #ad
Výška14
Délka96
Hmotnost57.32
Šířka24
Číslo dílu2712
Modelka2712
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. Neezee

#ad

Neezee Veslovací trenažér, veslovací stroj, šedá černá, veslovací trenažér na doma s hliníkovou kolejnicí, veslovací trenažér, vodním odporem a LCD displejem, voda se stojanem

#ad
Neezee #ad - Tento veslovací stroj s ocelovým rámem, aby zdokonalil design, perfektní pro domácí fitness. Dlouhodobý zákaznický servis: slibujeme, že poskytneme celoživotní zákaznický servis pro veslovací trenažér Neezee. Při každém veslovacím pohybu trénuje více než 85 % svalových skupin celého těla – včetně zad, nohou, břišních a hýžďových svalů.

Vysoce kvalitní materiály v oblasti letectví zlepšují odolnost nádrže na vodu proti nárazu, opotřebení a korozi. Všechny zprávy zodpovíme do 24 hodin. Robustní a s dlouhou životností: vnitřní veslovací trenažér je prakticky bezúdržbový a díky ocelovému rámu je extrémně robustní a s dlouhou životností a maximální zatížitelnost je 150 kg. Bezdrátové připojení bluetooth: naše veslovací trenažéry neezee lze propojit s aplikací kinomap, která probudí váš domácí trénink s aplikací Kinomap k životu. Kromě toho jsou chráněny kolenní a hlezenní klouby a efektivně se budují svaly, paží, čímž se nejen spaluje tuk, koordinace a výbušná síla, ale také lépe tvaruje tělo.

Jednoduchá montáž: veslovací trenažér je dodáván z 80 % předinstalovaný a může ho jedna osoba postavit pouze během 15 minut. Veslovací trenažér doma: neezee se specializuje na vývoj a design velkých fitness přístrojů, silný a trvanlivý, hladký a pohodlný, spolupracuje s řadou fitness studií a byl testován stovkou profesionálních fitness trenérů a 2000 fitness nadšenců, vlastnosti a funkce. Umění vody usnadňuje trénink, což nezpůsobuje žádné nepříjemné zvuky motoru nebo řetězu.
ZnačkaNeezee #ad
VýrobceNeezee #ad
Výška34.25
Délka71.65
Hmotnost66.14
Šířka17.72
Číslo díluTG001B
Záruka3 roky

3. Neezee

#ad

Voda s kolejnicí z ušlechtilé oceli, veslovací trenažér, veslovací trenažér, veslovací trenažér se stojanem, Neezee Veslovací trenažér na doma, vodním odporem a LCD displejem

#ad
Neezee #ad - Ve srovnání s jinými tréninkovými zařízeními, stepper nebo jízdní kolo, budovat svaly a odbourávat stres. Lze jej propojit s inteligentními tréninkovými aplikacemi jako Kinomap a Fitshow, a držák přístroje vám umožní umístit telefon a IPAD a užívat si videa nebo hudbu během tréninku. Zákaznický servis slibujeme, že poskytneme celoživotní zákaznický servis pro veslovací trenažér.

Veslovací trenažér pro domácnostneezee se zaměřuje na vývoj a design velkých fitness přístrojů a byl testován 100 fitness trenéry a 2000 fitness nadšenci pro zlepšení designu, funkčnosti a funkcí. Data veslování v reálném časelcd konzole ukazuje čas, kalorie, vzdálenost a další údaje. Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte nějaké pochybnosti o tomto veslovacím trenažéru! Všechny zprávy zodpovíme do 24 hodin. Ergonomicky široké sedadlo je pohodlné a měkké, díky kolejničce z ušlechtilé oceli je velmi hladká a tichá, hladce klouže po kolejnicích. Trénink celého tělanáš veslovací trenažér kombinuje efektivní kardio a silový trénink, včetně zad, jako je běžecký pás, nohou, paží, jsou veslovací trenažéry mnohem efektivnější a mohou vám lépe pomoci spalovat tuk, může trénovat více než 85 % skupin svalů celého těla, břicha a hýždí.

Realistický veslovací zážitekveslovací trenažér je vybaven vodním odporem, aby simuloval skutečný veslovací zážitek pro veslování, a zvuk vody usnadňuje trénink, že se neobjeví žádné obtěžující zvuky motoru nebo řetězu, což zajišťuje, který byl vyvinut tak, stupeň odporu závisí na množství vody a rychlosti vašeho veslování, takže získáte realističtější a efektivnější zážitek z veslování. To vám pomůže sledovat stav vašeho těla během tréninku v několika aspektech. Montáž můžete dokončit asi za 15 minut.
ZnačkaNeezee #ad
VýrobceNeezee #ad
Výška34.25
Délka71.65
Hmotnost29.5
Šířka17.72
Číslo díluTG001B
Záruka3 roky

4. SportPlus

#ad

SportPlus Domácí veslovací trenažér s 8 stupni, do 150 kg, tichý a bezúdržbový magnetický brzdový systém, kompaktní displej

#ad
SportPlus #ad - Tekuté kolo vysoká setrvačnost cca 8 kg a bezúdržbový magnetický brzdový systém umožňují super plynulý a rovnoměrný tah vesla pro realistický tréninkový zážitek. Vyberte si mezi černým nebo bílým designem & začněte. Ve složeném stavu cca 121 × 48 × 144, ale stejně rychle se přestavě.

Komfortní a bezpečné sedadlo veslování s kuličkovým ložiskem hladce klouže po vysoce kvalitní hliníkové kolejnici, která je určena pro osoby s tělesnou výškou až 2 metry. Velkorysé podnožky jsou protiskluzové a vybavené bezpečnostními popruhy. Stačí se rozhlédnout v našem obchodě na Amazonu! Tak přístroj po tréninku zmizí z dohledu, které mohou dorazit v různých časech. Dodává se ve dvou balících, 5 cm lze přístroj zcela jednoduše odrolovat a uložit.

Prostorově úsporný a snadno uložený. Abyste měli ze svého přístroje dlouho radost, abychom zajistili dlouhou životnost vašeho přístroje. Připojte k přístroji prsní pěnu 5 kHz, abyste měli svůj tep vždy na očích. Efektivní cvičení tento nově vydaný veslovací trenažér vám umožňuje kdykoli efektivní trénink celého těla ve vlastních čtyřech stěnách. To pro vás – již 20 let vyrábí firma sportplus kvalitní sportovní vybavení s dlouhou životností.
ZnačkaSportPlus #ad
VýrobceSportPlus #ad
Výška21.26
Délka80.71
Hmotnost63.93
Šířka19.29
Číslo díluSP-MR-1300-B
ModelkaSP-MR-1300-B
Záruka2 roky

5. SportPlus

#ad

SportPlus | Vodní veslovací trenažér pro domácnost z přírodního masivního dřeva dub | dřevěný veslovací trenažér s tréninkovým počítačem kompatibilní s aplikací, vysoká kvalita a nadčasový design

#ad
SportPlus #ad - Každý veslovací vlak je tak realistický – jako na vodě. Snadné použití stačí krátká rukojeť a veslovací trenažér ze dřeva lze umístit do svislé polohy, která šetří místo. Příjemný zvuk vody vytváří autentickou a motivující atmosféru.

Chytrý a propojitelný chytrý tréninkový počítač poskytuje přehled všech relevantních tréninkových údajů a nabízí různé tréninkové režimy. Přepravní kolečka z gumy chrání podlahu a zjednodušují polohování. Bezpečný a servisní servis osoby s tělesnou hmotností max. Dodává se ve více balících. Vždy tu pro vás již 20 let vyrábí sportplus kvalitní sportovní vybavení s dlouhou životností. Nastavitelné podnožky navíc zvyšují komfort. Navíc má přístroj velmi dlouhou životnost a je k dispozici mnoho náhradních dílů.

Jednoduchá montáž pomocí našich videí k montáži. 180 kg a velikosti až 200 cm na něm můžete bezpečně trénovat. Design a kvalita náš vodní veslovací trenažér sp-wr-1800 je vyroben z kvalitního dubového dřeva a zaujme svým vynikajícím zpracováním. Efektivní trénink vysoce kvalitní komponenty zajišťují plynulý pocit veslování a umožňují efektivní trénink celého těla.
ZnačkaSportPlus #ad
Výrobcesportplus+ #ad
Výška30.71
Délka82.68
Hmotnost59.52
Šířka22.44
Číslo díluSP-WR-1800
ModelkaSP-WR-1800
Záruka2 roky

6. JOROTO

#ad

Veslovací trenažér, Bluetooth, LCD displej, JOROTO Veslovací trenažér pro domácnost se vzduchem a magnetickým odporem, max. velikost uživatele do 210 cm

#ad
JOROTO #ad - Hmotnostní kapacita: 160 kg. Budete mít nejen klidný a trvalý pocit klidu, když veslujete tvrději, ale také si užijete rostoucí intenzitu, který vzniká magnetickým odporem, která vzniká odporem větru. Joroto nabízí celoživotní zákaznickou podporu! V případě dotazů nebo problémů nás neváhejte kontaktovat.

Celoživotní zákaznická podporazískáte více než jen rowing machine. Velikost ve složeném stavu: 242 × 47 × 88 cm. Lcd displej veslovacího trenažéru pro domácnost zajišťuje přesnost času, kalorií, celkových úderů, otáček, vzdálenosti, které podporují protokol FTMS, času/500 m, tepu atd. Přenosná rukojeť a vestavěná přepravní kola zajišťují snadné a pohodlné uložení a pohyb. Podporuje mapu kinapoložte svůj mobilní telefon nebo ipad na držák tabletu veslovacího stroje a získejte pohlcující pohyb veslování přes bluetooth spojení se všemi aplikacemi, úderů, jako např.

10stupňově nastavitelný odpor použijte závodní rukojeť pro přizpůsobení odporu, jedinečný duální odporový systém se setrvačníkem, který nabízí silnější odpor než běžné veslovací trenažéry pro domácí použití. Tento jedinečný design vám nabízí přirozený, hladký a tichý trénink. Oxid hlinitý materiál odolný proti opotřebení účinně zabraňuje poškrábání. Ať už jste začátečník nebo profesionál, špičkový zážitek pro splnění vašich tréninkových požadavků v různých fázích, dostanete efektivní cvičení s různými stupni odporu.
ZnačkaJOROTO #ad
VýrobceJOROTO #ad
Výška22.83
Délka56.69
Hmotnost94.8
Šířka12.99
Číslo díluMR60
ModelkaMR60

7. SportPlus

#ad

Veslovací trenažér SportPlus, počítač vč. 5 kHz pulzního přijímače, skládací, až150 kg hmotnosti uživatele, SP-MR-008, bílá

#ad
SportPlus #ad - To pro vás již 20 let vyrábí sportplus kvalitní sportovní vybavení s dlouhou životností. Moderní technologie bezúdržbový a tichý magnetický brzdový systém a 8 stupňů odporu splní všechna přání. Nastavitelné protiskluzové pedály a egonomické sedadlo zajišťují zdravý průběh pohybu.

Skládací a kompaktní hodí se do každé domácnosti. Rozměry cca 190 × 51 × 77 cm / složený cca 95 × 51 × 122 cm d × š × v tělesné rozměry: až 150 kg / až 200 cm. To se odráží nejen ve vaší pozitivní zpětné vazbě, ale také dělá náš tým obzvláště hrdý. Vysoká setrvačnost cca 8 kg umožňují plynulý tah veslování. Tréninkový počítač kvalitní lcd displej tréninkového počítače poskytuje na první pohled čas, údery vesla/minu, kalorie, vzdálenost, tep s hrudním pásem a délku úderu. Tréninkové údaje vám pomohou trénovat vždy na správné úrovni.

Abyste měli ze svého nového přístroje dlouho radost, uchováváme na skladě stálé zásoby spotřebních a náhradních dílů, abychom zajistili dlouhou životnost a udržitelnost. Veslovací trenažér lze několika málo pohyby sklopit a díky přepravním kolečkům se rychle odtáhnout a prostorově úsporně uložit. Veslovací trenažér náš veslovací trenažér sp-mr-008 přesvědčí již mnoho vášnivých milovníků fitness díky své nekompromisní kvalitě a autentickému veslování. Pokud máte dotaz, postará se o to náš servis v Hamburku rád osobně.
ZnačkaSportPlus #ad
VýrobceSportPlus #ad
Výška30.31
Délka20.08
Hmotnost58.42
Šířka74.8
Číslo díluSP-MR-008-B
ModelkaSP-MR-008-B
ZárukaZáruka 2 roky

8. WaterRower

#ad

210 x 56 x 53 cm, jasan s monitorováním výkonu S4, Veslovací trenažér Water Rower

#ad
WaterRower #ad - Veslovací trenažér s odporem vody z jasanového dřeva. Funkčnost a design jsou v popředí. Optimální pro fitness v bytě, na pracovišti a ve fitness studiu. Vyrobeno láskyplnou ruční prací. Včetně monitoru výkonu a vodního čerpadla.
ZnačkaWaterRower #ad
VýrobceWaterRower #ad
Výška22
Délka21
Hmotnost24
Šířka84
Číslo díluNATURAL
Modelka100
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

9. Dripex

#ad

Dripex Rudergerät für zu Hause, verstellbar mit 16 Widerstandsstufen, doppelte Gleitschiene aus Aluminium, Fitness-Rudergerät für Cardio und Krafttraining Dunkel, magnetischer Rudergerät

#ad
Dripex #ad - Beruhigendes und vertrauenswürdiges produkt: es ist eine solide wahl für anfänger, und bietet nicht nur eine zugängliche Möglichkeit zum Trainieren, die mit dem Rudertraining beginnen möchten, besonders zu Hause, sondern auch 100% durchdachte und rücksichtsvolle A/S-Kundendienste. Bequemer sitz & smart monitor diese kompakte rudermaschine von dripex zeichnet sich nicht nur durch ihr außergewöhnliches Handwerk aus, Zählung, um Ihre Fortschritte zu verfolgen, sondern auch durch ergonomisches Design im Detail aus.

16 magnetische widerstandseinstellung: dieses magnetische rudergerät von Dripex bietet alle Notwendigkeiten für ein intensives Rudertraining in den eigenen vier Wänden, während die 16 Widerstandsstufen Ihnen eine Reihe von Workout-Optionen ermöglichen, von einfach bis herausfordernd. Gleichzeitig bietet dripex einen einfachen Transport mit integrierten Rädern im vorderen Stabilisator und spart Platz, indem es aufrecht an einer Wand gelagert wird.

Leise und glatte aluminiumstruktur: diese tropfmaschine verwendet ein solides aluminium-Schwungrad und Gleitschiene sowie einen magnetischen Widerstand ohne Berührung, magnetische Spannsystem sorgt für ein glatteres, um Ihr Training so leise wie möglich zu halten. Das multifunktionale lcd-display bietet Statistiken in Zeit, Entfernung, Gesamtanzahl und Kalorien, die Sie sich bewegen. Halten Sie es privat und ruhig. Einfacher transport und aufrechte lagerung : rudern im innenbereich ist eine ausgezeichnete Option für die Verbesserung der Herz-Kreislauf-Fitness und der Muskelausdauer. Keine sorgen über den Kauf.
ZnačkaDripex #ad
VýrobceDripex #ad
Výška34.25
Délka63.78
Hmotnost52.91
Šířka20.87

10. JOROTO

#ad

Veslovací trenažér s nastavitelným držákem na tablet, skládací s Bluetooth displejem a 30denní bezplatné členství v kinomap, nosnost 150, veslovací trenažér, JOROTO Domovní veslovací trenažér z dubu

#ad
JOROTO #ad - Nádržka na vodu má 6 značek hladiny vody a množství vody lze podle požadované intenzity zvýšit nebo snížit. Masivní dub domácí trenažéry joroto mr280pro vyrobené z vysoce kvalitního masivního dubu nabízejí nejen dlouhou životnost, že dřevo pochází z odpovědných zdrojů.

Přistupte k aplikaci kinomap nebo si vychutnejte své oblíbené pořady, která nabízí ve srovnání s dřevěnými prkny vyšší zatížitelnost a odolnost proti deformaci. Vynikající trvanlivost a stabilita, ale také zdůrazňují přirozenou krásu dřeva. Bluetooth monitor propojený s kinomap připojte náš skládací veslovací trenažér přes bluetooth s aplikací kinomap. 100% spokojené řešení každého problému! Montážní proces jsme pro vás usnadnili. Nový, abyste svůj trénink zpříjemnili.

Veslovací trenažér se dodává v jednom balení a je v současné době z 90 % předmontovaný. Zaslání v jednom balíčku. Velikost ve složeném stavu: 21, 8"/54*44, 5*35, 5*91cm. Kolejnice vhodná pro uživatele s maximální délkou nohavice 99 cm. Náš specializovaný tým podpory odpoví do 24 hodin, které byste mohli mít. Ergonomicky tvarované sedadlo s kolečky z organického PU polymeru zajišťuje tichý a pohodlný skluz, takže se můžete soustředit na svůj trénink.
ZnačkaJOROTO #ad
Výška13.39
Délka70.87
Hmotnost52.91
Šířka17.52
ModelkaMR280PRO
Záruka1 rok