Top 10 Blumenstrauß Mit Karte – Kytice

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Blumen-Senf

#ad

Kytice květin, Kytice krásná, že existuje + zdarma blahopřání

#ad
Blumen-Senf #ad - 1 růže, 1 gerbera a 1 lilie s dostatkem přílohy v krásné zelené manžetě. Překvapte obzvlášť milého člověka touto fantastickou kyticí nádhernou kompozicí z různých květin a ukažte vkusným způsobem, že na něj v tuto chvíli myslíte. Po nákupu nám prosím pošlete zprávu prostřednictvím systému zpráv z Amazonu s textem na kartě a jakou kartu chcete mít. Vč. Ručně psaného blahopřání.
ZnačkaBlumen-Senf #ad
VýrobceBlumen Senf #ad

2. Flora Trans

#ad

Zaslání čerstvých květin k narozeninám, barevné spektrum -, kytice od Flora Trans, dodání do 1-2 pracovních dnů

#ad
Flora Trans #ad - Zásobování květinami: naše kytice mají během přepravy zásobování vodou a bezpečné balení díky speciálním přepravním krabičkám na květiny.

Dodávka květin z květinářského závodu: bereme riziko, pokud se při dodání něco nepříznivě rozběhne, např. Pozdrav zdarma: naše blahopřání je psáno s láskou ručně a je přiloženo zdarma, když nám pošlete text blahopřání. Servis: pro vaši spokojenost obdržíte zdarma prostředek pro zachování čerstvosti a návod na péči, abyste se z květin mohli dlouho těšit. Erstvé květiny: díky dlouholeté spolupráci s našimi zahradníky a dodavateli můžeme zajistit stálou kvalitu. Dodací lhůta.
ZnačkaFlora Trans #ad
VýrobceFlora Trans #ad

3. Blume Ideal

#ad

Rychlé zaslání květin, kvalita od květinářství, 7denní záruka čerstvosti, Kytice s 33 pestrými řasinkami Alstroemeria jako ideální květinový dárek, 200 barevných květů

#ad
Blume Ideal #ad - Dokonalá svěžest – nádherných 33 řas nakupujeme přímo u zahradníka. Průměr 50 cm a 7 – 11 květů na každé Alstroemeria je zaručeno. Jedinečný – naši profesionální květináři sestavili do nádherného aranžmá a můžete zaslat kytici s řasinkami a překvapit a nadchnout pestrými květinami pro všechny veselé příležitosti.

S návodem na péči a čerstvou květinou pro dlouhou radost. Tak budou krásné krásy ještě dlouho nádherně živě zářit. Odeslání květin – kytici s 33 inkousty zasíláme ve speciálním přepravním kartonu s přívodem vody přes sáček s čerstvostí. Pičková kvalita pohodlně k přijímači k domovním dveřím. ExotickÉ kvĚty krÁsnÉ krÁty – naše 33 alstroemeria, které jsou známé také pod názvem alstroemeria, jsou barevné exotické květiny z Jižní Ameriky, které se obzvláště dobře hodí jako květinový dárek a vždy na sebe upoutají pozornost.

Prodyšnost barev – v mnoha nádherných vzorech a barvách můžete darovat našich 33 řas a až 200 květy zajistit skutečnou explozi barev. Všechny řezané květiny proto zasíláme s naší geniální 7denní zárukou čerstvosti.
ZnačkaBlume Ideal #ad
VýrobceBlume Ideal #ad
Hmotnost3

4. Rosenbote

#ad

Pestrá kytice, včetně blahopřání # narozeniny, barevné kytice květin, 20 frézie a pistáciových větví

#ad
Rosenbote #ad - Tato pestrá kytice se skládá z 20 čerstvých, voňavých, pestrých frézií a je spojena s pistácií a trávami. Včetně blahopřání od Rosenbote.

De viz popis produktu. Bezpečná doprava kytice: včetně zásobování vodou a živinami během přepravy. Při příjmu objednávky do 14 hodin a 9 hodin probíhá odeslání zpravidla ještě tentýž den. Pravé voňavé frézie, čerstvé a obzvlášť dlouho vydrží. Zelená podporuje kytici decentně, takže květy frézie mohou plně rozvinout svůj účinek. Frézie jsou nádherné květiny, protože mají svým květem velmi intenzivní barvu a navíc šíří intenzivní vůni.
ZnačkaRosenbote #ad
VýrobceRosenbote #ad
Výška9.84
Délka15.75
Hmotnost1.54
Šířka9.84

5. Rosenbote

#ad

Kytice v červené / bílé / růžové včetně přání # narozeniny, Barevná kytice, 15 růží a gypsophyla

#ad
Rosenbote #ad - K narozeninám! # Čerstvé květiny. Proto k tomu nepřikládáme žádnou fakturu ani dodací list. Ideální např. Dodávka květin probíhá včetně balíčku květinové výživy a návodu k péči o řezané květiny a blahopřání.

Láskyplně ručně vázaná pestrá kytice s 15 růžemi, gypsophylem a různými střiženými zelenými sezóny. Rádi je potiskneme vaším individuálním textem na přání viz popis výrobku. Květiny se zasílají ve stylovém kartonu pro zasílání květin tak, jak je vyobrazeno. Rosenbote - radost můžete darovat.

Dodávka probíhá včetně zásobování vodou a živinami během přepravy. Všechny výrobky zasíláme jako dárek. Při přijetí vaší online objednávky do 14 hodin a 9 hodin se odeslání uskuteční zpravidla ještě tentýž den. Ideální pro muže a ženy, přítele a přítelkyni, matku a otce, babičku a dědečka. Květiny zasíláme se zárukou čerstvosti.
ZnačkaRosenbote #ad
VýrobceBlumenversand Rosenbote #ad
Výška9.84
Délka15.75
Hmotnost2.2
Šířka9.84
Číslo dílustrauss-5-5-5-kl-kiwi-rot-rosa

6. Rosenlieb

#ad

Rosenlieb Box na růže s 26 růžemi Infinity trvanlivost 3 roky | Pravé konzervované květiny | Ručně vyrobený květináč vč. blahopřání | Box na květiny Dárkový box pro ženu přítelkyni Grande Amore černá růžová

#ad
Rosenlieb #ad - Zcela bez vody kvetou trvanlivé Infinity Flowers po celá léta. Pravé růže se konzervují pomocí speciálního postupu a zachovávají tak svou krásu po dobu 1–3 let. Naše krabice na květiny se snadno udržuje. Naše krabičky s růžemi se vyrábějí ručně a s láskou k detailu - pro tebe - v Německu. Naše květiny s dlouhou životností jsou vždy nesrovnatelně krásným dárkem pro: svatby, výročí, narozeniny, den matek, Valentýn. Chceš něco říct svým nejmilejším? naše truhlíky na květiny zasíláme včetně individuálního blahopřání.
ZnačkaRosenlieb #ad
VýrobceRosenlieb #ad

7. Dominik Blumen und Pflanzen

#ad

Dominik Blumen und Pflanzen, gerberou a třezalkou a blahopřáním "Narozeniny", Kytice "Pozdrav srdce" s růžemi

#ad
Dominik Blumen und Pflanzen #ad - Květiny jsou přírodní produkty. S podrobným návodem na péči a 1 sáčkem květinové výživy. Dodávka včetně blahopřání. Včetně zásobování vodou během přepravy.

Kytice se skládá z 1 červených růží, 1 gvojník, 2 bílých růží, 1 trachelium, 1 třezalky tečkované, 2 červené berry, 3 pistochia a 8 salal. Pro všechny naše řezané květiny, kytice a rostliny se snadno zkážením vám výrobce poskytne dobrovolnou 7denní čerstvost. Kytice o průměru asi 30 cm. Erstvá kytice květinářství ručně svázaná, s čerstvostí 7 dní. Zasílá se ve speciální dárkové krabici s květinami, jak je vyobrazeno. Proto je možné, že kytice v natuře vypadá skutečně jinak, než je vyobrazena. Z tohoto důvodu nejsou vždy k dispozici všechny druhy květin v námi stanoveném standardu kvality.
ZnačkaDominik Blumen und Pflanzen #ad
VýrobceDominik Blumen und Pflanzen #ad
Výška7.87
Délka15.75
Šířka11.81
Číslo dílu755862
Modelka755862

8. Blumen-Senf

#ad

Kytice Barevný sen vč. blahopřání k odeslání květin

#ad
Blumen-Senf #ad - Respektujte prosím uvedenou dodací lhůtu. Překvapte obzvlášť milého člověka touto snovou kyticí s nádhernými růžemi v okouzlující manžetě a ukažte vkusným způsobem, že na něj v tuto chvíli myslíte.

Blahopřání zdarma. Pokud máte den dodání na přání, zašlete nám prosím tuto zprávu přímo po nákupu. Po nákupu nám prosím pošlete zprávu prostřednictvím systému zpráv od Amazonu s textem na kartě a jakou kartu chcete mít. Vč. Pokud není k dispozici žádné datum dodání prostřednictvím zprávy, bude každá objednávka, která přijme do 12 hodin odeslána ve stejný pracovní den a je 97% následující pracovní den příjemci.
ZnačkaBlumen-Senf #ad
VýrobceBlumen Senf #ad

9. Flora Trans

#ad

Od firmy Flora Trans, Kytice k narozeninám s blahopřáním zdarma, květinová zásilka DODÁVKA 1-2 PRÁTY

#ad
Flora Trans #ad - Erstvé květiny: díky dlouholeté spolupráci s našimi zahradníky a dodavateli můžeme zajistit trvalou kvalitu. Dodací lhůta. Servis: pro vaši spokojenost obdržíte zdarma přípravek pro udržení čerstvosti a návod k péči, abyste měli z kytice dlouho radost.

Pozdrav zdarma: naše blahopřání zdarma je láskyplně ručně psáno a je zdarma přiloženo, pokud nám pošlete text s pohlednicí. Dodávka květin z provozovny pro floristy: bereme riziko, pokud při dodání poněkud nepříznivě běží např. Zásobování květin: naše kytice mají zásobování vodou a bezpečné balení během přepravy díky speciálním přepravním kartonům na květiny.
ZnačkaFlora Trans #ad
VýrobceFlora Trans #ad

10. blumenshop.de

#ad

Růžová kytice s různě velkými růžemi a eukalyptem, Kytice růží Sophia

#ad
blumenshop.de #ad - Záruka čerstvosti: k kytici růží obdržíte návod k péči a biologicky odbouratelné květinové výživě, aby květiny zůstaly co nejdéle čerstvé a v plném květu.

Délka rukojeti činí cca 40 – 60 cm. Poskytujeme 7denní záruku na čerstvost. Expedice: kytice růží je zabalena v naší vlastní navržené krabičce na zasílání čerstvosti a zásobována vodou na adresu příjemce. Příležitost: perfektně se hodí jako dárek pro nejrůznější příležitosti, jako například narozeniny, přání k uzdravení, gratulace, jako poděkování nebo prostě tak. Růžový pokoj: kytice růží "sophia" ukazuje různé nádherné struktury růží. Zvláštnosti: vysoce kvalitní prémiové růže jsou obklopeny mnoha jemnými růžovými keřovými růžemi a mátově zeleným eukalyptem.
Značkablumenshop.de #ad
Výrobceblumenshop.de #ad
Hmotnost4.41
Modelka2397