Top 10 Akku Pumpe Fahrrad Xiaomi – Přenosné vzduchové kompresory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Grapsa

#ad

Adaptér ventilu Presta pouze úložná, Objemový adaptér, plesová jehla, Taška na pumpičku Bosch na jízdní kolo Vzduchová pumpa Mini kompresor EasyPump. Úložný box Taška Taška Pouzdro USB kabel

#ad
Grapsa #ad - Pouze krabička. Můžete je kdykoli snadno nosit nebo zavěsit na stěnu a ušetřit místo. Akumulátorový úložný kufr na vzduchovou pumpu je vybaven odnímatelným poutkem na ruku, které lze kdykoli snadno přenášet nebo zavěsit na stěnu. Erpadlo pro bosch easy si můžete vzít kdykoli a všude snadno s sebou. Jedinečný vzhled: drážkový tvar kufru s akumulátorovou pumpou se perfektně hodí k baterii vzduchového čerpadla, což může účinně snížit tření a vibrace vzduchového kompresoru akumulátoru v elektrické tašce na pumpičku na kolo, čímž je vaše nářadí bosch chráněno dvojitou ochranou.

Pevný a hladký zip usnadňuje vyjmutí mini kompresoru a navíc poskytuje těsnou ochranu pro váš akumulátorový kompresor. Kompresorový box je malý a kompaktní, snadno se vloží do batohu a nezabere příliš mnoho místa. Barva elektrické brašny na pumpičku odpovídá barvě akumulátorové pumpy na kolo. Můžete snadno přenášet pumpičku na jízdní kolo a kdykoliv nafouknout pneumatiky auta, 5 * 4, míče a malé vodní hračky.

Elektrické úložné pouzdro na jízdní kolo uchovává stroj a jeho příslušenství perfektně na přenosném místě, mini kompresor EasyPump a související příslušenství, objemový adaptér, jako je USB kabel, takže můžete kdykoli najít požadované příslušenství. Robustní taška na vzduchovou pumpu na akumulátor: akumulátorová vzduchová pumpa na jízdní kolo držák na uschování z kvalitního materiálu, který je prachotěsný a odolný proti pádu, a může tak co nejlépe chránit vaši elektrickou pumpičku a prodloužit tak její životnost. Externí velikost: 11, motocykly, 75 palců.
ZnačkaGrapsa #ad
VýrobceGrapsa #ad
Hmotnost0.31
Číslo dílueasy pump-gs0728
Modelkaeasy pump-gs0728

2. Xiaomi

#ad

14,8 Wh akumulátor, nabíjení přes USB-C, 5 režimů, integr. LED osvětlení, digitální displej, Akumulátorový elektrický vzduchový kompresor/vzduchové čerpadlo Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S 0,2–10,3 bar/3–150 psi

#ad
Xiaomi #ad - 5 různých přednastavených režimů tlaku vzduchu. Vybaveno digitálním displejem pro zobrazení stavu tlaku a nastaveného režimu. Vysoký a přesně nastavitelný tlak až 150 psi pro optimální huštění pneumatik jízdních kol, motocyklů, automobilů a míčů. Rychle a snadno se nabije přes USB rozhraní typu C za méně než 3 hodiny. Díky kompaktní konstrukci je perfektním společníkem na cesty.
ZnačkaXiaomi #ad
VýrobceXiaomi #ad
Výška1.77
Délka4.88
Hmotnost1.06
Šířka2.8
Číslo díluMJCQB05QJ
ModelkaMJCQB05QJ
ZárukaZákonná záruka 24 měsíců

3. WEDETIAN

#ad

150 psi, Mi Mijia, přenosná pumpička, 2, 10,3 bar, elektrická vzduchová pumpa, LED pro auto,, funkce automatického zastavení, vzduchový kompresor, mini elektrická kompresorová pumpa baterie 2000 mAh

#ad
WEDETIAN #ad - Nejen to, zlepšuje vnitřní strukturu, elektrická vzduchová pumpa MI 2. Led světlo a ukazatel stavu baterie elektrická vzduchová pumpa je vybavena led světlem, led světlo můžete snadno použít pro rychlou údržbu. Elektrická vzduchová pumpa 2024 nová generace ve srovnání s kompresorem xiao-mi 1s se zvyšuje rychlost nafukování o cca 25 % ! ! naplňte 10 pneumatik plným nabitím.

Toto elektrické čerpadlo je vhodné pro pneumatiky automobilů, motorové čluny, jeden tlačítkový spínač. Akumulátorová hustilka na kolo je navržena s průchozím vzduchovým kanálem, silniční motocykly, středně velké sutos a SUV, motocykly, míče. Na obrazovce se zobrazí 4 segmenty stavu baterie, které přesně ukazují zbývající výkon, které usnadňuje reakci na nouzové případy, i ve tmě, aby vám připomněly včas nabít nabíjecí přípojku typu C. Tlak můžete také samostatně zvýšit nebo snížit. Není vybaven nabíjecím kabelem, 97 x 1, můžete svůj běžný nabíjecí kabel Tpye-C používat doma! !6 režimů 6 přednastavených nafukovacích režimů volný režim/jízdní kolo/režim koloběžky / režim auto / režim elektrokola/míč, elektrické skútry, nafukovací matrace, který dokáže efektivně větrat a odvádět teplo.

Tento malý mini kompresor je kompaktní a lehký, 8 palce, měří 4, můžete si s sebou vzít elektrickou pumpičku na jízdní kolo kdykoliv, není nutné připojení elektřiny. Optimalizuje detaily, zlepšuje jas osvětlovacího světla. Bezpečnost a přesnost akumulátorová vzduchová pumpa na kolo prošla 8 přísnými testy bezpečnosti a trvanlivosti.
ZnačkaWEDETIAN #ad
VýrobceWEDETIAN #ad
Výška1.77
Délka2.95
Hmotnost1.08
Šířka4.84
Číslo díluWE-AIR PUMP-2

4. Xiaomi

#ad

Xiaomi Tragbarer elektrischer Luftkompressor 2, Ball, 150 PSI Reifenpumpe, Reifenfüller elektrische Luftpumpe für Autoreifen, Fahrrad, Schwarz, 4.84*2.97*1.8 inch

#ad
Xiaomi #ad - Seine kompakte größe 12, 3 x 7, ihrer tasche oder der auto-mittelkonsole zu verstauen, 5 x 4, 6 cm, 5 kg ermöglicht es Ihnen, es in Ihrem Rucksack, 0, wodurch die Notwendigkeit für einen Ausflug zur Tankstelle entfällt. Es gibt auch einen manuellen modus, mit dem Sie den gewünschten Druck von 3-150 psi für verschiedene Schlauchboote einstellen können. Intelligente aufblasmodi: mit 6 voreingestellten aufblasmodi kann dieser tragbare reifenfüller ihre verschiedenen Aufblasbedürfnisse problemlos erfüllen.

Langlebiger akku: der tragbare elektrische luftkompressor 2 von xiaomi wird von einem akku mit großer kapazität betrieben, zwei leere Reifen* kontinuierlich, füllen Sie zehn Reifen* kontinuierlich oder vollständig auf, Motorräder, wenn er vollständig aufgeladen ist, was die routinemäßige Wartung einfach und einfach macht. Mit seiner automatischen abschaltfunktion können Sie sicher sein, dass der Aufblasvorgang stoppt, verhindert Überblasen und sorgt für Sicherheit. Dieser mini-luftkompressor ist auch vielseitig und kann verschiedene aufblasbare Gegenstände wie Autoreifen, Fahrräder und Bälle aufblasen.

Die voreingestellten modi umfassen die Modi Auto, Fahrrad, Ball und Elektroroller, Motorrad, wodurch es für Anfänger benutzerfreundlich ist. Mit seinem wiederaufladbaren Akku können Sie Ihre Reifen jederzeit und überall problemlos aufpumpen. Kabelloses und wiederaufladbares design: der tragbare elektrische luftkompressor 2 von xiaomi ist ein praktischer und tragbarer reifenfüller, der keine externe Stromversorgung benötigt. Der eingebaute turboventilator sorgt für einen kontinuierlichen Betrieb ohne Pause, um einen Mountainbike-Reifen aufzublasen und 8 Minuten, und der aufgerüstete Luftschlauch ist hitzebeständig und einfach zu installieren.
ZnačkaXiaomi #ad
VýrobceXiaomi #ad
Výška4.84
Délka2.97
Hmotnost0.13
Šířka1.8
Číslo díluMJCQBO6QW
ModelkaMJCQBO6QW

5. NK

#ad

5 Modi, hochpräziser Drucksensor, 1S, NK Xiaomi Tragbarer elektrischer Luftkompressor, integriertes LED-Licht, bis zu 150 PSI

#ad
NK #ad - 2 autoreifen vollständig aufpumpen oder die Autoreifen 8 Mal füllen, die 45, dank der Verbesserungen, 4% mehr Aufblasleistung bei voller Ladung bieten.

Verbessertes laden mit einem Typ-C-Anschluss, um sorgenfrei auf der ganzen Welt zu reisen. Der hochpräzise zylinderblock aus legierungsmaterialien pumpt 0 bis 150 psi in nur 20 Sekunden* auf und ist somit für den Einsatz mit Stoßdämpfern auf Mountainbikes sowie Hochdruckreifen auf Rennrädern geeignet. Fünf verschiedene aufblasmodi, jeweils mit voreingestellten Luftdruckwerten, verhindern übermäßiges Aufpumpen und bieten Ruhe. Luftdrucksensoren mit digitaler steuerung verbessern die Genauigkeit des Aufpumpens auf ±1 psi*, was ein Ende der Reifendruckprüfung beim Aufblasen beendet.
ZnačkaNK #ad
VýrobceNK #ad
Hmotnost1.48
Číslo díluMI-AIRPUMP-1S-X1
ModelkaMI-AIRPUMP-1S-X1
Záruka2 jahre.

6. PARKVISION

#ad

Na motocykl,, přenosný akumulátorový kompresor s LED světlem, 150 PSI, akumulátorová pumpička, čerpadlo na pneumatiky, PARKVISION Elektrická vzduchová pumpa 7500 mAh, do auta, duální režimy nabíjení

#ad
PARKVISION #ad - Naše vzduchová pumpa se dodává s různými tryskami a je ideální pro auta, jízdní kola, invalidní vozíky, fotbalové míče atd. Basketbalové míče, ale lze ji použít také jako powerbanku pro váš mobilní telefon a jako kapesní svítilnu s osvětlením. Nabízíme 24hodinový zákaznický servis.

Preferovaný dárek pro dárky: dodává se s nylonovou taškou s dlouhou životností, ve které můžete vzduchovou pumpu pohodlně uložit a přepravovat. Jakmile objem náplně dosáhne přednastavené hodnoty, bar, vzduchové čerpadlo se automaticky vypne, KPA, aby se zabránilo nadměrnému foukání. Režim duálního síťového zdroje umožňuje jednoduché nabíjení přes praktické rozhraní typu C a kabelu rozhraní zapalovače cigaret. Skvělý výběr dárků pro vaše přátele a rodinu. Upozornění: klikněte na tlačítko "U" pro výběr požadovaného režimu.

Praktický a výkonný přenosný vzduchový kompresor: tato vzduchová pumpa je kompaktní 17 x 7, 1 x 6, 5 cm a výkonná se zabudovaným super kapacitním akumulátorem 7500 mAh. Pokud potřebujete pomoc, můžete nás kdykoliv kontaktovat na stránce s podrobnostmi o objednávce "Kontaktovat prodejce" nebo nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu v příručce. Multifunkční inteligentní použití: současně zobrazuje hodnotu tisku v reálném čase a přednastavená hodnota tisku, motocykly, elektrické skútry, lcd displej pro snadné odečítání tlaku ve tmě.
ZnačkaPARKVISION #ad
VýrobcePARKVISION #ad
Výška2.56
Délka6.69
Hmotnost0.39
Šířka2.76
Číslo díluTF-008
Záruka1 rok

7. Neakhmer

#ad

Jízdní kolo,, pumpička na jízdní kolo, 6000 mAh, vzduchová pumpa s manometrem, 140 psi, mini hustilka na pneumatiky, pro auto, dobíjecí elektrický kompresor, Přenosný vzduchový kompresor, 12 V

#ad
Neakhmer #ad - Pumpičku můžete bez problémů používat i ve tmě. Vybaveno konektorem typu c a nabíjecím kabelem pro auto, 3 bar: velikost přenosného vzduchového kompresoru 17 x 6, plavecké kruhy, 9 x 5 cm, jízdní kola, max. Upozornění: klikněte na tlačítko "Loop" pro výběr požadovaného režimu.

Skvělý výběr dárků pro vaše přátele a rodinu. 150 psi 10, mini plnič pneumatik, motocyklové pneumatiky, který lze pohodlně a rychle nabít. Nabízíme 24hodinový zákaznický servis. E můžete během několika minut bez problémů nafouknout všechna malá auta pouze pro malá auta, nafukovací hračky a jiné nafukovací výrobky. Tento přenosný vzduchový kompresor lze použít jako powerbanku: má usb přípojku, která vám nabízí funkci powerbanky pro nabíjení vašeho smartphonu v případě nouze.

Plnič pneumatik s digitálním manometrem a světlem: tento plnič pneumatik s digitálním vzduchovým kompresorem má světlou lcd obrazovku. Výkonný, pouze 598 g. Když objem náplně dosáhne přednastavené hodnoty, KPA, čerpadlo se automaticky vypne, bar, aby se zabránilo nadměrnému foukání. Nejprve prosím nastavte hodnotu tisku. Podržte tlačítko "loop" pro výběr požadované jednotky.
ZnačkaNeakhmer #ad
VýrobceNeakhmer #ad
Výška1.97
Délka6.3
Hmotnost1.19
Šířka2.36

8. Woowind

#ad

Funkce powerbanky, elektrická, Woowind AP2-P akumulátorový kompresor, 150 psi, elektrická vzduchová pumpa auto a pumpička na jízdní kolo, Schrader a Dunlop pro jízdní kolo, vč. adaptéru Presta

#ad
Woowind #ad - Nabízíme záruku 24 měsíců, abyste si mohli být jisti, že obdržíte vysoce kvalitní produkt. Díky automatické funkci startu a zastavení je ovládání ap2-p jednoduché a intuitivní. Akumulátorový kompresor je praktický a šetrný k životnímu prostředí – stejně jako všechny produkty Woowind.

Akumulátorový kompresor od woowind je spolehlivá elektrická vzduchová pumpa do auta, elektrická pumpa na jízdní kolo a mini kompresor v jednom. Velký displej ap2-p zajišťuje, že tlak pneumatiky můžete vždy sledovat na očích. Pohotovostní režim po dobu 6 měsíců při plném nabití a nepoužívání. Led ruční svítilna a přídavná funkce powerbanky dělají z akumulátorového kompresoru Woowind perfektního průvodce na cestách. Ap2-p vyhovuje všem potřebám osob, které se zabývají vozidly a jízdními koly – tedy zejména řidičů, cyklistů a motocyklů a majitelů vozidel.

V seznamu balení je obsažena vzduchová pumpa, plovací kroužková hubice, usb kabel, kulová jehla, adaptér dunlop, co potřebujete, adaptér Presta, taška a uživatelská příručka – vše, abyste mohli začít. S maximálním tlakovým výkonem 150 psi je tato akumulátorová hustilka na kolo vhodná i pro náročné úkoly, jako jsou pneumatiky pro horská kola.
ZnačkaWoowind #ad
VýrobceWoowind #ad
Výška1.61
Délka2.44
Hmotnost0.85
Šířka6.05
Číslo díluAP2-P
ModelkaAP2-P
Záruka24 měsíců

9. Xiaomi

#ad

Xiaomi Mijia Bomba de Aire Portátil 1S, Motorrad, Fahrrad, Schwarz, Ball, tragbarer Mini-Luftkompressor mit LED-Drucksensor für Auto, LED-Leuchten 2000 mAh 150 PSI, Ballon, Fahrrad

#ad
Xiaomi #ad - Usb-typ-c-Anschluss. Hochpräziser druckguss-zylinderblock aus legierten materialien lässt sich in nur 20 Sekunden von 0 psi auf 150 psi aufpumpen, wodurch er für den Einsatz mit Stoßdämpfern an Mountainbikes sowie Hochdruckreifen an Fahrrädern geeignet ist.

Sie können den reifendruck voreinstellen und bei bedarf jederzeit anpassen. Digital gesteuerte luftdrucksensoren verbessern die Aufpumpgenauigkeit auf ±1 psi und machen Schluss mit dem Hin- und Her-Prüfen des Reifendrucks während des Aufpumpens. Xiaomi portable electric air compressor 1s steigert die leistung um 45, 4% und erhöht den Luftstrom um bis zu 114%. Es kann etwa 2 autoreifen mit Null Luftdruck füllen oder etwa 8 Autoreifen mit unzureichendem Luftdruck aufpumpen.

Hochpräzise luftdrucksensoren machen das herumhantieren mit manuellen Pumpen überflüssig. Das hintergrundbeleuchtete lcd-digitaldisplay erleichtert das Ablesen der Daten während des Ladevorgangs bei Nacht, es merkt sich auch die Druckwerte, sodass Sie die Einstellungen nicht wiederholen müssen. Leichtes gehäuse für mobilität, einfach zu verpacken und überall zu verstauen, ob zu Hause oder im Auto.
ZnačkaXiaomi #ad
VýrobceXiaomi #ad
Výška1.78
Délka4.88
Šířka2.8
Číslo díluXiaomi
ModelkaXiaomi

10. VOLOHAS

#ad

Plnič, VOLOHAS Elektrická vzduchová pumpa s akumulátorem 7800 mAh, dobíjecí přenosný vzduchový kompresor pro Xiaomi elektrické skútry, motocykly a auto mini kompresor s LED světlem, jízdní kola

#ad
VOLOHAS #ad - Perfektní pro výlety s vlastním pohonem a outdoorové aktivity. Tyři režimy nafukování tento vysoce přesný digitální akumulátorový kompresor má funkci automatického nafukování pro různé věci. Různé přídavné funkce tato elektrická pumpička na kolo je také přesným měřičem tlaku vzduchu s digitálním zobrazením a může měřit tlak věcí jako pneumatiky atd.

Nemusíte je sami nastavovat. Vybaveno funkcí led osvětlení, kde se nacházíte, která vám umožní rozjasnit místo, když je tma. Když tlak dosáhne přednastavených hodnot, přístroj automaticky zastaví proces čerpání. Výkonná inflační kapacita až 150 psi. Je malý, lehký a snadno se přepravuje a uchovává. Každý režim má jinou standardní hodnotu tlaku vzduchu. Nepostradatelná potřeba v životě přenosné vzduchové kompresory s dobíjecí baterií 7800 mah.

Nastavení hodnoty toto elektrické vzduchové čerpadlo pro všechny ventily je nastaveno na standardní hodnotu tlaku vzduchu. Na výběr jsou čtyři jednotky tlaku vzduchu: PSI/BAR/KPA/kg/cm². Pokud však nesplňuje vaše požadavky, můžete hodnotu tlaku vzduchu nastavit také ručně. Podporuje s inteligentním usb reverzním nabíjecím rozhraním pro přenosné nabíjení mobilních telefonů atd.
ZnačkaVOLOHAS #ad
VýrobceVOLOHAS #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.22
Šířka0.39
Číslo díluVO-P005
Záruka1